MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

KONFIGURÁTOR 108

Nakonfigurujte si svůj městský vůz Peugeot 108 5 Dveřový

Máte zájem o městský vůz Peugeot 108 5 Dveřový? Udělejte další krok s konfigurátorem Peugeot: zvolte verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vašeho budoucího městského vozu!

Vybrali jste si Peugeot 108: kompaktní vůz stvořený pro život ve městě s okouzlujícím šarmem a elegancí. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou. Přizpůsobte si svůj vůz nejdříve zvolením verze: Peugeot 108 5 Dveřový Active, Peugeot 108 5 Dveřový Allure, Peugeot 108 TOP!

Peugeot nabízí nejnovější generaci zážehových motorů a systémů zajišťující jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor, typ paliva a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie. Na závěr si můžete přizpůsobit interiér vozidla, objevit standardní výbavu a vybrat si volitelné příslušenství.