MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

FINANCOVÁNÍ

Bannery
Úvěr s 0% úrokem

Úvěr s 0% úrokem

Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho nového vozu s nulovým navýšením. Úvěr pro všechny modely nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot.

Financování pohoda

POHODA

Financování úvěrem POHODA  je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

SMART

SMART

Nejflexibilnější finanční produkt. Ideální pro financování vašeho nového vozu i v případě, že máte k dispozici pouze nízkou nebo dokonce žádnou akontaci. Vhodný pro financování na delší časové období.

Financovani LIVE

LIVE 10 000 Kč

Exkluzivní úvěr se slevou 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu je ideální volbou pro dlouhodobé i krátkodobé financování. Nabídka platí pro všechny osobní vozy.

Pneu zdarma

PNEU ZDARMA

Úvěr, ke kterému získáte ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA od PEUGEOT FINANCE. Předností nabídky je nulový poplatek za uzavření smlouvy a flexibilní akontace v rozsahu 0 % až 80 %.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.