Kombi vozy

Řada kombi vozů

/image/79/8/308sw-1401pc031-72dpi.7798.jpg

Kombi vozy pro rodiny a profesionály

Kombi vozy Peugeot vám poskytují praktičnost potřebnou pro váš každodenní život. Naše kombi modely jsou dokonalé, ať už pro zavezení vašich dětí do školy, rychlý nákup v supermarketu nebo rychlé prokličkování městským provozem na obchodní jednání. Univerzálnost je v samém srdci každého z našich luxusních modelů kombi. Potřebujete více prostoru? Tyto vozy jsou vybaveny modulárními systémy sedadel, takže je můžete snadno sklopit dolů.

Vy i vaši spolucestující ocení jízdu v absolutním pohodlí vozu kombi. Prostorné interiéry jsou doplněny kvalitním vybavením, navíc se naše inovativní rysy odrážejí v designu. Panoramatická skleněná střecha modelu 508 SW umožňuje přísun spousty přirozeného světla, z něhož se mohou všichni těšit, zatímco hybridní kombi vůz 508 RXH má vyhřívaná přední sedadla se zabudovaným masážním systémem.

Naše kombi vozy mají také velmi nízkou spotřebu, přináší takovou účinnost, kterou potřebujete pro svůj nabitý profesionální i rodinný život. 508 RXH, nabitý technologií HYbrid4, je jedním z nejhospodárnějších kombi automobilů. 508 SW využívá technologii BluedHDi Stop & Start, která šetří vaše palivo, když se najednou doprava zpomalí.

Zjistěte více o řadě našich kombi vozů, včetně 308 SW ještě dnes.

Vyberte si model