Buďte v bezpečí

/image/85/7/par-2012-078-fr.14857.jpg

Buďte v bezpečí

On-line služby PEUGEOT jsou navrženy tak, aby udržovaly vaši bezpečnost na silnici, ať už jsou uloženy na zařízení uvnitř vašeho vozu nebo jsou dostupné z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače.

Když není třeba ztratit jedinou vteřinu…

/image/13/7/508rxh-1407pc205.9137.jpg

Když je nutné neztrácet jedinou vteřinu, můžete se spolehnout na PEUGEOT Connect SOS!
Po nehodě se aktivuje funkce automatického tísňového volání, které zeměpisně lokalizuje záchranné centrum a přivolá rychle pomoc. (1).
Stačí stisknout vestavěné tlačítko ve vašem voze, abyste získali pomoc na místě nehody, nebo abyste ji nahlásili.

2 typy volání

/image/57/1/peugeot-2008-2016-339-fr.16571.jpg

Automatické volání:

Pokud u vás dojde ke kolizi, vaše vozidlo automaticky učiní tísňové volání. Nemusíte dělat nic. PEUGEOT Connect SOS ihned lokalizuje vaše vozidlo, spojí se s vámi ve vaší řeči (2) a – v případě potřeby – vyžádá pomoc od příslušných zásahových jednotek.

/image/59/6/peugeot-508rxh-2014-052-fr.15596.jpg

Manuální volání:

Byli jste svědky nebo sami zažili nouzovou situaci? Stačí na palubní desce stisknout tlačítko SOS na dvě vteřiny, abyste se ihned spojili s telefonickým centrem služby Peugeot Connect SOS.

POZN. 1: * Zeměpisné pokrytí podle obecných podmínek použití služby dostupné na všech prodejních místech a podléhající technologickým a technickým omezením, zejména dostupnosti telefonní sítě. Peugeot Connect SOS je aktuálně k dispozici ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Velké Británii, Belgii, Lucembursku, Nizozemsku, Portugalsku, Rakousku, Švýcarsku, Polsku a Dánsku. V ostatních evropských zemích lze tísňové volání uskutečnit zatelefonováním na záchrannou službu dané země, avšak bez zeměpisné lokalizace, hovorem v místním rodném jazyce.
POZN. 2: V souladu se zeměpisným pokrytím služby Peugeot Connect SOS a v úředním jazyce, který si zvolí majitel vozu.
POZN. 3: Platforma tísňového volání vozidla, kterou používá automobilka Peugeot Automobiles, má ve Francii certifikaci a splňuje požadavky Francouzské národní požární a záchranné služby (CNSIS) francouzského ministerstva vnitra a bezpečnosti.

Soustřeďte se na silnici

/image/08/4/peugeot208-conducteur-2015-01.9084.jpg

On-line služby PEUGEOT jsou speciálně určeny pro použití uvnitř vozu. Jejich užívání je snadné a jsou plně integrované, takže jejich použití je velmi bezpečné. Můžete se soustředit na silnici díky velké dotykové obrazovce vozu (7") a speciálně vybraným aplikacím, které byly pro vůz vyvinuty.

/image/85/9/peugeot-308-2013-249-fr.14859.jpg

Aplikace PEUGEOT Connect zajišťují vaše bezpečí, i když jste

Aplikace PEUGEOT Connect byly speciálně navrženy pro použití na vaší 7“ dotykové obrazovce vozu PEUGEOT. V každé aplikaci můžete stisknutím jediného tlačítka začít navigovat na místo určení, nebo si zavolat telefonem.

/image/86/1/mirror-screen-2-1a.14861.jpg

Mirror Screen vám umožňuje řídit s klidnou myslí

Během řízení můžete použít aplikace, které jsou kompatibilní s vaším chytrým telefonem*, aniž byste se ho museli dotknout.
Pouze aplikace MirrorLink™, které mají certifikace, fungují u vozů, jež právě stojí, nebo se pohybují.
Jakmile připojíte chytrý telefon ke svému vozidlu, vzhled aplikací se přizpůsobí tak, aby je bylo možné používat během jízdy.

/image/86/3/peugeot-lifestyle-1505pc-1004.14863.jpg

Díky Bluetooth vás bude možné vždy kontaktovat během jízdy

Používejte technologii Bluetooth® k propojení vašeho mobilního telefonu s vaším vozem PEUGEOT. Aniž by bylo nutné dotýkat se systému hands-free Bluetooth®, ten to automaticky rozpozná a umožní vám ovládání pomocí tlačítek na palubní desce. Hovory jsou poté přehrávány přes váš audio systém PEUGEOT.

Aby funkce Mirror Screen fungovala správně, musí být chytrý telefon a aplikace vzájemně kompatibilní. PEUGEOT nenese odpovědnost za jakékoliv problémy vyplývající z nekompatibility, nesprávného fungování nebo aktualizaci chytrých telefonů nebo nainstalovaných softwarových programů.

/image/86/5/peugeot-travel-2016-006-fr.14865.jpg

Použijte vaši aplikaci Coyote na vaší obrazovce Peugeot

Používáte aplikaci Coyote na vašem chytrém telefonu? Díky funkci Mirror Screen můžete přijímat všechny informace a výstrahy od služby Coyote na vaší 7" dotykové obrazovce PEUGEOT. Pouhým dotykem obrazovky můžete nahlásit dopravní zácpy nebo nebezpečí. Můžete použít své stávající předplatné, aniž byste se museli dotýkat nebo prověřovat svůj chytrý mobil na volantu.

/image/72/1/peugeot-208-2014-084-fr.9721.jpg

S Peugeot Alert Zone budete upozorněni na nebezpečná místa

Abychom vám pomohli rozpoznat nebezpečné situace vyžadující větší pozornost, dostanete audio nebo vizuální výstrahu, jak se budete blížit k riskantní oblasti.

Tato služba je k dispozici v 15 evropských zemích. Abyste dostávali spolehlivé a dynamické informace, je databáze aktualizovaná každý měsíc na stránkách http://peugeot.navigation.com. Můžete se rovněž přihlásit k odebírání 12 měsíčních aktualizací na celý rok za sníženou cenu. Záruka, že budete mít nejnovější aktualizace, vám umožňuje za volantem mít mnohem klidnější mysl.

Předvídejte nebezpečí a vyhýbejte se mu

/image/56/9/peugeot-308-2015-022-fr.16569.jpg

On-line služby PEUGEOT pomáhají zajišťovat vaši bezpečnost a ochranu v případě krádeže nebo nebezpečí na silnici.

* V závislosti na zemi a aktuálních nařízeních obsahuje výstražná zóna Peugeot buď výstražná upozornění týkající se rychlostních kamer a semaforových kamer upozorňujících na nebezpečí, nebo upozornění, že vstupujete do nebezpečné zóny.
V souladu s novým francouzským nařízením obsahují data dostupná ve Francii vstupní body do nebezpečných zón.

Peugeot Connect Packs: připraveny pomoci v případě krádeže

S Tracking Pack můžete maximalizovat své šance na získání svého vozidla zpět po krádeži: jakmile nahlásíte krádež, místo výskytu vašeho vozidla bude přeposláno polici.

Aplikace PEUGEOT Connect vám umožňují určit nebezpečné oblas

Aplikace Coyote Series, která je součástí řady aplikací PEUGEOT Connect, vás informuje o jakékoliv události související s provozem, kterou nahlásí komunita Coyote. Informace se zobrazí přímo na vaší dotykové obrazovce PEUGEOT 7". Není nutný žádný další hardware a přístup ke službě je součástí předplatného na aplikace PEUGEOT Connect.

Zachovejte si jistotu za volantem

/image/08/8/peugeot308sw-familiale-2015-01.9088.jpg

Díky službám PEUGEOT Connect můžete řídit se zcela klidnou myslí, neboť budete vždy znát technický stav svého vozidla a jeho polohu.

/image/86/7/peugeot-lifestyle-1505pc-nik4533.14867.jpg

PEUGEOT Connect Assistance - váš permanentní anděl strážný

V případě nehody vás může služba PEUGEOT Connect Assistance přímo propojit s asistenční platformou Peugeotu, která je dostupná 24 hod., 7 dní.
 
Stačí stisknout tlačítko SOS na palubní desce na dobu 2 vteřin!
POZN.: jakmile je kontakt navázán, služby PEUGEOT Assistance se řídí podmínkami smluvní záruky nebo servisních smluv.

/image/86/9/connect-packs-2-1a.14869.jpg

Peugeot Connect Packs - virtuální deník o údržbě

Ve virtuálním deníku, v aplikaci Monitoring Pack jste informováni:  
o době nebo počtu kilometrů, které zbývají do příští nutné údržby, v závislosti na používání vozidla, o údajích na palubní desce (hladina paliva, zbývající zásoba pohonné hmoty atd.) a dalších výstrahách odstupňovaných podle úrovně (bezpečnost, stav nouze) se souvisejícím doporučením.