/image/08/3/peugeot-ndp-1506pb-parebrise.10083.jpg

ČELNÍ SKLO

Od 800 Kč
  • Materiál a pryskyřice pro opravu jedné praskliny,
    která je menší než mince o hodnotě 10 Kč
    a nachází se mimo zorné pole řidiče
  • Náklady na práci
  • Vizuální kontroly vašeho vozu Peugeot*

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Čelní sklo je první linií ochrany proti vnějším vlivům a při jeho poškození je třeba vědět, kdy je možno jej opravit a kdy je již nezbytné sklo vyměnit. Při zjištění poškozeného místa doporučujeme ochránit je ihned nalepením průhledné samolepky. Zabráníte tak situaci, kdy by opravu zkomplikoval nebo zcela znemožnil prach či zateklá voda. Po nalepení samolepky si sjednejte co nejdříve schůzku s Vaším specialistou Peugeot.

V případě, že je čelní sklo poškozeno neopravitelně, zajistíme co nejrychlejší výměnu včetně jednání s pojišťovnou, pokud sklo bylo pojištěno.

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

CENA ZAHRNUJÍCÍ VŠE

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot. Využijte konkurenceschopných paušálních cen nabízených ve všech participujících značkových servisech Peugeot.

Připomínáme, že pro zachování dobrého stavu a fungování vozidla je naprosto nezbytné dodržovat plán údržby, který je pro něj připraven.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

* Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.