Podívejte se na obsah
Nabídka financování

FINANCOVÁNÍ

ÚVĚR S 0% ÚROKEM
Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho nového vozu s nulovým navýšením. Úvěr pro všechny modely nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot.
PROMO
Financování úvěrem PROMO je určeno pro osobní i užitkové vozy značky Peugeot. Předností tohoto úvěru je flexibilní akontace a délka financování a výhodná úroková sazba.
POP
Ideální produkt pro krátkodobé financování s výhodným úrokem. Financování úvěrem POP je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.
LIVE 15 000 KČ
Exkluzivní úvěr se slevou 15 000 Kč z pořizovací ceny vozu je ideální volbou pro dlouhodobé i krátkodobé financování. Nabídka platí pro všechny osobní vozy.
RELAX
Je rychlý způsob, jak získat výhodu programu „all inclusive“ za měsíční pronájem a nemuset se o nic starat. Anebo je to také způsob, jak často a bez velkých problémů měnit vůz a stále jezdit v „novém“.
GAP
POJIŠTĚNÍ PROTI ZTRÁTĚ HODNOTY VOZIDLA. GAP je volitelným připojištěním k havarijnímu pojištění, které kryje např. proti totální škodě, odcizení a kryje spoluúčast.
HANDYCARS
HANDYCARS - SVOBODNÝ POHYB BEZ BARIÉR je program mobility osob se zdravotním postižením. Jeho smyslem je nabídka komplexních služeb cílovým skupinám na jednom místě v rámci prodejní sítě PEUGEOT.