Podívejte se na obsah
SUV 5008
 
 
PEUGEOT 5008
OBJEVTE KOUZLO PROSTORU 

Elegantní, prostorné a dokonale zpracované. Nasedněte a poznejte zcela odlišný styl cestování.

Sami nebo až se 6 spolucestujícími oceníte bezkonkurenční komfort 7místného SUV PEUGEOT 5008.

 

K dispozici v benzinové a dieselové verzi.

 
 
PEUGEOT 5008
OBJEVTE KOUZLO PROSTORU

Elegantní, prostorné a dokonale zpracované. Nasedněte a poznejte zcela odlišný styl cestování.

Sami nebo až se 6 spolucestujícími oceníte bezkonkurenční komfort 7místného SUV PEUGEOT 5008.

 

K dispozici v benzinové a dieselové verzi.

 • Kombinovaná spotřeba: 6,7 l/100 km(i) Kombinovaná spotřeba paliva vozu PEUGEOT 5008 (l/100 km): 6,6 až 6,7; Emise CO2 (g/km): 149 až 151. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Kombinované emise CO2: 151 g/km(i) Kombinovaná spotřeba paliva vozu PEUGEOT 5008 (l/100 km): 6,6 až 6,7; Emise CO2 (g/km): 149 až 152. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Motorizace: PURETECH 130 EAT8 (96 kW)
 • Kombinovaná spotřeba: 5,6 l/100 km(i) Kombinovaná spotřeba paliva 5,6; Emise CO2 (g/km): 146 až 148. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Kombinované emise CO2: 147 g/km(i) Kombinovaná spotřeba paliva 5,6; Emise CO2 (g/km): 146 až 148. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Motorizace: BlueHDi 130 EAT8 (96 kW)
 • Kombinovaná spotřeba: 5,7 l/100 km(i) Kombinovaná spotřeba paliva 5,6; Emise CO2 (g/km): 146 až 148. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Kombinované emise CO2: 128 g/km(i) Kombinovaná spotřeba paliva 5,6; Emise CO2 (g/km): 146 až 148. Hodnoty jsou uváděny pro srovnání a odpovídají cyklu WLTP, podle kterého jsou vozidla homologována od 1. září 2018. Aktualizace proběhla 2. ledna 2022. Reálná spotřeba a emise CO2 se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání: příplatková výbava, klimatické podmínky, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých zařízení (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla, atd.), typ pneumatik nebo stav vozovky, atd.  
 • Motorizace: HYBRID 136 e-DCS6
 
 
ROBUSTNÍ VZHLED

Již od prvního pohledu vám učaruje přirozená elegance velkého SUV 5008.

Robustní a čisté linie s odvážnými proporcemi umocňují jeho silnou osobitost.

 
 
ROBUSTNÍ VZHLED

Již od prvního pohledu vám učaruje přirozená elegance velkého SUV 5008.

Robustní a čisté linie s odvážnými proporcemi umocňují jeho silnou osobitost.

 
UKAŽTE SVŮJ STYL
Můžete začít výběrem své oblíbené barvy.
 
UKAŽTE SVŮJ STYL
Můžete začít výběrem své oblíbené barvy.
 
JEŠTĚ SILNĚJŠÍ EMOCE
Zažijte ještě intenzivnější pocity za volantem SUV PEUGEOT 5008.

Veškeré inovace, všechen použitý materiál i každá funkce konektivity byly navrženy tak, aby vám poskytly maximum zážitků.

 
JEŠTĚ SILNĚJŠÍ EMOCE

Zažijte ještě intenzivnější pocity za volantem SUV PEUGEOT 5008.

Veškeré inovace, všechen použitý materiál i každá funkce konektivity byly navrženy tak, aby vám poskytly maximum zážitků.

10" DISPLEJ
ASISTENČNÍ SYSTÉMY
ŘÍZENÍ 
NIGHT
VISION  
SYSTÉM HI-FI
PREMIUM FOCAL
10" DISPLEJ
ASISTENČNÍ SYSTÉMY
ŘÍZENÍ 
NIGHT
VISION  
SYSTÉM HI-FI
PREMIUM FOCAL

PEUGEOT i-COCKPIT® 

Pohodlně usazeni v kabině PEUGEOT i-Cockpit® nemusíte odvracet pozornost od dění před vozem. Kompaktní multifunkční volant v kombinaci s konfigurovatelným 12,3" digitálním přístrojovým panelem a centrálním 10" HD dotykovým displejem, které zobrazují informace důležité pro jízdu do zorného pole řidiče, zajistí, že se můžete plně věnovat řízení.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Při jízdě máte k dispozici řadu asistenčních systémů řízení, jako je například systém automatického nouzového brzdění nejnovější generace nebo rozšířené rozpoznávání dopravních značek. Objevte také asistenty pro snadnější manévrování a parkování: 360° parkovací kameru a Park Assist.

NIGHT VISION 

Pro lepší reakce v noci a za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému Night Vision(i) Noční vidění. Dle zvolené verze k dispozici v rámci výbavy na přání nebo nelze objednat.   přítomnost chodců či zvířat ve vzdálenosti až 200 m před vozem. Silueta se poté zobrazí na digitálním displeji přístrojového panelu v zorném poli řidiče a současně zazní varovný tón.
DOKONALÁ AKUSTIKA A PROSVĚTLENÍ KABINY
Využijte naplno audio systém Hi-Fi Premium Focal®: potěšení z čistého, detailního zvuku, který se line v kabině z deseti integrovaných reproduktorů. Rozšiřte si obzory: panoramatické střešní okno, které propouští do kabiny více světla, zajistí dokonalý výhled a jedinečné zážitky z cestování.
 
 
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ OD 1 DO 7 SEDADEL
Praktický vůz pro celou rodinu. Pečlivě vybrané materiály použité v interiéru umocňují exkluzivní charakter vozu a poskytují všem cestujícím maximální komfort.
 
 
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ OD 1 DO 7 SEDADEL
Praktický vůz pro celou rodinu. Pečlivě vybrané materiály použité v interiéru umocňují exkluzivní charakter vozu a poskytují všem cestujícím maximální komfort.

KOMFORTNÍ SEDADLA  

Pohodlně se usaďte do tvarovaných elektricky ovládaných a vyhřívaných sedadel s certifikací AGR(i) Sedadla AGR (Aktion Gesunder Rücksen: německá asociace „Akce pro zdravá záda“). Dle zvolené verze k dispozici v rámci základní či příplatkové výbavy nebo nelze objednat.   vybavených masážní funkcí(i) Elektrické ovládání sedadel a masážní funkce k dispozici dle zvolené verze v rámci základní či příplatkové výbavy nebo nelze objednat.    a vychutnejte si špičkovou kvalitu zpracování povrchových úprav, jakož i čalounění z nadčasových prémiových materiálů.

PROSTORNOST

Interiér SUV PEUGEOT 5008 s 1 až 7 variabilními sedadly(i) Uspořádání interiéru usnadňují nezávislá sklopná sedadla ve 2. a 3. řadě (sedadla 3. řady jsou navíc vyjímatelná).  je velmi prostorný.

Vůz disponuje rovněž snadným přístupem do velkého zavazadelníku(i) Velký objem zavazadlového prostoru 700 dm³ (VDA 210) až 1940 dm³ (VDA 214). Možnost přepravy dlouhých předmětů až do 3,20 m díky sklopnému sedadlu spolujezdce.   díky pátým dveřím s hands-free ovládáním(i) Ve standardní výbavě, na přání nebo nedostupné v závislosti na verzi.  , které se jednoduše otevřou i zavřou pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

KONEKTIVITA

Nechte se vést online navigačním paketem a využívejte aktuální dopravní zpravodajství i upozornění na nebezpečné zóny od společnosti TomTom(i) Služby TomTom poskytují v reálném čase zobrazení všech důležitých informací pro řízení: aktuální dopravní informace, čerpací stanice, parkoviště, předpověď počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny od společnosti TomTom (v závislosti na legislativě dané země). Tyto služby jsou po dobu 3 let zahrnuty v pořizovací ceně vozu a poté jsou jejich prodloužení či obnova zpoplatněny.   .

 

S funkcí Mirror Screen(i) Dle zvolené verze k dispozici v rámci základní či příplatkové výbavy nebo nelze objednat. Aplikace Apple CarPlay™ nebo Android Auto™ fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto™ pro telefony se systémem Android, podmínkou je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu.    poznáte to nejlepší ze světa chytrých telefonů, které můžete bezdrátově dobíjet na středové konzole.

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY VOZU PEUGEOT 5008

Velké praktické 7místné rodinné SUV.

 

 • Délka: 4 641 mm
 • Šířka(i) Bez vnějších zpětných zrcátek.  : 2 098 mm
 • Výška: 1 646 mm

Vnitřní rozměry vozu PEUGEOT 5008

Cestující na předních i zadních sedadlech mají k dispozici velkorysý prostor pro optimální pohodlí.

 

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 487 mm
 • 14° výška: 916 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 432 mm
 • Místo pro nohy: 240 mm
ZAVAZADELNÍK VOZU PEUGEOT 5008
PEUGEOT 5008 nabízí velkorysý objem zavazadlového prostoru: 780 l v pětimístné konfiguraci a až 2 150 l po sklopení sedadel 2. řady a vyjmutí sedadel 3. řady.
PEUGEOT 5008 PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY
Jste firemní zákazník? Že nemáte ani vteřinu pro sebe? Využijte výhody specializovaných služeb PEUGEOT. Nakonfigurujte si svou novou 5008 a objednejte si ji online nebo si přímo z kanceláře zarezervujte termín v servisu. Komunikace mezi profesionály je snadnější a navzájem si velmi dobře rozumíme.
 
VYBAVTE SVOU 5008
Objevte praktické stylové příslušenství speciálně navržené pro optimalizaci pohodlí a bezpečnosti vašeho vozu PEUGEOT.
 
VYBAVTE SVOU 5008
Objevte praktické stylové příslušenství speciálně navržené pro optimalizaci pohodlí a bezpečnosti vašeho vozu PEUGEOT.

Střešní nosič kola

Deflektory

Střešní nosič lyží

Střešní box

Sněhové řetězy