Podívejte se na obsah
MOBILITA A KONEKTIVITA

MOBILITA A KONEKTIVITA

Řešení mobility vozů PEUGEOT

ASISTENČNÍ SLUŽBY PEUGEOT

V případě nehody či poruchy vašeho vozu využijte výhod asistenčních služeb PEUGEOT. Pokud by byl váš vůz nepojízdný, zajistíme jeho odtah a postaráme se i o vás. Umožníme vám pokračovat v cestě, případně vám zajistíme dopravu domů. Doživotní asistenční služba PEUGEOTPlatí pouze za předpokladu, že si necháte každoročně provádět pravidelnou servisní prohlídku svého vozu v autorizované síti PEUGEOT.  se vztahuje na všechny vozy PEUGEOT.

AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ

Váš navigační systém potřebuje ke svému optimálnímu fungování aktuální mapové podklady. Proto vás PEUGEOT vyzývá k pravidelné aktualizaci mapových podkladů.

KOMPLETNÍ KONEKTIVNÍ SLUŽBY PEUGEOT

Objevte konektivní služby kompatibilní s vaším vozem PEUGEOT. Kombinace nejnovějších technologií a inovativních služeb (SOS & Asistenční služba, služba Nebezpečné zóny, specializovaná telefonní asistence, Mirror Screen i Bluetooth®) umocní vaše každodenní zážitky z jízdy.

Stránka KONEKTIVNÍ SLUŽBY PEUGEOT

Internetový obchod věnovaný konektivním službám PEUGEOT: přihlásit se můžete kdykoli a obnova či prodloužení služeb je otázkou pár kliknutí!