KONFIGURÁTOR 508

Nakonfigurujte si svojí limuzínu Peugeot 508

Máte zájem o Peugeot 508? Udělejte další krok s konfigurátorem Peugeot: zvolte verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vaší budoucí limuzíny!

Vybrali jste Peugeot 508: Velká cestovní limuzína Peugeot vstupuje do nové éry. S energickým stylem exteriéru a ušlechtilým interiérem se špičkovými technologiemi objevíte jedinečný zážitek z jízdy. Přizpůsobte si svůj vůz nejdříve zvolením verze: Peugeot 508 Allure, Peugeot 508 GT.

Peugeot nabízí nejnovější generace zážehových motorů PureTech (1.6 120k AUT S&S nebo 2.0 150k) a systémů zajišťující jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor, typ paliva a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie (jste spíše pro Aluminium Grey, nebo dáte přednost barvě Egyptian Blue či Pearlescent White?) Na závěr si můžete přizpůsobit interiér vozidla, objevit standardní výbavu a vybrat si volitelné příslušenství.