Podívejte se na obsah
INOVACE A TECHNOLOGIE

INOVACE A TECHNOLOGIE

Všechny inovace a technologie Peugeot

#UnboringTheFuture

Budoucnost automobilů se píše právě nyní. Vozy budoucnosti se představují a zdá se, že jsou konstruovány ve jménu cestování bez emocí, kde se vše odehrává pod taktovkou technologií. PEUGEOT však vidí budoucnost zcela jinak: je bohatá a vzrušující. Technologie mají jediný cíl: vyvolat emoce a zvýšit potěšení z jízdy. Připravte se na odhalení naší vize automobilu budoucnosti ztělesněné v konceptu PEUGEOT e-LEGEND a zhmotněné v nových benzinových plug-in hybridních motorech. #UnboringTheFuture.
DOBÍJECÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

 

Plug-in hybridní technologie kombinuje dva motory: elektrický a spalovací. Plug-in hybridní vozy produkují díky 100% elektrickému režimu méně emisí CO2. Nabízí čtyři režimy jízdy a velmi snadné dobíjení pro pohodlné cestování.

 

ELEKTRICKÁ TECHNOLOGIEElektromotory PEUGEOT umožňují jízdu s nulovými emisemi a maximálním výkonem 100 kW/110 k. Vysokonapěťová lithium-iontová baterie (400 V) zajistí elektromobilům PEUGEOT dojezd až 340 km (WLTP).

 

PEUGEOT I-COCKPIT®PEUGEOT i-Cockpit® zajistí maximální potěšení z jízdy. Kompaktní volant, vyvýšená přístrojová deska a velký dotykový displej jsou ergonomicky uspořádané a umožní intuitivní přístup ke všem základním funkcím vozu.

 

RADOST Z JÍZDYZa volantem vozu PEUGEOT oceníte širokou škálu intuitivních technologií, které vám zpříjemní cestování. Lepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost, bezpečnější provoz, snadnější rozjíždění a pohyb ve svahu a jednodušší parkování. Nejnovější inovace pro maximální radost z jízdy.

 

KONEKTIVITAObjevte funkce vozu PEUGEOT a aplikace kompatibilní s jeho systémem, které zpříjemní cestování a zvýší bezpečnost provozu. Veškeré funkce konektivity, ať už orientované na volný čas, informace či bezpečnost, se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 

EFEKTIVITAVozy PEUGEOT jsou dodávány s motory HYBRID, HYBRID4, PureTech nebo BlueHDi, které nabízejí vysoký výkon a produkují méně emisí škodlivin. Objevte také automatické převodovky EAT6Efficient Automatic Transmission 6  , EAT8Efficient Automatic Transmission 8  a e-EAT8Electric Efficient Automatic Transmission 8 , které optimalizují spotřebu paliva a zajistí intenzivnější zážitky z jízdy.