MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

KONFIGURÁTOR Traveller Business

Nakonfigurujte si svůj minibus Peugeot Traveller Business

Máte zájem o minibus Peugeot Traveller Business? Udělejte další krok s konfigurátorem Peugeot: zvolte verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vašeho budoucího minibusu Peugeot Traveller Business!

Vybrali jste si Peugeot Traveller Business, navržený s ohledem na zajištění maximálního komfortu a prostoru pro řidiče i cestující. Na jeho palubě cestujete první třídou! Traveller Business je k dispozici ve standardní nebo dlouhé verzi.

Přizpůsobte si svůj vůz nejdříve zvolením verze: Peugeot Traveller Business nebo Peugeot Traveller Business VIP.
Peugeot nabízí nejnovější generace vznětových motorů BlueHDi (1.6 BlueHDi 115 k S&S) a systémů zajišťující jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor, typ paliva a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie (jste spíše pro Aluminium Grey, nebo dáte přednost barvě Rich Oak či Plain Black?) Na závěr si můžete přizpůsobit interiér vozidla, objevit standardní výbavu a vybrat si volitelné příslušenství.