MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

FINANCOVÁNÍ

Bannery
0 uver

Úvěr s 0% úrokem

Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho vozu v případě, že máte k dispozici alespoň 50 % jeho pořizovací ceny. Úvěr pro všechny modely nových osobních vozů značky Peugeot.

POHODA

POHODA (úrok 3,9%)

Úvěr pro všechny modely nových osobních i užitkových vozů značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

SMART

SMART

Nejflexibilnější finanční produkt, který je ideální pro financování nového osobního či užitkového vozu v případě, že máte k dispozici pouze nízkou, nebo dokonce žádnou akontaci. Je vhodný zejména pro financování na delší časové období.

Live 10 000

LIVE 10 000 Kč

Exkluzivní úvěr se slevou 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu je ideální volbou pro dlouhodobé i krátkodobé financování. Nabídka platí pro osobní vozy 208 a 2008.

relax

Operativní leasing Peugeot Relax

Operativní leasing RELAX a RELAX PLUS je skvělý způsob, jak si pořídit nový vůz bez nutnosti jeho koupě. Díky programu „all inclusive“ navíc můžete všechny starosti s provozem vozidla hodit za hlavu a jen si užívat pocit jízdy v novém automobilu.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.