7-9místné vozy a minibusy

7místné vozy | 9místné vozy

/image/53/0/peugeot-travel-2016-001-fr1.78530.jpg

Minibusy s pohodlím

Nemáte dost sedadel pro vaše ratolesti? Nebo vaše podnikání překročilo hranice zavazadlového prostoru? Naše 7 a 9místné vozy poskytují toto všechno a mnohem více. Ať už potřebujete 7místný vůz pro obchodní účely nebo 9místný automobil, do něhož se vejde celá vaše rodina, je tu pro vás minibus Peugeot.

S těmito modely 7místných a 9místných vozů MPV získáte luxusní interiéry a spolehlivý výkon na silnici. Zatímco vy si budete užívat plynulou jízdu, vaši spolucestující mohou odpočívat v naprostém pohodlí a absolutní bezpečnosti.

7 a 9místné vozy naší řady využívají nejnovější inovace, díky kterým budou celodenní výlety nebo každodenní odvoz dětí do školy snazší než kdykoliv předtím. 7místný Peugeot 5008 je vybaven variabilním interiérem  Multi-flex Peugeot. Sedadla lze vzpřímit či sklopit, experimetnovat můžete hned několik kombinací. A pokud je pro vaši rodinu nebo profesi důležitá dostupnost, 9místný Expert Combi je k dispozi i s dvojitými posuvnými dveřmi, abyste mohli snadno naložit vše potřebné a  vaši spolucestující mohli v klidu vystoupit.

Podívejte se níže na naši řadu, včetně úsporné 5008, která byla portálem What Car? oceněna jako„Nejlepší MPV ve střední třídě“, 7místného vozu Partner Tepee, až 8místný Traveller nebo 9místného vozu Expert Combi

Vyberte si model