Podívejte se na obsah
508

PEUGEOT 508 – Fastback s plug-in hybridním pohonem nebo se spalovacími motory

Objevte radikální a odvážný styl fastbacku PEUGEOT 508.

Vychutnejte si intenzivní zážitky z jízdy a technologie nové generace.

Poznejte význam sloganu Power of Choice Představuje nabídku spalovacích motorů a plug-in hybridního pohonu i možnost využívat specializované doplňkové služby.  a zvolte pohon svého vozu PEUGEOT 508. Rozhodněte se pro benzinový či dieselový motor nebo plug-in hybridní pohon s dojezdem v plně elektrickém režimu až 54 km Dojezd v plně elektrickém režimu je 49 až 54 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.). Více informací získáte na stránkách peugeot.cz. .

RADIKÁLNÍ FASTBACK

Nízká kompaktní karoserie, impozantní dynamická příď, sebevědomý vzhled a ostře řezané linie… prémiový fastback PEUGEOT 508 otevírá novou éru elegantních sportovních vozů. Ladné křivky, nová propracovaná přední maska s dekory v provedení tmavý chrom a typický světelný podpis umocňují jeho ušlechtilý a současně odvážně energický vzhled.

 

 

BUDIŽ SVĚTLO

Přední Full LED světlomety s automatickou výškovou regulacíAutomatická korekce výšky světel podle zatížení vozu, aby nedocházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu. , přední LED směrová světla a statické přisvícení do zatáčky jsou součástí nové vizuální identity značkyPodle zvolené verze v základní výbavě nebo v rámci příplatkové výbavy. . Při jízdě ve dne i v noci zajišťují řidiči optimální viditelnost pro vyšší bezpečnost i cestovní komfort.

 

NEPROJEDETE BEZ POVŠIMNUTÍ

Při pohledu zezadu je světelný podpis tvořen trojrozměrnými adaptivními světly Full LED s kresbou 3 drápů, jejichž animace při odemknutí i zamknutí vozu zaručeně upoutá. Světelná intenzita se automaticky přizpůsobí dennímu světlu či tmě, čímž se zvyšuje viditelnost a bezpečnost provozu.

 

OTEVŘEN SVĚTU

Vychutnejte si krásu okolní krajiny. Panoramatické otevíratelné střešní okno nabízí dokonalý výhled i ze zadních sedadel.

DOKONALOST BEZ KOMPROMISŮ

Elegantní bezrámové dveře umocňují čisté linie luxusního fastbacku PEUGEOT 508. Návrháři byli v oblasti designu a kvality zcela nekompromisní a dali vzniknout vozu s vyváženými proporcemi a prvotřídním dílenským zpracováním, ve kterém bylo vše propracováno do nejmenších detailů.

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Dostatečně velký zavazadlový prostor o objemu 487 lPřepravní kapacitu je možné zvětšit sklopením zadní lavice nebo její části.  nabízí dobrý přístup díky mimořádně širokému víku zadních dveří s možností hands-free otevírání, díky němuž je možné zavazadelník otevřít nebo zavřít jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. S touto výbavou je spojen i praktický systém hands-free přístup a startování vozu (ADML).

 

PEUGEOT 508 HYBRID

Specifická dichroická loga HYBRID na víku zavazadlového prostoru a sloupcích C naznačují, že je PEUGEOT 508 HYBRID vybavený plug-in hybridním pohonem. Zvenku viditelná LED kontrolka značí, že vůz jede v plně elektrickém režimu. Díky tomu může zajíždět i do nízkoemisních zón.
MÍSTO ŘIDIČE

UNIKÁTNÍ PEUGEOT I-COCKPIT®

Ujměte se řízení v inovované kabině PEUGEOT i-Cockpit® s kompaktním volantem, vyvýšeným digitálním přístrojovým panelem s možností vlastní konfigurace a velkým barevným kapacitním dotykovým 10″ HD displejem.

U plug-in hybridní verze se na centrálním dotykovém displeji zobrazuje technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu, režim jízdy Režimy jízdy: Electric, Hybrid, Komfort, Sport. Režim Komfort pouze ve spojení s tlumiči s řízeným variabilním odpružením AMVAR. Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , dojezd v plně elektrickém režimu, dojezd v režimu pohonných hmot a powermetr Powermetr je ukazatel využití energie: Dobíjení (charge), Eco, Sport .

 

PLUG-IN HYBRIDNÍ POHON

Naprogramujte dobíjení svého plug-in hybridního fastbacku na centrálním 10″ HD  dotykovém displeji.

Proveďte nastavení a získejte přístup k informacím důležitým pro řízení vozu PEUGEOT 508 HYBRID:

 

 • Technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu
 • Statistiky spotřeby paliva a elektrické energie
 • Nastavení dobíjení baterie
 • Aktivace funkce e-Save

PŘIPOJENÍ BEZ OMEZENÍ

Na centrálním kapacitním dotykovém 10″ HD displeji můžete prostřednictvím funkce Mirror ScreenAplikace MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí USB kabelu k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto), případně do května 2022 technologie MirrorLink® pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/  zrcadlit své oblíbené aplikace.

Bezdrátově nabíjet telefonIndukční dobíjení pro přístroje kompatibilní s normou Qi.  je možné ve vyhrazeném prostoru na centrální konzole.

Dojeďte spolehlivě do cíle díky paketu online navigace s hlasovým ovládáním, který zahrnuje aktuální dopravní zpravodajství od společnosti TomTom včetně služby Nebezpečné zónySlužby TomTom poskytují v reálném čase zobrazení veškerých informací důležitých pro jízdu: doprava v reálném čase, čerpací stanice, parkoviště, počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny (v závislosti na legislativě dané země). Předplatné služeb je zahrnuto v kupní ceně vozu po dobu 3 let a poté je možné zaplatit jejich prodloužení či obnovu.  a rovněž zobrazuje dobíjecí stanice kompatibilní s vaším fastbackem PEUGEOT 508 HYBRID.

 

 

Hi-Fi FOCAL®, KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ TÓNY

Vychutnejte si prvotřídní zvukový projev.

Hudební zážitek nejvyšší kvality zajistí 10 reproduktorů i exkluzivní akustická technologie Hi-Fi Premium FOCAL® s celkovým výkonem 515 W.

 

KOMFORT NA MÍRU

Pohodlně se usaďte do komfortních polohovatelnýchNastavitelná délka sedáku, sklon sedadla a bederní opěrka.  ergonomických sedadel s certifikací AGRAGR – německá asociace „Akce pro zdravá záda“. .

 

Pro maximální komfort zvolte elektricky nastavitelná sedadla s pamětí, vyhříváním a jedinečnou masážní vícebodovou funkcí.

 

DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PROSTORY

V kabině vozu PEUGEOT 508 naleznete velké množství praktických úložných ploch. Řidič i spolujezdec ocení odkládací přihrádky ve středové konzole a v panelech dveří. Cestující na zadních sedadlech mají rovněž vše potřebné v dosahu.

PRÉMIOVÉ A NADČASOVÉ MATERIÁLY

Interiér vozu PEUGEOT 508 je vybaven prémiovými materiály. Pečlivě vybírejte z nabídky potahů a přizpůsobte vůz svým představám.

V interiéru verze GT Pack jsou ve standardní výbavě použity prémiové materiály jako je syntetická kůžeDetailní informace o koženém čalounění získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách.  a Alcantara® v kombinaci s pravým dřevem ZebranoV závislosti na zemi určení. , kterým je obložena palubní deska, výplně dveří a středová konzola. Celkovou koncepci interiéru dotváří i kompaktní multifunkční volant s integrovanými ovládacími prvky potažený perforovanou kůžíDetailní informace o koženém čalounění získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách. .

POWER OF CHOICE

Za volantem vozu PEUGEOT 508 si užijete maximálně pohodlnou jízdu. Příkladné jízdní vlastnosti umocňuje řízené variabilní odpruženíTlumiče s řízeným variabilním odpružením umožňují volbu jednoho ze 3 režimů nastavení: normální, komfortní nebo sportovní. .

 

Zvolte motor, který vám bude nejlépe vyhovovat. Záleží pouze na vás!

 • U verzí s plug-in hybridním pohonem oceníte všestrannost jízdy. V režimu Electric není problém vjíždět do nízkoemisních zón a užívat si nebývale tiché plynulé jízdy.

SNADNĚJŠÍ PŘECHOD NA NOVOU ENERGII

Objevte služby vyvinuté pro usnadnění cestování a jednodušší obsluhu vašeho plug-in hybridního vozu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot® Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vašeho vozu.

 

TECHNOLOGIE

NIGHT-VISION

Pro optimální bezpečnost při jízdě ve tmě nebo v podmínkách s nízkou viditelností je PEUGEOT 508 vybaven infračervenou kamerou spojenou s „Night Vision“ Noční vidění.   , která umožňuje rozpoznat osoby a zvířata před vozem. Záběry se promítají na digitální přístrojový panel v zorném poli řidiče společně se zvukovou výstrahou.

POLOAUTONOMNÍ JÍZDA

Paket Drive Assist Plus představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení.

Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go umožňuje, v kombinaci se systémem Lane Positioning Assist, automaticky udržovat vůz ve zvoleném jízdním pruhu, udržovat jeho rychlost na předem nastavené hodnotě a automaticky přizpůsobovat jeho vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla až do úplného zastavení.

FULL PARK ASSIST

Technologie FULL PARK ASSIST Aktivní asistence při podélném i kolmém parkování.  výrazně zjednodušuje manévrování s vozem. Zajišťuje plně automatickou asistenci při podélném i kolmém parkování, jakož i vyjíždění zaparkovaného vozu. Aktivuje se stisknutím tlačítka, systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru spolu s řízením automaticky ovládá i akceleraci a brzdění.

OPTIMALIZUJTE DOJEZD

Optimalizujte dojezd svého vozu PEUGEOT 508 HYBRID výběrem vhodného režimu jízdy s ohledem na vaši cestu nebo vaše preference:

 

 • Electric: 100% elektrický pohon až do rychlosti 135 km/h*
 • Hybrid: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro efektivnější využití obou pohonných jednotek
 • Komfort: hybridní režim v kombinaci s pohodlím adaptivních tlumičů**
 • Sport: vzájemná součinnost elektromotoru a spalovacího motoru pro vyšší dynamiku a maximální výkon

 

REKUPERACE

Funkce BRAKE umožňuje zpomalovat vůz bez nutnosti použít brzdový pedál. Tato funkce, která se aktivuje při brzdění pomocí voliče jízdních režimů, umožňuje částečně dobít baterii díky přeměně kinetické energie zpět na využitelnou elektrickou energii.

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE (300 V)

Dojezd baterie s kapacitou 11,8 kWh je v plně elektrickém režimu 54 km WLTPDojezd v elektrickém režimu je 48 až 54 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.). . Baterie je zabudovaná pod zadními sedadly a nemá vliv na objem zavazadlového prostoru.

Funkce e-SAVE umožní řidiči uchovat dostatečnou rezervu energie Rezerva 10 km, 20 km nebo kompletní kapacita baterie , kterou může během jízdy kdykoli použít.

 

TECHNICKÁ DATA

DOJEZD & DOBA DOBÍJENÍ

Lithium-iontová baterie vozu PEUGEOT 508 HYBRID zajistí dojezd až 54 km v režimu Electric Dojezd v plně elektrickém režimu dosahuje 49–54 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu a reálných podmínkách používání (počasí, styl jízdy apod.).  .

 

Odhad času potřebného k úplnému dobití baterie vozu PEUGEOT 508 HYBRID:

 
BENZIN & DIESEL

PEUGEOT 508 je vybaven nejnovější generací benzinových motorů PureTech a dieselových motorů BlueHDi Euro 6, které nabízejí vyšší úsporu paliva a maximální výkon pro vyšší potěšení z jízdy.

V nabídce je se 2 motorizacemi:

 

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 750 mm
 • Výška: 1 403 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 455 mm
 • 14° výška: 881 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 413 mm
 • Místo pro nohy: 250 mm
ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU
 • 487 l
 • až 1 537 l se sklopenými zadními sedadly
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

 • Prohlédněte si katalog nového PEUGEOT 508
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace