MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

KONFIGURÁTOR Traveller

Nakonfigurujte si svůj minibus Peugeot Traveller

Máte zájem o minibus Peugeot Traveller? Udělejte další krok s konfigurátorem Peugeot: zvolte verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vašeho budoucího minibusu Peugeot Traveller!

Vybrali jste Peugeot Traveller: s tímto minibusem objevíte moderní pojetí cestování a prostoru. Nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Dostupný v kompaktní, standardní nebo dlouhé verzi. Přizpůsobte si svůj vůz nejdříve zvolením verze: Peugeot Traveller Active Compact, Peugeot Traveller Active Standard, Peugeot Traveller Active Long, Peugeot Traveller Allure Compact, Peugeot Traveller Allure Standard, Peugeot Traveller Allure Long.

Peugeot nabízí nejnovější generace vznětových motorů BlueHDi (1.6 BlueHDi 115 k S&S) a systémů zajišťující jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor, typ paliva a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie (jste spíše pro Amber Red, nebo dáte přednost barvě Bianca White či Nimbus Grey?) Na závěr si můžete přizpůsobit interiér vozidla, objevit standardní výbavu a vybrat si volitelné příslušenství.