Podívejte se na obsah
E-TRAVELLER

PEUGEOT e-TRAVELLER: VELKOPROSTOROVÝ VŮZ S ELEKTRICKÝM MOTOREM

Poznejte nový rozměr cestování v naprostém pohodlí s velkoprostorovým vozem PEUGEOT E-TRAVELLER.
DESIGN
CESTOVNÍ VŮZ PEUGEOT NOVÉ GENERACE

PEUGEOT E-TRAVELLER je vůz se silným charakterem, jehož moderní maska mu dodává na eleganci.

Přizpůsobí se veškerým vašim potřebám díky 2 dostupným délkám karoserie, nebývalé variabilitě (konfigurace od 5 do 9 míst) a velkému objemu zavazadlového prostoru, který dosahuje až 3 000 l(i) Objem zavazadelníku je 1 500 l při 8místném provedení nebo až 3 000 l v konfiguraci s 5 místy.   .

PEUGEOT E-TRAVELLER doslova vybízí k cestování, ať už za volnočasovými aktivitami nebo na dovolenou.

 

PŘÍĎ

Vertikální příď, LED světelný podpis a xenonové světlomety umocňují osobitý vzhled vozu PEUGEOT E-TRAVELLER a dodávají mu na mohutnosti i eleganci.

DĚLENÉ STŘEŠNÍ OKNO

Dvě střešní okna, z nichž každé může být samostatně zacloněno, příjemně prosvětlují interiér a nabízí úžasný výhled na místa, kterými projíždíte.

Ambientní LED osvětlení je součástí multifunkční střešní konzoly, která obsahuje rovněž bodové lampičky.

Pro ještě komfortnější cestování mají i cestující na zadních sedadlech vozu PEUGEOT E-TRAVELLER k dispozici klimatizaci s funkcí jemného rozptylu.

SNADNÝ PŘÍSTUP DO VOZU

Díky hands-free ovládání posuvných bočních dveří je možné i s plnýma rukama snadno otevírat či zavírat dveře vozu PEUGEOT E-TRAVELLER. Tato unikátní technologie odemkne a otevře boční dveře pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

OTEVÍRATELNÉ OKNO PÁTÝCH DVEŘÍ A ZAVAZADELNÍK

Při parkování na stísněném místě, kde není možné otevřít víko zavazadelníku, zajisté oceníte otevíratelné okno pátých dveří, díky kterému získáte snadný přístup k zavazadlům.

Sklopením sedadel 3. řady je možné získat zavazadlový prostor o objemu 1 350 l. V případě jejich vyjmutí se přepravní kapacita zvětší na 1 978 l. Maximální objem zavazadelníku o objemu až 3 397 l vznikne po vyjmutí sedadel druhé řady. Ve voze PEUGEOT E-TRAVELLER je možné převážet předměty dlouhé až 3,50 m(i) Sklopením opěradla u spolujezdce  .

JEDNOZNAČNĚ ELEKTRICKÝ

Na zádi se nachází specifický nápis „E-TRAVELLER“, který poukazuje na příslušnost vozu k elektrifikované řadě PEUGEOT.

Pro pohodlnější dobíjení je zásuvka umístěna v levém předním blatníku.

S vozem PEUGEOT E-TRAVELLER se velmi snadno parkuje a ani nízkoemisní zóny pro něj neznamenají žádný problém.

Jeho výška do 1,90 m mu umožňuje neomezený vjezd na krytá parkoviště i do podzemních garážíVýška do 1,90 m u všech verzí se standardním užitečným zatížením. .

 

MÍSTO ŘIDIČE
KOMFORT A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

 

Mimořádný důraz byl u kompaktního velkoprostorového vozu PEUGEOT E-TRAVELLER kladen na komfort řízení.

Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu. Zvýšená pozice při řízení poskytuje stejnou míru pohodlí jako běžné osobní vozy a řidiči zajistí vynikající přehled o dění na vozovce.

Interiér vozu se vyznačuje moderním a čistým designem ve spojení s příjemnými materiály a inovativní výbavou.

Centrální 7″ dotykový displej je plně v dosahu řidiče.

 

V plně elektrické verzi zobrazují přístrojový panel i centrální dotykový displej informace specifické pro elektromobily. Na displeji je možné sledovat tok energie v reálném čase.

 

 

INOVATIVNÍ MÍSTO ŘIDIČE

Inovovaný sdružený přístrojový panel vozu PEUGEOT E-TRAVELLER zobrazuje na 3,5″ barevném displeji důležité informace, které oceníte při řízení elektromobilu, jako je aktuální dojezd či režim baterieCHARGE: Rekuperace / částečné dobíjení baterie – ECO: Optimalizace spotřeby – POWER: Maximální výkon .

Tlačítko „e-Toggle“ nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům elektrické automatické převodovky. Volit můžete mezi třemi režimy jízdy: ECO, NORMAL a POWERECO: Optimalizace dojezdu – NORMAL: Optimální komfort – POWER: Optimalizace výkonu při přepravě těžkého nákladu . Elektrická parkovací brzda je k dispozici v rámci základní výbavy.

 

 

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A KONEKTIVITA

VARIABILNĚJŠÍ A MAXIMÁLNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ

PEUGEOT E-TRAVELLER je dostupný ve dvou délkách karoserie. U všech je možná 5, 7, 8 nebo 9místná konfigurace, díky čemuž naplní veškerá vaše očekávání.

Sedadla 2. a 3. řady jsou sklopná a dělená v poměru 1/3–2/3. Pro maximální možnou variabilitu jsou navíc posuvná a vyjímatelná.

SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE

Objevte služby pro snadnější cestování a jednodušší obsluhu vašeho elektromobilu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot  Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vašeho vozu.

TECHNOLOGIE

VISIOPARK 1

Zpětná parkovací kameraK dispozici podle zvolené verze v základní výbavě nebo na přání ve spojení s dotykovým displejem 7″.  se aktivuje automaticky při zařazení zpětného chodu. Poskytuje 180° pohled shora na záď vozu a jeho okolí. Při snímaní prostoru za vozem se zobrazí naváděcí linie, které se otáčejí s volantem. Pokud je za vozem překážka, kamera automaticky zazoomuje a jednoduše se vyvolají další pohledy.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active safety brake je automatický systém nouzového brzdění, který se aktivuje, pokud hrozí riziko kolize. Kamera ve spojení s radarem detekuje pohyblivé i pevné překážky. V případě, že řidič nebrzdí nebo nedokáže dostatečně rychle zareagovat, systém místo něj aktivuje automatické brzdění. Pokud rychlost nepřekračuje 30 km za hodinu systém nárazu zabrání, při vyšší rychlosti snižuje následky kolize.

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Multifunkční kamera rozpoznává dopravní značení omezující rychlost a informuje řidiče o limitu na přístrojovém panelu a/nebo na head-up displeji. Rychlost doporučenou systémem je možné přijmout a uložit stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.

GRIP CONTROL®

PEUGEOT E-TRAVELLER je vybaven technologií Grip Control® , která zlepšuje ovladatelnost vozu díky systému řízení trakce. Otočením voliče na palubní desce můžete vybrat nejvhodnější režim pro daný povrch: Sníh, Terén, Písek… Nyní už se stačí jen uvolnit a užít si jízdu s vědomím, že vždy budete mít nad vozem plnou kontrolu.

DVOJITÁ NABÍDKA VÝKONNÝCH BATERIÍ

PEUGEOT E-TRAVELLER dosahuje dojezdu:

 

 

 

Vysokonapěťová baterie je umístěná pod zadními sedadly a neomezuje tak přepravní kapacitu zavazadlového prostoru. Vztahuje se na ni záruka 8 let nebo 160 000 km na 70 % její kapacity.

REŽIMY JÍZDY

PEUGEOT E-TRAVELLER nabízí 3 režimy jízdy:

 

  • Eco: optimalizace dojezdu při současné regulaci vybraných parametrů
  • Normal: optimální komfort pro každodenní použití
  • Power: optimalizace výkonu při převážení těžkého nákladu

 

REŽIMY REKUPERACE

Rekuperace (dobíjení energie při brzdění motorem) dobíjí baterii a zvyšuje reálný dojezd vozu – k dispozici jsou 2 režimy:


 

  • Standardní (původní nastavení), kdy je pocit z řízení podobný jako u vozů se spalovacím motorem.
  • Zesílený (funkce Brake), který umožňuje větší rekuperaci okamžitě po uvolnění akcelerátoru

TECHNICKÁ DATA

100% ELEKTRICKÝ MOTOR

Při cestování po městě se nový PEUGEOT E-TRAVELLER snadno ovládá, zatímco na delších trasách oceníte jeho robustnost a bezpečnost. Je vybaven elektrickým motorem o výkonu 100 kW (136 k), který zajistí živé zrychlení díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm.

Za volantem vozu PEUGEOT E-TRAVELLER si užijete plynulou, dynamickou a tichouDbejte však na to, abyste svůj vůz měli neustále pod kontrolou, a berte ohled na své okolí, které nemusí být na nehlučné elektromobily zvyklé.  jízdu.

 
DOJEZD & DOBÍJENÍ

PEUGEOT E-TRAVELLER disponuje dojezdem až 330 km WLTPS baterií 75 kWh – S baterií 50 kWh dosahuje dojezd až 230 km WLTP. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie jsou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba nabíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu nabíjecí stanice/zásuvky. Pro více informací kontaktujte přímo svého prodejce. Podrobnější informace naleznete na https://ct-ndp.peugeot.com/cs/brand-and-technology/wltp.html .

 

Dobíjet ho můžete různými způsoby:

  U veřejné dobíjecí stanice: parametry baterie umožňují dobíjet elektromobil u rychlonabíjecích stanic o výkonu 100 kW, přičemž jeho dobití na 80 % trvá pouhých 30 minut (baterie 50 kWh) nebo 45 minut (baterie 75 kWh).

 

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY
  • Délka: 4 956 mm (Standard) / 5 308 mm (Long)
  • Výška: Od 1 890 mm do 1 940 mm
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
  • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace PEUGEOT E-TRAVELLER
  • Zobrazit katalog příslušenství E-TRAVELLER
  • Koupit příslušenství online