Podívejte se na obsah
PEUGEOT i-Cockpit

OBJEVTE PEUGEOT i-Cockpit® | ZCELA NOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

PEUGEOT i-Cockpit® | Inovativní místo řidiče

Řízení vozu PEUGEOT bylo vždy velmi emotivní. U podvozku a jízdních vlastností již nezbývá moc prostoru k vylepšování, know-how je v této oblasti na velmi vysoké úrovni, jízda je dynamická a maximálně pohodlná. Ve snaze najít absolutní komfort zašli tedy vývojáři PEUGEOT ještě dál a před více než 10 lety se začali věnovat místu řidiče s cílem umocnit radost z jízdy.

 

Výsledkem této jejich snahy je inovativní koncepce uspořádání interiéru: PEUGEOT i-Cockpit®.

ZÁKLADNÍ PRVKY:

KOMPAKTNÍ VOLANT
S kompaktním volantem se snadněji manipuluje, což výrazně přispívá k celkovému pohodlí řidiče. Řízení je velmi příjemné a přirozené. Ruce blíže u sebe mají jednu zásadní výhodu: menší rozsah nutných pohybů pro rychlejší i přesnější reakce a komfortnější pozici při řízení. 
PŘÍSTROJOVÝ PANEL
Vyvýšený přístrojový panel zobrazuje informace důležité pro jízdu v zorném poli řidiče, který díky tomu může nerušeně sledovat vozovku a soustředit se na dění před vozem. Ergonomické místo řidiče s kompaktním volantem zvyšuje pohodlí při řízení tím, že je méně únavné. 
VELKÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ
Velký centrální dotykový displej umožňuje intuitivní ovládání veškerých komfortních funkcí vozu, např. multimédií či klimatizace. 

NEBÝVALÝ OBCHODNÍ ÚSPĚCH

Od roku 2012 se již miliony zákazníků seznámily s převratným místem řidiče PEUGEOT i-Cockpit® aktuálně dodávaným do nejprodávanějších modelů PEUGEOT.

 

Výsledky zákaznických průzkumů v Evropě i Číně mluví jasně: řízení vozu vybaveného ikonickou kabinou PEUGEOT i-Cockpit® je velmi příjemné a inspirující. Proto se tento koncept stává hlavním identifikátorem nejaktuálnějších automobilů PEUGEOT.

PEUGEOT i-Cockpit® NOVÉ GENERACE HIGH TECH

Peugeot i-Cockpit® vám odhalí 100% digitální svět SUV 3008 a 5008. Objevte jeho praktičnost a dokonalou ergonomii v podobě centrálního 8"

závislosti na zvolené verzi dispozici ve standardní výbavě nebo nelze objednat.
  kapacitního dotykového displeje, konfigurovatelného
Ideálně, když vůz stojí.
  digitálního přístrojového panelu, kompaktního volantu s integrovanými ovladači a voliče elektrifikované automatické převodovky.

Na high tech konfigurovatelném** přístrojovém panelu s úhlopříčkou 12,3" se přehledně zobrazují všechny informace důležité pro jízdu.

Nový PEUGEOT i-Cockpit® se bezpochyby vymyká průměru. Nyní je ještě inovativnější, má více funkcí konektivity, je intuitivnější, přizpůsobitelnější a vzbuzuje více emocí než kdykoli předtím…je dokonalým ztělesněním interiéru budoucnosti.