FINANCOVÁNÍ

Bannery
Financování LIVE!

Financování LIVE!

LIVE! je nabídka financování Peugeot Finance, která vám přináší okamžitý bonus ve výši 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu s nulovým poplatkem za uzavření smlouvy.

Úvěr s 0% úrokem

Úvěr s 0% úrokem

Ideální produkt pro krátkodobé financování Vašeho nového vozu v případě, že máte k dispozici 50% akontaci. Umožní Vám platit pojištění měsíčně namísto nutnosti zaplatit pojištění jednou za rok v hotovosti.

SMART úvěr

SMART úvěr

Nejflexibilnější finanční produkt. Ideální pro financování Vašeho nového vozu i v případě, že máte k dispozici pouze nízkou nebo dokonce žádnou akontaci. Vhodný pro financování na delší časové období.

Relax

Operativní leasing Peugeot Relax

Operativní leasing pro každého s PEUGEOT FINANCE. Rychlý způsob, jak získat výhodu programu „all inclusive“ za měsíční pronájem, nemuset se o nic starat a stále jezdit v novém.

pneu zdarma

K financování Peugeot pneumatiky zdarma

Od 1. 9. 2017 nově nabízíme dva úvěrové produkty s nízkým úrokem a pneumatikami zdarma pro vybrané modely. Délka pro oba produkty je 36 – 84 měsíců s fixní úrokovou sazbou 5,5 %. Povinné a havarijní pojištění je volitelné. Akci je možné využít s výhodnou nabídkou havarijního pojištění se slevou 40 %.  Nabídku je možné aplikovat na modely 108, 208, 301, 308, 2008 a Partner Tepee, a to v závislosti na výběru produktu.