Podívejte se na obsah
Dobíjení plug-in hybridního vozu

DOBÍJENÍ PLUG-IN HYBRIDNÍCH VOZŮ

Není nic jednoduššího než dobíjet plug-in hybridní vůz PEUGEOT!

 

Kombinace domácího a veřejného dobíjení usnadní každodenní provoz: ať dobíjíte pomocí klasické zásuvky, wallboxu nebo u veřejné dobíjecí stanice, vždy se můžete spolehnout na rozsáhlou síť více než 250 000 evropských veřejných dobíjecích stanic.

 

Za pouhou hodinu a půl je možné získat až 80 % dojezduNový PEUGEOT 308 HYBRID s příplatkovou 7,4 kW palubní nabíječkou pomocí dobíjecí stanice 32 A .

 

Objevte budoucnost mobility s vozy PEUGEOT.

SOUKROMÉ DOBÍJENÍ

Abyste mohli využívat všech výhod hybridního pohonu, dobíjejte svůj plug-in hybridní PEUGEOT každý den.
Dobíjejte svůj plug-in hybridní vůz doma i na pracovišti prostřednictvím wallboxu, případně pomocí různých druhů zásuvek. Nehraje roli, jestli dobíjíte v rodinném nebo bytovém domě – ve všech případech pro vás připravíme řešení na míru odpovídající vašim požadavkům. Doba dobíjení vašeho plug-in hybridního vozu se odvíjí od zvoleného způsobu dobíjení.

Standardní zásuvka

 

 

PARTNERSKÉ SPOLEČNOSTI

Dobíjení vozů je zajišťováno partnerskou společností TEMO, která spravuje instalaci Wallboxů.

Pro bezpečné, efektivní a bezproblémové dobíjení je nutné posoudit klientovy možnosti Elektroinstalace. K tomu je nutné vyplnit internetový formulář.

Po vyplnění dotazníku a zpracování informací kontaktuje klienta technik a domluví se s ním na případném termínu prohlídky v místě realizace. Cílem návštěvy je:

 

  • Přehled variant možností realizace
  • Rozsah stavebních prací a elektroinstalačních prací
  • Celková finanční nabídka

VZDÁLENÁ SPRÁVA VOZU

Zkontrolujte si dojezd svého plug-in hybridního vozu v reálném čase a zjistěte stav dobíjení přímo ve svém telefonu prostřednictvím funkce e-REMOTE CONTROL v aplikaci MyPEUGEOT.

Kdykoli potřebujete, aktivujte dobíjení na dálku či odložte začátek dobíjení.  Mějte přehled o rychlosti dobíjení či stavu nabití baterie a nechte se upozornit na přerušení dobíjení. Naprogramovat si můžete i vyhřívání a vytápění či vychlazení kabiny před cestou.

 

Tuto službu poskytuje společnost PEUGEOT zdarma a bez časového omezení.

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ DOBÍJECÍ STANICI

Seznam dobíjecích stanic kompatibilních s daným vozem poskytuje PLUGSURFING. Přístup k terminálům může podléhat podmínkám, které je třeba předem ověřit (placený přístup prostřednictvím předplatného, bezplatný přístup atd.).