/image/07/1/peugeot-ndp-1506pb-batterie.10071.jpg

AKUMULÁTOR

Od 490 Kč
  • Kontrola stavu vašeho akumulátoru
  • Dobití akumulátoru na doporučenou hodnotu
  • Náklady na práci
  • Vizuální kontroly vašeho vozu Peugeot*

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Akumulátor shromažďuje elektřinu nutnou k fungování vašeho vozu. Pokud je ve špatném stavu, nenastartujete! Nechejte si akumulátor vždy před létem a každou zimu zkontrolovat: v tomto období je nejvíc namáhaný.

Manipulace s akumulátorem může být nebezpečná. Kyselé prostředí akumulátoru je velmi škodlivé pro životní prostředí. Váš autorizovaný prodejce Peugeot se zavazuje váš starý akumulátor převzít a předat jej ke zpracování.

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

CENA OBSAHUJE VŠE

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot. Využijte konkurenceschopných paušálních cen nabízených ve všech participujících značkových servisech Peugeot.

Připomínáme, že pro zachování dobrého stavu a fungování vozidla je naprosto nezbytné dodržovat plán údržby, který je pro něj připraven.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

* Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.