KONCEPČNÍ VOZY

KONCEPČNÍ VOZY

concept cars

Koncepční vozy jsou zosobněním novátorských myšlenek značky PEUGEOT a odhalují stylové trendy budoucích modelů se znakem lva na přídi. Objevte víc.

KONCEPT PEUGEOT e-LEGEND

VE JMÉNU AUTONOMIE

Koncepční vůz PEUGEOT e‑LEGEND vám přináší vrcholné zážitky se 100% autonomním vozem s elektrickým pohonem a vyspělou konektivitou.

PEUGEOT RIFTER 4x4 Concept

PEUGEOT RIFTER 4x4 CONCEPT:  Lovec hvězd

Nový PEUGEOT RIFTER se na ženevském autosalonu představí ve třpytivém hvězdném hávu!

/image/75/4/peugeot-instinct-concept-car.456754.jpg

Instinct Concept

Kdo z vás nikdy nesnil o autě, které řidiči i posádce poskytne absolutní svobodu a dokonalé pohodlí, a přitom zohlední, co se děje v okolí? O autě, které vás chápe a zná vás do té míry, že může předvídat každé vaše přání? O autě, které je naladěno na stejnou vlnu jako vy? O autě, které si poradí se všemi překážkami a postará se o snadnou a příjemnou jízdu? Autoři nového koncepčního vozu PEUGEOT se řídili jediným heslem, a tím byla svoboda. Svoboda volby – vybrat si režim řízení, ovlivnit vlastní pocity, prožitky… to vše ve jménu absolutní svobody pohybu. Výsledné automobilové dílo dostalo název PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

/image/52/3/l500rhybrid-concept-car.212523.jpg

PEUGEOT L500 R HYbrid & L750 R HYbrid Vision Gran Turismo

30. května 1916 vyhrál PEUGEOT L45, který řídil Dario Resta, legendární závod 500 mil Indianapolis. Jeho průměrná rychlost dosahovala 135 km/hod. O 100 let později vzdává Peugeot hold obdivuhodnému týmu „Charlatans“, který značce PEUGEOT v letech 1913‑1919 přinesl na americkém okruhu Indy 500 tři krásná vítězství, a představuje futuristickou verzi závodního vozu: PEUGEOT L500 R HYbrid.

concept cars

Quartz

Své vedoucí postavení v kategorii vozů crossover si značka PEUGEOT buduje již od roku 2009. S koncepčním vozem QUARTZ přináší do tohoto segmentu zcela novou vizi. Tento působivý koncepční vůz originálním způsobem spojuje novou generaci SUV se světem nejvýkonnějších vozů značky.

concept cars

308 R HYbrid

Multifunkční platforma EMP2 zajišťuje vozu PEUGEOT 308 ve všech ohledech špičkovou výkonnost, a to bez ohledu na verzi karoserie či motor. Divize PEUGEOT Sport použila tento podvozek i pro vývoj nového hybridního benzinového pohonu plug‑in. Výkon 500 k a pohon všech čtyř kol posouvají hranice sportovních možností a umožňují dosáhnout v této kategorii naprosto výjimečných výkonů.

concept cars

Exalt

S koncepčním vozem EXALT PEUGEOT představuje svou sofistikovanou vizi verze sedan, kterou navazuje na směr, jenž v roce 2012 vytyčil koncept Onyx. EXALT je cele zasvěcen potěšení smyslů. Již na první pohled upoutá pozornost výraznými stylovými prvky a výběrem materiálů.

/image/78/9/foodtruck_header.79789.jpg

Foodtruck

Foodtruck Peugeot pojmenovaný Le Bistrot du Lion (Bistro U Lva) vymyslelo a navrhlo designérské studio Peugeot Design Lab. Jedná se o projekt přinášející nové gurmánské zážitky, které vznikají díky inovativní pojízdné restauraci a její kvalitní kuchyni.