Peugeot Music

/image/10/0/peugeot-108-2014-221-fr.9100.jpg

Hrajte jinak. Hrajte připojeně. PEUGEOT MUSIC je jedinečný hudební zážitek představující nové výrazové prostředky pro značku v kreativním umění. Tato služba nabízí přístup pro nově se objevující talenty prostřednictvím univerzálního jazyka: hudby

Objevte výhody

Užívejte si života

PEUGEOT Music je jedinečný hudební zážitek, který nabízí každému, ať je kdekoliv na světě, přístup k nejlepším novým hudebním hvězdám a umělcům.

Atraktivní funkce Peugeot Music

Jedinečná hudební identita

PEUGEOT MUSIC je jedinečný hudební zážitek s výběrem místních i mezinárodně uznávaných umělců. Odráží DNA značky PEUGEOT prostřednictvím výběru mezinárodně uznávaných umělců, společně s novými talentovanými objevy. Uživatelé se mohou těšit také z webových rozhlasových stanic s více jak 200 tituly rozdělenými podle kategorie a z vysílání bez reklam.

Vždy připojeni

PEUGEOT MUSIC je k dispozici, ať jste kdekoliv ve světě, na počítači nebo chytrém telefonu. Přístup k ní je zdarma. Aplikace je rovněž k dispozici ve vašem voze PEUGEOT vybaveném technologií MIRROR SCREEN. PEUGEOT MUSIC lze tedy používat přímo na dotykové obrazovce vašeho vozidla.

PEUGEOT MUSIC je kompatibilní s iOS, Android a BlackBerry.
PEUGEOT MUSIC je kompatibilní s technologií Zrcadlové obrazovky. Do aplikace lze proto vstoupit přímo ze sedmipalcové dotykové obrazovky vašeho vozu PEUGEOT.
Nyní se můžete soustředit na silnici a řídit s absolutně klidnou myslí.