Podívejte se na obsah
MyPeugeot aplikace
MYPEUGEOT

Mobilní aplikace MyPeugeot

Připojte váš vůz k aplikaci MyPeugeot přímo ve vašem chytrém telefonu a v reálném čase využívejte personalizované a synchronizované služby k vašemu účtu: jednoduchá řešení usnadňující váš každodenní život s vozem Peugeot na silnici.

 

SEZNAMTE SE S VÝHODAMI

  • Buďte připojeni k Vašemu vozidlu: přístup k historii jízd, statistiky spotřeb a nákladů, export knihy jízd, vyhledávání vozidla, asistenční služby, ...
  • Buďte vždy informováni: zjistěte si termíny a previze na servisní operace podle plánu údržby vašeho vozu
  • Buďte vždy doprovázeni: rezervujte si servisní schůzku online a získejte odhad cen, snadno zjistěte své kontakty (prodejci, servisy, zákaznické oddělení a asistence)
  • Využívejte řady výhod: nabídky společnosti PEUGEOT a jejich partnerů, VIP pozvánky, zajímavosti a novinky ze světa Peugeot...
JEDNODUCHÁ AKTIVACE

Při prvním spuštění aplikace MyPeugeot na vašem chytrém telefonu zadejte VIN vašeho vozidla PEUGEOT. Jakmile budete ve voze, stačí propojit chytrý telefon pomocí Bluetooth a aplikace přijme informace poskytované vozidlem.

Na konci cesty váš vůz odešle aplikaci sadu technických údajů: spotřebu paliva, případné technické výstrahy a termíny pro údržbu a cíl určení navigace. Rovněž uloží polohu automobilu.

Všeobecné podmínky používání
Pozn. 1: Vyžaduje, aby na chytrém telefonu byla nainstalována aplikace s navigací, a dále internetové připojení. Funkce „Locate my car“ může spotřebovat část vaší kapacity dat. V závislosti na podmínkách vaší smlouvy s mobilním operátorem vám mohou být fakturovány další poplatky. Zeptejte se svého operátora na další podrobnosti.
Pozn. 2: U vozidel vybavených dotykovou obrazovkou s možností „Browsing“. Rovněž vyžaduje aplikaci pro prohlížení, kterou je třeba nainstalovat na chytrý telefon, a dále internetové připojení. Funkce „Continue browsing“ může také spotřebovat část vaší kapacity dat. V závislosti na podmínkách vaší smlouvy s mobilním operátorem vám mohou být fakturovány další poplatky. Zeptejte se svého operátora na další podrobnosti.