FINANCOVÁNÍ

Bannery
Úvěr s 0% úrokem

Úvěr s 0% úrokem

Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho nového vozu s nulovým navýšením. Úvěr pro všechny modely nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot.

Financování pohoda

POHODA

Financování úvěrem POHODA  je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

Financování POP

POP

Ideální produkt pro krátkodobé financování s výhodným úrokem. Financování úvěrem POP je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

Financování Live

LIVE 15 000 Kč

Exkluzivní úvěr se slevou 15 000 Kč z pořizovací ceny vozu je ideální volbou pro dlouhodobé i krátkodobé financování. Nabídka platí pro všechny osobní vozy.

Peugeot Relax

RELAX

Je rychlý způsob, jak získat výhodu programu „all inclusive“ za měsíční pronájem a nemuset se o nic starat. Anebo je to také způsob, jak často a bez velkých problémů měnit vůz a stále jezdit v „novém“.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.