Podívejte se na obsah
SUV 3008

PEUGEOT 3008 & 3008 HYBRID: Kompaktní SUV se spalovacím motorem nebo s plug-in hybridním pohonem

Objevte PEUGEOT 3008 s odvážným a moderním vzhledem, který si zachovává klasické znaky SUV. Unikátní PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Nyní v široké nabídce skladových vozů již za 680 500 Kč (i) Cena obsahuje výkupní bonus 25 tis. Kč. Více informací u vašeho prodejce PEUGEOT.  .

DESIGN

INSPIRATIVNÍ DESIGN

Robustní linie SUV PEUGEOT 3008 kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování. Nápaditá příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu.

 

 

PŘÍĎ

 
Robustní a propracovaná příď SUV PEUGEOT 3008 s bezrámovou vertikální maskou chladiče, na kterou plynule navazují elegantní lamely, předurčuje budoucí designové trendy.

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Charakteristický světelný podpis PEUGEOT využívá již od základní úrovně LED technologii. Přední světlomety jsou orámované „kly“ denních světel s chromovanými špičkami. Full LED světlomety mohou být vybavené funkcí EVS(i) Funkce statického přisvícení do zatáčky výrazně zlepšuje viditelnost.   .

CHROMOVANÉ PRVKY

Dynamický a sportovní vzhled SUV PEUGEOT 3008 zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Elegantní chromovaná linie dokonale vykresluje tvar vozu.

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Exkluzivní 19″ hliníková kola San Francisco s výbrusem, široké lemování blatníků a masivní prahy dveří umocňují dynamický a robustní vzhled SUV PEUGEOT 3008.

ZADNÍ SVĚTLA

Lesklý černý pruh a zadní dynamická směrová světla ve spojení s inovovanými Full LED světly s 3D kresbou lvích drápů umocňují moderní vzhled SUV PEUGEOT 3008. Zadní světla jsou zakrytá kouřovým sklem, což opticky rozšiřuje černý pruh a vůz se zdá větší a sportovnější.

ZNAK HYBRID

Znaky HYBRIDPohon 2 kol, 225 k  či HYBRID4Pohon všech 4 kol, 300 k , které zdobí blatníky SUV PEUGEOT 3008, decentně poukazují na příslušnost k inovativní a technologické rodině plug-in hybridních vozů.

EXKLUZIVNÍ ČALOUNĚNÍ ALCANTARA®

Interiér plug-in hybridního SUV PEUGEOT 3008 se pyšní exkluzivním kombinovaným čalouněním TEP Mistral/Alcantara® Greval s prošíváním Aikinite.

MÍSTO ŘIDIČE

POTĚŠENÍ Z JÍZDY

PEUGEOT i-Cockpit® zajišťuje uživatelsky přívětivé prostředí a ovládání SUV PEUGEOT 3008 se stává snadnějším a intuitivnějším. Kompaktní volant, digitální head-up displej, 10″ HD dotykový displej i chromované ovladače Toggles Switches přispívají k pohodlnějšímu cestování.

 

U plug-in hybridních vozů má PEUGEOT i-Cockpit® speciální rozhraní. Na přístrojovém panelu se zobrazují specifické informace, jako je režim jízdy či dojezd v plně elektrickém režimu. Na centrálním dotykovém displeji je možné sledovat statistiky spotřeby energie nebo technologickou animaci toků energie.

 

 

MIRROR SCREEN

Funkce Mirror Screen(i) Aplikace MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí USB kabelu k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto), případně do května 2022 technologie MirrorLink® pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/   umožní na centrálním dotykovém displeji zrcadlit aplikace kompatibilní s Apple CarPlayTM, Android AutoTM nebo MirrorLink®. Svůj chytrý telefon můžete bezdrátově dobíjetIndukční dobíjení pro přístroje kompatibilní s normou Qi.  ve vyhrazeném prostoru. Pro mobilní zařízení spolucestujících jsou v kabině k dispozici až 4 USB zásuvky.

OZVUČENÍ Hi-Fi FOCAL®

Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal®, který zprostředkovává prvotřídní zvukový projev prostřednictvím deseti integrovaných reproduktorů. Mřížky středového a výškových reproduktorů zdobí dekor v provedení bronzová BELEM.

PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Řidič má na sdruženém digitálním přístrojovém panelu s vysokým rozlišením dokonalý přehled o informacích důležitých pro jízdu:

 

 • Režim jízdy: Electric, Sport, Hybrid, 4WD
 • Dojezd v plně elektrickém režimu a v režimu pohonných hmot

 

 

10″ HD DOTYKOVÝ DISPLEJ

Centrální 10″ HD dotykový displej zajišťuje přístup k funkcím nastavení a k informacím důležitým pro provoz SUV PEUGEOT 3008 HYBRID:

 

 • Technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu
 • Statistiky spotřeby paliva a elektrické energie
 • Umístění dobíjecích stanic a zbývající dojezd v elektrickém režimuProstřednictvím navigace. 
 • Nastavení dobíjení baterie
 • Aktivace funkce e-Save

TECHNOLOGIE

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Asistenční systémy řízení nejnovější generace SUV PEUGEOT 3008 zvyšují pohodlí a bezpečnost cestování a jsou dalším krokem k autonomnímu řízení: rozšířené čtení dopravního značení, adaptivní tempomat s funkcí Stop & GoPouze s automatickou převodovkou EAT8. Podle zvolené výbavy k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , systém Lane Positioning AssistPouze s automatickou převodovkou EAT8. Podle zvolené výbavy k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  nebo sledování mrtvého úhlu. Tyto asistenční systémy jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.

 NIGHT-VISION

Při jízdě v noci detekuje exkluzivní systém NIGHT VISIONNoční vidění.  pomocí infračervené kamery přítomnost chodců nebo zvířat před vozidlem mimo dosah světlometů na vzdálenost až 200 m. Na případné nebezpečí vás systém upozorní varovným signálem. Automatické nouzové brzdění se aktivuje v případě, že se v bezprostřední blízkosti vozu nacházejí chodci nebo cyklisté.

POHON VŠECH KOL

Výkonnější verze HYBRID4 s pohonem všech kol, která rovněž využívá funkci Hill Assist Descent Control, nabízí více zážitků z řízení a lepší jízdní vlastnosti na silnici i v obtížném terénu.

REŽIMY JÍZDY

Plug-in hybridní vozy nabízejí nové zážitky díky 4 režimům jízdyMotor se vždy nastartuje ve výchozím elektrickém režimu. :

 

 

 • Elektrický režim: jízda v plně elektrickém režimu* do rychlosti 135 km/h
 • Hybridní režim: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro efektivnější využití obou pohonných jednotek
 • Sport: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro vyšší dynamiku a maximální výkon
 • 4WD: lepší jízdní vlastnosti (pohon 4 kol)

REKUPERACE ENERGIE PŘI BRZDĚNÍ

Při brzdění a zpomalování, kdy řidič uvolní brzdový pedál, dochází u hybridního pohonu k rekuperaci energie.

Aktivováním funkce Brake vůz samovolně zpomaluje bez nutnosti sešlápnout brzdový pedál a tím dochází k rekuperaci energie.

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE (240-400 V)

Dojezd baterie v plně elektrickém režimu dosahuje až 59 km WLTPHodnoty platné pro verzi HYBRID4, dojezd v plně elektrickém režimu dosahuje 56 až 59 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu. Dojezd se může měnit v závislosti na reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.).   u SUV PEUGEOT 3008 HYBRID4 a 56 km WLTPHodnoty platné pro verzi HYBRID4, dojezd v plně elektrickém režimu dosahuje až 56 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu. Dojezd se může měnit v závislosti na reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.).  u verze SUV PEUGEOT 3008 HYBRID.

 

 • Kapacita baterie je 13,2 kWh
 • Vysokonapěťová baterie je zabudovaná pod zadními sedadly a neomezuje tak přepravní kapacitu zavazadlového prostoru
 • Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % její kapacity

POWER OF CHOICE

SVOBODA VOLBY

SUV PEUGEOT 3008 umožňuje svobodu volby pohonu bez nutnosti vzdát se vlastností, na které jste u vozů PEUGEOT zvyklí: prostorný interiér, velký zavazadelník a především potěšení z jízdy.

 

 • U spalovacích verzí můžete volit mezi výkonnými a úspornými pohonnými jednotkami. Benzinové i dieselové motory splňují normu Euro 6 a všechny jsou vybaveny funkcí Stop & Start.

SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE

Objevte služby vyvinuté pro usnadnění cestování a jednodušší obsluhu vašeho plug-in hybridního vozu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot® Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vašeho vozu.

PLUG-IN HYBRIDNÍ POHON

Pro ještě větší radost z jízdy je SUV PEUGEOT 3008 nabízeno ve verzi HYBRID4 300 e-EAT8 AWDHodnoty spotřeby WLTP jsou v rozmezí od XX do XX l/100 km a hodnoty emisí CO2 od XX do XX g/km v závislosti na doplňkové výbavě vozu.  (pohon všech kol) a HYBRID 225 e-EAT8 FWDHodnoty spotřeby WLTP jsou v rozmezí od XX do XX l/100 km a hodnoty emisí CO2 od XX do XX g/km v závislosti na doplňkové výbavě vozu.  (pohon 2 kol).

 

Plug-in hybridní pohon kombinuje:

 

 • Benzinový motor PureTech o výkonu 147 kW/200 k u verze HYBRID4* a 132 kW/180 k u verze HYBRID** .
 • Elektromotor o výkonu 81 kW na přední nápravě u verze HYBRID i HYBRID4 s druhým elektromotorem o výkonu 83 kW na zadní nápravě u verze HYBRID4.

 

 

 

SPALOVACÍ MOTORY

Spalovací motory SUV PEUGEOT 3008 jsou všechny vybaveny systémem Stop & Start.

 

Benzinové motorySPOTŘEBA A EMISE CO₂ Hodnoty WLTP(1) : *Hodnoty WLTP(1): Spotřeba paliva v kombinovaném provozu od xx do xx, při nízké rychlosti od xx do xx, při střední rychlosti od xx do xx, při vysoké rychlosti od xx do xx a při velmi vysoké rychlosti od xx do xx WLTP (l/100 km) – Emise CO₂ (kombinovaný provoz) WLTP: od xx do xx (g/km). (1)Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách www.peugeot.cz.  nabízí maximální potěšení z jízdy a vysoký výkon:

 • PureTech 130 S&S MAN6
 • PureTech 130 S&S EAT8
 • PureTech 180 S&S EAT8

 

Dieselové motorySPOTŘEBA A EMISE CO₂ Hodnoty WLTP(1) : *Hodnoty WLTP(1): Spotřeba paliva v kombinovaném provozu od xx do xx, při nízké rychlosti od xx do xx, při střední rychlosti od xx do xx, při vysoké rychlosti od xx do xx a při velmi vysoké rychlosti od xx do xx WLTP (l/100 km) – Emise CO₂ (kombinovaný provoz) WLTP: od xx do xx (g/km). (1)Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách www.peugeot.cz.  kombinují dostatečný výkon s nižšími emisemi škodlivin:

 • BlueHDi 130 S&S MAN6
 • BlueHDi 130 S&S EAT8

 

 

 

 

 

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 447 mm
 • Výška: 1 624 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 493 mm
 • 14° výška: 915 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 484 mm
 • Místo pro nohy: 240 mm

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU

SUV 3008 má velký zavazadlový prostor, který lze navíc snadno zvětšit díky zadní dělené lavici. Její opěradla se jednoduše sklopí přímo ze zavazadelníku.

 

CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Objevte katalog cen, výbavy a technických charakteristik nového SUV PEUGEOT 3008
 • PEUGEOT nabízí širokou škálu příslušenství pro vyšší bezpečnost i pohodlí určenou přímo pro nové SUV 3008. Specifickou kategorii tvoří příslušenství pro plug-in hybridní verze.