Podívejte se na obsah
Pneumatiky zdarma

PNEUMATIKY ZDARMA

PNEUMATIKY ZDARMA

S tímto úvěrovým produktem získáte pro vybrané modely vozů Peugeot PNEUMATIKY ZDARMA a navíc můžete uzavřít výhodné značkové pojištění se slevou a až nulovou spoluúčastí. Financování je určeno profyzické i právnické osoby.

PODMÍNKY A VÝHODY

  • Platí pro modely 208, 2008, 308, 3008 a 5008

  • Volitelná délka financování od 36 do 84 měsíců

  • Akontace 0 % až 80 % z ceny vozu

  • Fixní úroková sazba 9,9 % po celou dobu financování

  • Nulový poplatek za zpracování smlouvy

  • Výhodné pojistné sazby značkového pojištění

  • Možnost uzavřít výhodné značkové havarijní pojištění se slevou, se sníženou spoluúčastí až na 0 Kč a se širokou škálu benefitů zdarma

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ

Peugeot 208 ACTIVE PACK 1.2 PureTech 100 S&S MAN6

 

 

Pořizovací cena vč. DPH 435 000 Kč
Přímá platba 100 000 Kč (22,99 %)
Výše úvěru 335 000 Kč
Poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč
Výše měsíční splátky bez pojištění 6 189 Kč
Výše pojistného poplatku měsíčně 0 Kč
Počet měsíčních splátek 72
Roční úroková sazba 9,90 %
RPSN 10,38 %
Celková částka splatná spotřebitelem 445 608 Kč

 

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na  uzavření smlouvy.

 

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.


Foto je pouze ilustrativní.