Podívejte se na obsah
Konektivní služby

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

KONEKTIVITA BEZ HRANIC

KONEKTIVNÍ SLUŽBY PEUGEOT: NAVIGACE, TELEFONICKÁ ASISTENCE A BEZPEČNOST

Konektivní služby PEUGEOT přispívají k bezpečnějšímu cestování. Některé vyžadují specifickou výbavu vozu, jiné jsou dostupné pomocí chytrého telefonu, tabletu či počítače.

PEUGEOT CONNECT SOS & ASISTENCE

Bojujete-li o vteřiny, spolehněte se na PEUGEOT Connect SOS! Společnost PEUGEOT je evropským lídrem v oblasti technologií tísňového volání. Díky geolokačnímu volání můžete využít rychlou pomoc v případě poruchy nebo nehody(1).

JAK TO FUNGUJE?

Jezděte s naprostou jistotou: v případě nárazu uskuteční vás vůz automaticky tísňové volání bez vašeho zásahu. Asistenční centrum, které je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, okamžitě lokalizuje váš vůz, kontaktuje vás v rodném jazyce(1) a v případě potřeby přivolá rychlou pomoc.

V případě, že jste se stali svědkem či obětí krizové situace, ke zkontaktování asistenčního centra stačí podržet tlačítko „SOS“ v kabině vozu po dobu 2 s.

PEUGEOT CONNECT ASISTENCE

PEUGEOT Connect Asistence funguje prostřednictvím tlačítka označeného lvem. Jestliže ho budete držet po dobu 2 s, zkontaktujete asistenční službu PEUGEOT 24/7.

Následně bude váš vůz lokalizován a všechny potřebné informace (výrobní číslo vozu, počet ujetých kilometrů, výstrahy atd.) se zobrazí operátorovi asistenční služby pro prvotní technické posouzení na dálku a případné rychlé vyslání havarijní služby.

 

TELEFONICKÁ ASISTENCE

Nemusíte se zabývat hlídáním termínů pravidelné údržby svého vozu, PEUGEOT to udělá za vás!

Služby telefonické asistence významně přispívají ke správnému provozu vašeho vozu tím, že vás upozorňují na bezpečnostní výstrahy a připomínají blížící se termín plánovaných servisních úkonů.

 

V případě potřeby se pracovníci společnosti PEUGEOT postarají o to, aby vám byl nabídnut termín schůzky ve vašem oblíbeném servisním místě.

 

Tuto službu poskytuje společnost PEUGEOT zdarma.

JAK TELEFONICKÁ ASISTENCE FUNGUJE?

Komunikační technologie zabudovaná ve vašem voze PEUGEOT
Díky zařízení PEUGEOT Connect SOS & Asistence má váš prodejce Peugeot přístup k technickým informacím, které by jinak zjistil až fyzickou kontrolou vašeho vozu. Takto je servisní zásah na vašem voze předvídán, což přispívá k vyšší efektivitě a rychlosti.

Schůzka domluvená v pravý čas

Díky Telefonické asistenci váš vůz automaticky identifikuje a zjistí termín údržby nebo potřebu servisního zásahu. Tyto informace následně předá asistenčnímu centru PEUGEOT, které určí typ požadované akce. Poté vás kontaktuje pracovník společnosti PEUGEOT, informuje vás o technickém stavu vašeho vozu a nabídne vám termín u autorizovaného opravce.

ONLINE 3D NAVIGACE

ONLINE NAVIGACE PRO MAXIMÁLNÍ ZÁŽITKY Z JÍZDY

Online navigace PEUGEOT vám umožní cestování s naprostou jistotou díky optimalizované navigační technologii v reálném čase. Upozorní vás na nebezpečné zóny a využívat můžete rovněž doplňkových služeb TomTom.
DOPRAVA V REÁLNÉM ČASE
S aktuálním dopravním zpravodajstvím od společnosti TomTom řídíte, aniž by vás rozptylovaly zbytečné informace. Společnost PEUGEOT zvolila lídra v oblasti GPS technologií – společnost TomTom a její miliony uživatelů po celém světě, aby vám umožnila co nejkomfortnější cestování. Navigační systém je integrován do kabiny vozu PEUGEOT i-Cockpit a bude vás přesně a pohodlně navádět na každém úseku vaší cesty.
BEZPEČNÁ JÍZDA
Rozsáhlá komunita řidičů spolupracujících se společností TomTom upozorňuje na nejrůznější nebezpečí na silnicích. Pokud vás tedy služba Nebezpečné zóny varuje, máte dobrý důvod k ostražitosti. Díky její integraci do systému vozu budete včas informováni o nebezpečí na trase. Miliony řidičů představují bez pochyby záruku kvalitních informací.
NAPLÁNUJTE TRASU

Dojet do cíle nebylo nikdy jednodušší. Pomocí aplikace MyPEUGEOT můžete vyhledat bod zájmu nebo cíl cesty a odeslat svůj výběr přímo do systému vozu. Přehled o jeho pozici máte vždy přímo ve svém chytrém telefonu. Po propojení telefonu s vozem stačí nastartovat a vaše online navigace je připravena vás navádět.

 

Aktualizace mapových podkladů zohledňuje změny silniční sítě, což optimalizuje vaše cestování. Díky technologii Over the Air* získáte při koupi vozu aktuální verzi, která je součástí výbavy nového vozu.

NAVIGACE S ROZPOZNÁVÁNÍM ŘEČI
Cestujte v naprostém klidu díky online navigaci s hlasovým ovládáním*. Chcete-li vyhledat adresu či bod zájmu, mluvte přirozeně, zvolte cíl a nechte se vést...
DALŠÍ PRAKTICKÉ SLUŽBY

Mezi další výhody patří zejména:

  • Realizace úspor díky identifikaci čerpacích stanic s nejnižšími cenami jednotlivých druhů paliva v reálném čase.
  • Úspora času díky informacím o volných parkovacích místech.
  • Snadné vyhledání bodů zájmu v cíli vaší cesty pomocí intuitivního místního vyhledávání.
  • Informace o počasí na trase v reálném čase.

AUTOMATICKÁ AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ

Navigační systém potřebuje ke svému optimálnímu fungování aktuální mapy. Proto společnost PEUGEOT nabízí pravidelnou aktualizaci svých kartografických podkladů.

VZDÁLENÁ SPRÁVA VOZU

Díky aplikaci MyPEUGEOT můžete sledovat dobíjení nebo nastavit temperování kabiny svého elektrifikovaného vozu.

APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO

Své nejoblíbenější aplikace máte vždy k dispozici, a to i během jízdy.

BLUETOOTH®

Díky technologii Bluetooth® můžete svůj telefon používat naprosto bezpečně i během jízdy. Pomocí centrálního displeje vozu můžete telefonovat, přijímat hovory i poslouchat hudbu uloženou v telefonu, aniž byste s ním museli manipulovat.

APLIKACE MY PEUGEOT®

S praktickou bezplatnou aplikací MyPEUGEOT®V závislosti na dostupnosti mobilního signálu a podle země určení.   bude správa vašeho vozu ještě jednodušší. Díky ní máte přímo ve svém chytrém telefonu přehled o spotřebě v reálném čase, vidíte plánované servisní úkony, máte k dispozici veškerou potřebnou dokumentaci vozu a bez problému spustíte dobíjení baterie či temperování kabinyPro nový PEUGEOT 308 Hybrid.  na dálku.