Rodinné vozy

Řada rodinných vozů

/image/88/2/peugeot_par_2015_256_fr.76882.jpg

Rodinné vozy snoubící zábavu a funkčnost

My v Peugeotu se domníváme, že praktičnost neznamená konec skvělých zážitků z jízdy. A díky malým minibusům, víceúčelovým vozidlům, kompaktním MPV a rodinným hatchbackům v naší řadě je tu vůz pro každou rodinu - a každého řidiče.

Jak se vaše rodina rozrůstá, prostor se pro vás najednou stává vyšší prioritou. Budete potřebovat další zavazadlový prostor pro jednodenní výlety a sedadla navíc pro přátele, aby se k vám mohli přidat. To je důvod, proč jsou naše rodinné vozy vyráběny tak, aby maximalizovaly dostupný prostor, s velkorysým zavazadlovým prostorem a praktickými úložnými prostory.

A kromě toho je do našich rodinných vozů snadné vložit dětské autosedačky. Navíc obsahují airbagy v předním i zadním prostoru.

Co ve skutečnosti odlišuje rodinné vozy Peugeot od ostatních, je úroveň stylu a spokojenost během jízdy. Fádní a neskladné vozy kombi jsou u našich rodinných hatchbacků, MPV a minibusů minulostí. Nabízíme velké rodinné vozy, se skvělými jízdními vlastnostmi, nabízející impozantní výkon a nízké emise.

Praktická řada rodinných vozů Peugeot zahrnuje Peugeot 5008 a Peugeot 308, který byl v roce 2014 vyhlášen „Autem roku“.

Vyberte si model