MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

Nové SUV PEUGEOT 5008

5008
5008

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

Od 575 000

117g i

5.1l i

Vstupte do nové dimenze, která nese název SUV PEUGEOT 5008! Tento impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi byl od počátku stvořen s jediným cílem - umocnit vaše smyslové prožitky a rozšířit vaši akceschopnost!

SUV NOVÉ DIMENZE

/image/69/3/peugeot-5008-0709styp-103.65304.225693.jpg

INVENCE NOVÝCH ROZMĚRŮ

Impozantní a zároveň elegantní design nového SUV PEUGEOT 5008 na vás zapůsobí od prvního okamžiku. Ladné křivky siluety a černá střecha Black Diamondi spolu s exkluzivní přední maskou zdobenou chromovanými fazetami rafinovaně zdůrazňují velkolepost jeho tvarů.  

/image/69/4/peugeot-5008-2016-008-fr.225694.jpg

SVOBODA V NOVÉM POJETÍ

Ať již cestujete sami nebo ve společnosti, čekají vás na palubě sedmimístnéhoi SUV PEUGEOT 5008 výjimečné okamžiky. Sluneční paprsky pronikající do kabiny prosklenou panoramatickou střechoui měkce osvětlují luxusní interiér vozu. Usaďte se a pomocí PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify i si ve voze vytvořte atmosféru podle své aktuální nálady a pocitů, zapněte si vícebodovou masáž i a zaposlouchejte se do tónů své oblíbené skladby v podání Hi‑Fi systému Focal®i.

SILNÝ JÍZDNÍ ZÁŽITEK

/image/69/5/peugeot-5008-2016-338-frv2-wip.146992.225695.jpg
/image/69/6/peugeot-5008-2016-249-fr.225696.jpg

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ DOTYKEM

Usedněte do nového PEUGEOT i‑Cockpitu® a naslouchejte svým smyslům! Dokonale ergonomicky řešené místo řidiče je vybavené špičkovou digitální technikou, nabízí moderní možnosti konektivity i vlastní nastavení prostředí ve voze podle toho, jakou zrovna máte náladu. Uchopte kompaktní volant potažený přírodní kůží, vnímejte bezprostřední kontakt s vozovkou a dokonalý akustický komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Ve spojení s technologií inteligentního pohonui a nejnovějšími asistenčními systémy řízeníi zažijete při řízení nového SUV PEUGEOT 5008 dosud nepoznané potěšení.

ROZŠÍŘÍ VÁM OBZORY

/image/69/8/peugeot-5008-2016-185-fr.225698.jpg
/image/93/9/peugeot-5008-2016-190-fr.149939.jpg

UŽÍVEJTE SI A OBJEVUJTE

Plánujete vyrazit na cesty s rodinou či přáteli (na palubě může cestovat až 7 osobi) nebo naopak potřebujete maximální přepravní kapacitu zavazadlového prostoru? Nové SUV PEUGEOT 5008 se umí přizpůsobit všem vašim přáním a požadavkům.

POTĚŠENÍ A ZODPOVĚDNOST

Vylepšení koncepce nového SUV PEUGEOT 5008, jejímž cílem bylo posílit vaši bezpečnost i potěšení při řízení, přineslo také významné snížení hmotnosti podvozku, karoserie i dalších prvků výbavy a ve spojení s výkonnými motory BlueHDi, PureTech nebo THPi a automatickou převodovkou EAT6/EAT8 tak nové SUV PEUGEOT 5008 předznamenává příchod éry nových výkonných SUV.

Z POUŠTĚ NA CESTY

suv

Tratě nejtěžšího rallye závodu na světě jsou pro nás jedinečnou příležitostí, kdy testováním ve vysoké zátěži získáváme nenahraditelné zkušenosti, které pak přenášíme do vývoje sériových vozů. Přímo z terénu pochází celá řada poznatků a inovací, které najdete u modelů naší řady PEUGEOT SUV.

RECENZE V TISKU

„Po předchůdci zůstalo jen jméno. Z kompaktního MPV se stalo největší SUV v nabídce Peugeotu, které chce konkurovat Škodě Kodiaq nebo Nissanu X‑Trail.“

▶ Celý článek


„Předchozí generace 5008 nebyla vůbec špatná, novinka je ovšem zase o kus dál“

▶ Celý článek


„S geny minivanu, nebo terénního auta?“

▶ Celý článek


FOTOGRAFIE A VIDEA

MOHL BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

VYHLEDAT PRODEJCE

Vyskytl se problém s načítáním. Prosím zkuste to později. Pokud by problém přetrvával, neváhejte nás kontaktovat.

* Značková záruka se skládá z běžné 2 leté záruky a následně ze servisní smlouvy Optiway Garance na další 3 roky / do najetí 60 000 km.

Spotřeba a emise (1) modelu 5008 SUV v provozu

Aby měli zákazníci k dispozici co nejpřesnější informace, dává jim Peugeot, značka skupiny PSA, k dispozici výsledky nezávislé a certifikované metody měření spotřeby paliva v reálných podmínkách používání vozu. Společně s nevládní organizací Transport & Environment (2) a s federací France Nature Environnement (3) definoval Peugeot protokol pro měření spotřeby a emisí v reálných podmínkách provozu ověřený certifikační agenturou Bureau Veritas (4).

Protokol definuje způsob měření skutečné spotřeby paliva a emisí vozidel v městském provozu, na silnici a dálnici na trase dlouhé 92,3 km. Vozidla se testují na silnicích v běžném provozu, při přepravě cestujících včetně zavazadel a se zapnutou klimatizací nebo topením. Profil trasy reprezentuje převýšení, které je při běžném používání vozidla obvyklé (5).

Je to další krok značky Peugeot na cestě budování důvěryhodného a transparentního vztahu se zákazníky.

ZJISTĚTE VÍC

(1) Emise oxidů dusíku (NOx) a emise pevných částic 
(2) Transport & Environment: evropské ekologické sdružení, které se zaměřuje na zavádění udržitelné dopravní politiky 
(3) France Nature Environnement: francouzská federace sdružení pro ochranu přírody a životního prostředí
(4) Bureau Veritas: mezinárodní certifikační, zkušební a inspekční společnost 
(5) Zveřejněné údaje nejsou oficiální hodnoty spotřeby homologované v EU, závisí na uvedených předpokladech a podmínkách a byly naměřeny na základě protokolu, který není v EU standardizován. Jsou to neoficiální hodnoty, mají pouze informativní charakter. Použitý protokol měření je k dispozici na webových stránkách skupiny PSA, www.groupe-psa.com. Pro porovnání hodnot spotřeby paliva nebo emisí CO2 nových osobních vozidel získaných na základě standardizovaného protokolu měření by měly být použity oficiální údaje o spotřebě paliva nebo emisích CO2. Další informace naleznete na adrese https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en