INOVACE A TECHNOLOGIE

inovace

INOVACE A TECHNOLOGIE

Řízení vozu PEUGEOT je natolik intuitivní, že aniž si to uvědomíte, stáváte se nedílnou součástí prostředí, které vás obklopuje. 

Usedněte do PEUGEOT i-Cockpitu®, unikátního prostoru vyhrazenému řidiči, uchopte kompaktní volant a zažijte ten jedinečný pocit, kdy vše ovládáte letmým dotykem konečků prstů.

Na zvýšené digitální přístrojové desce máte všechny důležité informace neustále přímo v ose výhledu, takže ani na jediný okamžik nemusíte spustit zrak z vozovky před sebou.  Velký dotykový displej a možnost připojení dalších zařízení jsou zárukou bezpečného a zcela přirozeného ovládání všech potřebných funkcí.

Zaposlouchejte se do kultivovaného zvuku vašeho motoru PureTech nebo BlueHDi… Jsou to pohonné jednotky, které vynikají účinností a mimořádným komfortem používání.

Jak sami vidíte, každý detail byl navržený tak, aby naše vozy probudily všechny vaše smysly.

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit® vám při řízení vozu zprostředkuje intenzivní jízdní zážitky. Ergonomické místo řidiče s kompaktním volantem, zvýšenou přístrojovou deskou a velkým dotykovým displejem zajišťuje přirozené ovládání všech funkcí a umocní vaše potěšení z jízdy.

INSTINKTIVNÍ ŘÍZENÍ

Všechny technologie, které se na palubě vašeho vozu Peugeot starají o to, aby pro vás řízení bylo opravdovým potěšením, mají zcela intuitivní ovládání.

PEUGEOT zavádí řadu inovací a asistenčních systémů, které zpříjemní řízení vozu a dodají vám za volantem jistotu. Máte možnost zlepšit adhezi a pohyblivost svého vozu, zvýšit bezpečnost jízdy, usnadnit si rozjezd a manévrování s vozem ve svahu…

EFEKTIVITA

Vozy PEUGEOT jsou poháněné motory PureTech nebo BlueHDi, které vynikají svými provozními charakteristikami a nízkými emisemi škodlivin. Objevte také přednosti automatické převodovky EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6), její optimalizovanou spotřebu i komfort a potěšení při řízení.

VÝKONNOST

PEUGEOT vyvíjí ve spolupráci s týmy PEUGEOT SPORT speciální řadu výkonných modelů a koncepčních vozů, které jsou určené pro milovníky dynamické sportovní jízdy. Modely s označením GT a R jsou synonymem pro vrcholnou výkonnost a exkluzivní design, jenž vám zrychlí tep!  

KONEKTIVITA

Objevte funkce a aplikace vyvinuté značkou PEUGEOT pro vaši větší bezpečnost a potěšení, které jsou navíc dokonale přizpůsobené vašemu životu za volantem. Zábava, informační servis nebo bezpečnost… tyto on-line nástroje splní všechny vaše požadavky a cestování pro vás dostane ještě osobnější rozměr.