Řada SUV

/image/23/6/peugeot-3008-1605styp-101a.78236.jpg

SUV pro moderní rodinu

Řada SUV značky Peugeot je stylová. Aniž by tím byla omezena jejich praktičnost, přinášejí to nejlepší z obou světů. Jsou kompaktní, a přesto prostorné. Robustní, přitom luxusní. Působí radost a jsou efektní. Ať už projíždíte moderními městy nebo se kocháte úžasnými přírodními scenériemi, je tu pro vás a vaši rodinu SUV Peugeot.

Naše SUV jsou robustní, ale všechny se vyznačují elegancí, jíž je Peugeot proslulý. Tyto SUV vozy nabízejí prostor pro děti, zavazadla a třeba i lehátka, když nastane sezóna dovolených - díky svým skladným zavazadlovým a palubním prostorům, variablním interiérům Multi-Flex a inovativním úložným prostorům.

Obě SUV Peugeot 2008 a 3008 se mohou pochlubit vyšším jízdním posezem, čímž vám poskytují zcela nový pohled na silnici před vámi.

I když jsou naše modely SUV kompaktní co se rozměrů týče,  mohou se pochlubit špičkovými technologiemi, jako je např. zpětná kamera u modelu 3008 a asistenční parkovací systém u modelu 2008. S naší  vybroušenou technologií motoru a systémy BlueHDi a PureTech Stop & Start umějí vozy této řady trvale zajišťovat vynikající úsporu paliva.

Podívejte se na řadu našich SUV níže.

Vyberte si model