/image/30/8/peugeot-gam-2020-002-fr-small.743308.jpg
/image/30/9/peugeot-gam-2020-002-fr-640x480.743309.jpg

Objevte nový způsob cestování s plug-in hybridními vozy PEUGEOT – mají všestranné využití a umožňují pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti.

V plně elektrickém režimu dosahují dojezdu až 59 kmi dle metody WLTP. Naše plug-in hybridní vozy, které splní veškeré vaše požadavky, v sobě snoubí inovativní design, výkon respektující životní prostředí a špičkové technologie bez kompromisů.

VÝHODY PLUG-IN HYBRIDNÍCH VOZŮ

OBJEVTE NABÍDKU PLUG-IN HYBRIDNÍCH VOZŮ PEUGEOT

/image/30/7/peugeot-3008phev-2009rc-008-small.743307.jpg

Objevte nový plug-in hybridní vůz PEUGEOT 3008 HYBRID a HYBRID4

Objevte nabídku plug-in hybridních vozů PEUGEOT. Díky důmyslné variabilitě přizpůsobte svůj nový PEUGEOT 3008 HYBRID svým představám a vydejte se vstříc dobrodružstvím. Tento hybridní vůz má pohon 2 nebo všech 4 kol pro lepší jízdní vlastnosti bez ohledu na terén.

/image/30/4/peugeot-508phev-2019-002-fr.743304.jpg

Objevte nový luxusní fastback PEUGEOT 508 HYBRID

Objevte luxusní fastback z nabídky plug-in hybridních vozů PEUGEOT. Díky svým sportovním liniím je nový fastback 508 HYBRID ideálním partnerem pro každodenní cesty. Pro jízdu ve městě zvolte 100% elektrický režim a na dlouhých cestách využijte spalovacího motoru.

/image/30/3/peugeot-508phev-2019-009-fr.743303.jpg

Objevte nové luxusní kombi PEUGEOT 508 SW HYBRID

Objevte luxusní kombi z nabídky plug-in hybridních vozů PEUGEOT. Nový PEUGEOT 508 SW HYBRID, který kombinuje sportovní design, maximální komfort a prostorný interiér, vás bude všude provázet. Při cestování zajisté oceníte velký zavazadlový prostor  i jízdu v plně elektrickém režimu.

PÉČE O MŮJ PLUG-IN HYBRIDNÍ VŮZ

 • Jak dobíjet plug-in hybridní vůz?
 • Jak funguje plug-in hybridní vůz?
 • Jaké jsou výhody oproti konvenčním vozům?
 • Jsou hybridní vozy stejně výkonné?
 • Způsoby financování hybridního vozu?

Nabíjení doma či v zaměstnání

Dobijte plug-in hybridní vůz doma nebo v zaměstnání během pracovní doby.

 • Plug-in hybridní vůz je možné nabíjet pomocí standardní zásuvky (8 A). Dobití do plné kapacity trvá méně než 7 hodin.
 • Do plné kapacity ho můžete dobít za méně než 4 hodiny, pokud zvolíte zesílenou zásuvku Green'up® (14 A).
 • V rámci příplatkové výbavy si můžete zakoupit Wallboxi. Toto řešení nabízí vyšší výkon a kratší dobu nabíjení. Se speciálním kabelem a integrovanou nabíječkou o výkonu 7,4 kWi lze baterii dobít do plné kapacity za 1 hodinu 45 minut.

Zjistit více o soukromém dobíjení

 

Nabíjení u veřejných dobíjecích stanic

Stejně jako jsou běžně dostupné čerpací stanice pro vozy se spalovacím motorem, existuje i veřejná síť dobíjecích stanic pro elektromobily. Jejich seznam je k dispozici prostřednictvím aplikací, příp. přímo na webu jejich provozovatelů (ČEZ, PRE, E.ON a další). Tato důležitá síť se velmi rychle rozrůstá.

Stanice najdete i pomocí navigačního systému svého vozu.


Jak funguje plug-in hybridní vůz?

Dobíjecí hybridní vůz PEUGEOT, nazývaný rovněž plug-in hybrid, kombinuje výhody elektromobilu a vozu se spalovacím motorem.

Hybridní vůz využívá dvě pohonné jednotky, spalovací motor a jeden či dva elektromotory ve spojení s baterií a externí nabíjecí zásuvkou.
Rozdíl mezi hybridním vozem a plug-in hybridním vozem spočívá v tom, že pro dobití baterie plug-in hybridního vozu je nutné ho připojit ke zdroji elektrické energie. Dalším podstatným rozdílem je dojezd – u plug-in hybridních vozů PEUGEOT je dojezd v plně elektrickém režimu až 59 km, zatímco hybridní vozy disponují dojezdem pouhé 2 nebo 3 km. Hybridní vůz umožňuje střídat fáze jízdy ve 100% elektrickém režimu, v hybridním režimu nebo v režimu spalovacích hmot. Jízdní režimy se nastavují dle aktuální potřeby.

Plug-in hybridní vůz vykazuje emise CO2 ve výši 29 g/km (WLTP). V plně elektrickém režimu nejsou během jízdy produkovány žádné emise CO2.

Finanční výhody

Při koupi jsou plug-in hybridní vozy dražší než srovnatelné vozy se spalovacím motorem. Celkové náklady na vůz se však neomezují pouze na kupní cenu. Ve skutečnosti k je třeba připočítat palivo, pojištění i údržbu vozu.

Průměrná spotřeba plug-in hybridního vozu je 2,2 l/100km (WLTP), což představuje průměrnou úsporu zhruba 40 % ve srovnání se spalovací verzí a je proto ekonomičtější než benzinové či naftové vozy.

Každodenní výhody

Parkování zdarma

Některá evropská města podporují provoz automobilů s nízkými emisemi CO₂, mezi které patří i plug-in hybridní vozy. Využijte bezplatné parkování na dobu až 2 hodin s Green Disc.

Přístup do nízkoemisních zón
Bezproblémový vjezd do nízkoemisních zón díky 100% elektrickému režimu jízdy.
Pro zachování potřebné rezervy elektrické energiei použijte funkci e-SAVE.

Výjimečné potěšení z jízdy
Užijte si jízdu naplno díky okamžitě dostupnému točivému momentu elektromotoru. 

Je plug-in hybridní vůz stejně výkonný jako vůz se spalovacím motorem?

Objevte dvojnásobné potěšení z jízdy: elektromotor ve spojení se spalovacím motorem. Plug-in hybridní vozy PEUGEOT nabízejí čtyři režimy jízdyi, které naplní veškeré představy o dokonalém cestování.

Rekuperace energie během brzdění a zpomalení probíhá ve všech jízdních režimechi.

V ELEKTRICKÉM režimu se Plug-in hybridní vozy PEUGEOT nastartujíi a jeho výhody oceníte při jízdě s nulovými emisemi CO2. Poznejte veškeré přednosti elektromobility jako je tichý chod, absence emisí CO2 a šetrnost k životnímu prostředí.

Režim HYBRID kombinuje činnost elektromotoru a spalovacího motoru v závislosti na stylu jízdy a typu trasy. Volbou tohoto režimu jízdy přenesete na vůz odpovědnost za volbu pohonné jednotky. Tímto způsobem nejlépe využijete potenciál elektromotoru i spalovacího motoru.

Okamžitý točivý moment poskytuje u plug-in hybridních vozů maximální potěšení z jízdy. Režim SPORT kombinuje výkon obou motorů a umožní vytěžit maximum z vašeho plug-in hybridního vozu. Maximální kombinovaný výkon může dosáhnout až 300 k pro SUV PEUGEOT 3008 HYBRID4.

Režim KOMFORT spojuje komfort adaptivních tlumičůi s režimem HYBRID.

Řízené odpružení zajistí lepší jízdní vlastnosti při zachování optimálního pohodlí.

Společnost PEUGEOT nabízí různé způsoby, jak financovat nákup vašeho plug-in hybridního vozu. Vyberte si ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Operativní leasing
V rámci operativního leasingu je stanoveno měsíční nájemné za pronájem plug-in hybridního vozu a nad jeho výši platíte pouze provozní náklady. Hlavní výhodou tohoto financování je, že operativní leasing zahrnuje různé služby, jako je údržba, oprava v případě poruchy, pojištění a asistenční služby.

V rámci operativního leasingu není možný odkup vozu po skončení smlouvy.

Zjistit více o operativním leasingu
 

Úvěr
Využijte jednoduché a flexibilní řešení financování a kupte si plug-in hybridní vůz na úvěr od společnosti PEUGEOT. Zvolte délku splácení i výši měsíčních splátek podle svých finančních možností. Máte rovněž možnost určit datum inkasa. Váš vůz může být financován až do výše 100 % kupní ceny.

Zjistit více o úvěru

MAPY VEŘEJNÝCH NABÍJECÍCH STANIC

APLIKACE MYPEUGEOT®

/image/30/6/508phev.743306.png

Využijte výhod aktuálních služeb propojených s vaším účtem díky bezplatné aplikaci MyPeugeoti:

 • Mějte přehled o voze (jízdní statistiky, lokalizace vozu).
 • Získejte snadno a rychle asistenční pomoc.
 • Získejte přehled o plánové údržbě a službách spojených s vaším vozem.
/image/30/5/pc69-peugeot-508-2018-458-fr.432211.20.517669.20.743305.jpg

PRO PODNIKATELE

 

Jste podnikatel, ředitel společnosti, správce vozového parku nebo uživatel služebního vozu? V tom případě se právě vy seznamte s nabídkou plug-in hybridních vozů PEUGEOT, souvisejícími službami a nabídkami vyhrazenými pro naše profesionální zákazníky.