Podívejte se na obsah
508 SW

PEUGEOT 508 SW – Prémiové kombi s plug-in hybridním pohonem nebo se spalovacím motorem

Objevte PEUGEOT 508 SW – Luxusní kombi vyšší třídy s fascinujícím vzhledem

Nabízí komfort na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostornost verze SW i kvalitu a technologickou výbavou na nejvyšší úrovni.

Poznejte význam sloganu Power of ChoicePředstavuje nabídku spalovacích motorů a plug-in hybridního pohonu i možnost využívat specializované doplňkové služby.  a zvolte pohon svého vozu PEUGEOT 508 SW. Rozhodněte se pro benzinový či dieselový motor nebo plug-in hybridní pohon s dojezdem v plně elektrickém režimu až 52 kmDojezd v plně elektrickém režimu je 47 až 52 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.). Více informací získáte na stránkách peugeot.cz. .

RADIKÁLNÍ KOMBI

PEUGEOT 508 SW vystavuje na odiv svůj energický a sebevědomý vzhled. Výrazná nová přední maska s lamelami v provedení tmavý chrom s lesklým černým lemováním a ostře řezané rysy karoserie zdůrazňují jeho atletickou siluetu i velkorysé tvary.

Dvojitá chromovaná koncovka výfukuPodle zvolené verze a motorizace.  vyzdvihuje jeho sportovní charakter a lesklý černý pás na zádi dává vyniknout Full LEDPodle zvolené verze.  světlům s unikátním 3D efektem.

 

 

TECHNOLOGIE PEUGEOT FULL LED

Přední Full LED světlomety s automatickou výškovou regulacíAutomatická korekce výšky světel podle zatížení vozu, aby nedocházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu. , přední LED směrová světla a statické přisvícení do zatáčky jsou součástí nové vizuální identity značky. Při jízdě ve dne i v noci zajišťují řidiči optimální viditelnost pro vyšší bezpečnost i cestovní komfort.

 

 

INTENZIVNÍ OSVĚTLENÍ

Při pohledu zezadu je světelný podpis tvořen trojrozměrnými adaptivními světly Full LED s kresbou 3 drápů, jejichž animace při odemknutí i zamknutí vozu zaručeně upoutá. Světelná intenzita se automaticky přizpůsobí dennímu světlu či tmě, čímž se zvyšuje viditelnost a bezpečnost provozu.

 

PROSVĚTLENÝ INTERIÉR

Velké panoramatické otevíratelné střešní okno nabízí dokonalý výhled i ze zadních sedadel. Sluneční clona sladěná s čalouněním interiéru vás ochrání před slunenčími paprsky a současně vytvoří větší soukromí.

ČISTÉ LINIE

Elegantní bezrámové dveře umocňují čisté linie vozu PEUGEOT 508 SW a přispívají k optickému prodloužení a snížení jeho siluety.

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Dostatečně velký zavazadlový prostor o objemu 530 lObjem zavazadlového prostoru je 530 l pod kryt a až 1 780 l se sklopenými opěradly zadních sedadel.  nabízí dobrý přístup díky mimořádně širokému víku zadních dveří s možností hands-free otevírán, díky němuž je možné zavazadelník otevřít nebo zavřít jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. S touto výbavou je spojen i praktický systém hands-free přístup a startování vozu (ADML).

PEUGEOT 508 SW HYBRID

Specifické interiérové i exteriérové prvky naznačují, že je PEUGEOT 508 SW HYBRID vybavený plug-in hybridním pohonem. Zvenku viditelná LED kontrolka značí, že vůz jede v plně elektrickém režimu. Díky tomu může zajíždět i do nízkoemisních zón.
MÍSTO ŘIDIČE

VIZIONÁŘSKÉ MÍSTO ŘIDIČE

Kompaktní volant, vyvýšený digitální sdružený přístrojový panel s možností vlastního nastavení a dotykový displej 10” HD… PEUGEOT i-Cockpit® vyniká propracovanou ergonomií a je příslibem skvělých jízdních zážitků.

U plug-in hybridní verze vozu PEUGEOT 508 SW se na centrálním dotykovém displeji zobrazuje technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu, režim jízdyRežimy jízdy: Electric, Hybrid, Komfort, Sport. Režim Komfort pouze ve spojení s tlumiči s řízeným variabilním odpružením AMVAR. , dojezd v plně elektrickém režimu, dojezd v režimu pohonných hmot a powermetrPowermetr je ukazatel využití energie: Dobíjení (charge), Eco, Sport .

 

PLUG-IN HYBRIDNÍ POHON

Naprogramujte dobíjení svého plug-in hybridního kombi na centrálním 10″ HD dotykovém displeji.

 

Proveďte nastavení a získejte přístup k informacím důležitým pro řízení vozu PEUGEOT 508 SW HYBRID:

 

 • Technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu
 • Statistiky spotřeby paliva a elektrické energie
 • Nastavení dobíjení baterie
 • Aktivace funkce e-Save

MAXIMÁLNÍ KONEKTIVITA

PEUGEOT 508 SW vám umožní být neustále ve spojení s okolním světem i systémy ve voze. Je vybavený bezdrátovým(i) Indukční dobíjení pro přístroje kompatibilní s normou Qi. nabíjením chytrého telefonu a funkcí Mirror ScreenSoučástí základní výbavy. Aplikace MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí USB kabelu k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto), případně do května 2022 technologie MirrorLink® pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/  , která umožňuje duplikovat vaše oblíbené aplikace na kapacitní dotykový 10“ displej vozuPodle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. .

Dojeďte spolehlivě do cíle díky paketu online navigace s hlasovým ovládánímSlužby TomTom poskytují v reálném čase zobrazení veškerých informací důležitých pro jízdu: doprava v reálném čase, čerpací stanice, parkoviště, počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny (v závislosti na legislativě dané země). Předplatné služeb je zahrnuto v kupní ceně vozu po dobu 3 let a poté je možné zaplatit jejich prodloužení či obnovu. , který zahrnuje aktuální dopravní zpravodajství od společnosti TomTom včetně služby Nebezpečné zónySlužby TomTom poskytují v reálném čase zobrazení veškerých informací důležitých pro jízdu: doprava v reálném čase, čerpací stanice, parkoviště, počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny (v závislosti na legislativě dané země). Předplatné služeb je zahrnuto v kupní ceně vozu po dobu 3 let a poté je možné zaplatit jejich prodloužení či obnovu.  a rovněž zobrazuje dobíjecí stanice kompatibilní s vaším kombi PEUGEOT 508 SW HYBRID.

 

OZVUČENÍ Hi-Fi FOCAL®

Prémiové kombi PEUGEOT 508 SW nabízí špičkový audio systém Hi-Fi Premium FOCAL® od předního francouzského výrobce akustického vybavení známého řadou patentovaných technologií a prvotřídní kvalitou zvukové reprodukce.

 

ERGONOMICKÁ SEDADLA

Usedněte do pohodlných sedadel s certifikátem AGRAktion Gesunder Rücken (německá asociace Akce pro zdravá záda), certifikát hodnotí ergonomii a rozsah nastavení sedadel (nastavení délky, sklonu sedáku nebo bederní opěrky). . Přizpůsobte si délku a sklon sedáku i bederní opěrku a nastavenou polohu uložte do pamětiNa přání, do paměti je možné uložit 2 polohy. .

Pro ještě pohodlnější cestování může být sedadlo řidiče a spolujezdce ve voze PEUGEOT 508 SW vybavené pneumatickým vícebodovým masážním systémem5 masážních programů, 8 pneumatických kapes, podle zvolené verze na přání nebo nelze objednat. .

 

DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PROSTORY

V kabině vozu PEUGEOT 508 SW naleznete velké množství praktických úložných ploch. Řidič i spolujezdec ocení odkládací prostory ve středové konzole a v panelech dveří. Cestující na zadních sedadlech mají rovněž vše potřebné v dosahu.

PRÉMIOVÉ A NADČASOVÉ MATERIÁLY

Interiér vozu PEUGEOT 508 SW je vybaven prémiovými materiály. Pečlivě vybírejte z nabídky potahů a přizpůsobte vůz svým představám.

V interiéru verze GT Pack jsou ve standardní výbavě použity prémiové materiály jako je syntetická kůžeDetailní informace o koženém čalounění získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách.  a Alcantara® v kombinaci s pravým dřevem ZebranoV závislosti na zemi určení. , kterým je obložena palubní deska, výplně dveří a středová konzola. Celkovou koncepci interiéru dotváří i kompaktní multifunkční volant s integrovanými ovládacími prvky potažený perforovanou kůžíDetailní informace o koženém čalounění získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách. .

POWER OF CHOICE

Za volantem vozu PEUGEOT 508 SW si užijete maximálně pohodlnou jízdu. Příkladné jízdní vlastnosti umocňuje řízené variabilní odpruženíTlumiče s řízeným variabilním odpružením umožňují volbu jednoho ze 3 režimů nastavení: normální, komfortní nebo sportovní. K dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. .

 

Zvolte motor, který vám bude nejlépe vyhovovat. Záleží pouze na vás!

 

 • U verzí s plug-in hybridním pohonem oceníte všestrannost jízdy. V režimu Electric není problém vjíždět do nízkoemisních zón a užívat si nebývale tiché plynulé jízdy.

 

SNADNĚJŠÍ PŘECHOD NA NOVOU ENERGII

Objevte služby vyvinuté pro usnadnění cestování a jednodušší obsluhu vašeho plug-in hybridního vozu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot®Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vašeho vozu.

 

TECHNOLOGIE

NIGHT-VISION

Pro optimální bezpečnost při jízdě ve tmě nebo v podmínkách s nízkou viditelností je PEUGEOT 508 SW vybaven infračervenou kamerou spojenou s „Night Vision“Noční vidění.  , která umožňuje rozpoznat osoby a zvířata před vozem. Záběry se promítají na digitální přístrojový panel v zorném poli řidiče společně se zvukovou výstrahou.

POLOAUTONOMNÍ JÍZDA

Paket Drive Assist Plus představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení.

Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go umožňuje, v kombinaci se systémem Lane Positioning Assist, automaticky udržovat vůz ve zvoleném jízdním pruhu, udržovat jeho rychlost na předem nastavené hodnotě a automaticky přizpůsobovat jeho vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla až do úplného zastavení.

FULL PARK ASSIST

Technologie FULL PARK ASSIST(i) Aktivní asistence při podélném i kolmém parkování.   výrazně zjednodušuje manévrování s vozem. Zajišťuje plně automatickou asistenci při podélném i kolmém parkování, jakož i vyjíždění zaparkovaného vozu. Aktivuje se stisknutím tlačítka, systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru spolu s řízením automaticky ovládá i akceleraci a brzdění.

OPTIMALIZUJTE DOJEZD

Optimalizujte dojezd svého vozu PEUGEOT 508 SW HYBRID výběrem vhodného režimu jízdy s ohledem na vaši cestu nebo vaše preference:

 

 • Hybrid: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro efektivnější využití obou pohonných jednotek
 • Sport: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro vyšší dynamiku a maximální výkon.

 

 

REKUPERACE

Funkce BRAKE umožňuje zpomalovat vůz bez nutnosti použít brzdový pedál. Tato funkce, která se aktivuje při brzdění pomocí voliče jízdních režimů, umožňuje částečně dobít baterii díky přeměně kinetické energie zpět na využitelnou elektrickou energii.

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE (300 V)

Dojezd baterie s kapacitou 11,8 kWh je v plně elektrickém režimu 52 km WLTPDojezd v elektrickém režimu je 47 až 52 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.). . Baterie je zabudovaná pod zadními sedadly a nemá vliv na objem zavazadlového prostoru.

Funkce e-SAVE umožní řidiči uchovat dostatečnou rezervu energieRezerva 10 km, 20 km nebo kompletní kapacita baterie , kterou může během jízdy kdykoli použít.

 

TECHNICKÁ DATA

DOJEZD & DOBA DOBÍJENÍ

Lithium-iontová baterie vozu PEUGEOT 508 SW HYBRID zajistí dojezd až 52 km v režimu Electric Dojezd v elektrickém režimu mezi 47 a 52 km v závislosti na volitelné výbavě vozu. Životnost baterie se může lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání (povětrnostní podmínky, styl jízdy atd.). .

Odhad času potřebného k úplnému dobití baterie vozu PEUGEOT 508 SW HYBRID:

 

 
BENZIN & DIESEL

PEUGEOT 508 SW je vybaven nejnovější generací benzinových motorů PureTech a dieselových motorů BlueHDi Euro 6, které nabízejí vyšší úsporu paliva a maximální výkon pro vyšší potěšení z jízdy.

 

V nabídce je se 2 motorizacemi:

 

 

 

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 900 mm
 • Výška: 1 420 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 455 mm
 • 14° výška: 881 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 413 mm
 • Místo pro nohy: 250 mm
ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU
 • 530 l
 • až 1780 l se sklopenými zadními sedadly
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

 • Prohlédněte si katalog nového PEUGEOT 508 SW
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace
 • Zobrazit katalog příslušenství
 • Koupit příslušenství online