PŘEDSTAVENÍ MODELOVÉ ŘADY

Modelová řada Peugeot

modelova-rada

Jaký vůz vybrat - a jak se ujistit, že nakoupíte správně? Soukromé osoby i profesionálové najdou v široké nabídce modelů vůz přesně podle svých představ - od městských vozů po rodinné vozy, od sedanů po minibusy.

Peugeot 208 městský automobil

Malé a městské vozy

Malé vozy do moderních měst
Ať už každý den dojíždíte do práce, odskočíte si udělat radost do obchodů nebo na setkání s přáteli, naše městské vozy činí jízdu po městě nečekaně příjemnou.

/image/79/8/308sw-1401pc031-72dpi.7798.jpg

Kombi vozy

Kombi vozy pro rodiny a profesionály
Kombi vozy Peugeot vám poskytují praktičnost potřebnou pro váš každodenní život. Naše kombi modely jsou dokonalé, ať už pro zavezení vašich dětí do školy, rychlý nákup v supermarketu nebo rychlé prokličkování městským provozem na obchodní jednání. Univerzálnost je v samém srdci každého z našich luxusních modelů kombi. Potřebujete více prostoru? Tyto vozy jsou vybaveny modulárními systémy sedadel, takže je můžete snadno sklopit dolů.

/image/88/2/peugeot_par_2015_256_fr.76882.jpg

Rodinné vozy

Rodinné vozy snoubící zábavu a funkčnost
My v Peugeotu se domníváme, že praktičnost neznamená konec skvělých zážitků z jízdy. A díky malým minibusům, víceúčelovým vozidlům, kompaktním MPV a rodinným hatchbackům v naší řadě je tu vůz pro každou rodinu - a každého řidiče.

/image/42/8/peugeot-5008-2014-006-fr.8428.png

MPV

Víceúčelové vozy pro každý a výjimečný den
Jak se vaše rodina rozrůstá, tak se váš vůz rychle plní autosedačkami i kočárky, nemluvě o zavazadlech na vaše výlety. Takže je načase si dopřát znovu prostoru díky víceúčelovým vozům Peugeot z naší řady MPV.

/image/23/6/peugeot-3008-1605styp-101a.78236.jpg

SUV

SUV pro moderní rodinu
Řada SUV značky Peugeot je stylová, aniž by tím byla omezena jejich praktičnost. Zprostředkovává to nejlepší z obou světů. Jsou kompaktní a přesto prostorné. Robustní, přitom luxusní. Působí radost a jsou efektivní. Ať už projíždíte moderními městy nebo se kocháte úžasnými přírodními scenériemi, SUV Peugeot jsou tu pro vás a vaši rodinu.

/image/81/4/peugeot-208gti-1502pc006-72dpi.7814.jpg

Sportovní vozy

Hatchbacky se silným výkonem
Spojením sportovního stylu se silným výkonem zprostředkovává řada sportovních vozů Peugeot vzrušující zážitky, pokaždé když se s nimi vydáte na cestu. Za těmito úžasnými hatchbacky se všichni otáčejí kvůli jejich elegantním liniím, zářivému chromu a výrazným hliníkovým kolům.

Traveller

7 a 9místné vozy a minibusy

Minibusy s pohodlím
Nemáte dost sedadel pro vaše ratolesti? Nebo vaše podnikání překročilo hranice zavazadlového prostoru? Naše 7 a 9místné vozy poskytují toto všechno a mnohem více. Ať už potřebujete 7místný vůz pro obchodní účely nebo 9místný automobil, do něhož se vejde celá vaše rodina, je tu pro vás minibus Peugeot.

.