Podívejte se na obsah
BOXER

PEUGEOT e-Boxer & Boxer: všestranný užitkový vůz

U příležitosti přechodu na nejnovější emisní normu dochází k významné změně - vůz dává možnost volby mezi dieselovým a elektrickým motorem.

ZVOLTE BOXER PODLE SVÝCH POTŘEB

Každá profese má svá specifika. Aby PEUGEOT Boxer vyhověl potřebám firemních zákazníků, živnostníků či správců vozových parků, je k dispozici v několika verzích přizpůsobených na míru jejich požadavkům.

 

NULOVÉ EMISE, NULOVÝ KOMPROMIS

Rozhodli jste se pro elektromobil? V každodenním provozu zajisté oceníte:

 

 • dojezd až 117 km (WLTP) u verzí L1 a L2
 • dojezd až 224 km* (WLTP) u L2S
  šasi s kabinou
   , L3 a L4
 • snadnější údržbu

 

Doporučená verze: e-BOXER

NEUSTÁLE NA CESTÁCH

Trávíte za volantem hodně času? V každodenním provozu oceníte zejména: 

 • navigaci
 • automatickou klimatizaci
 • zásuvku USB pro dobíjení chytrých telefonů
 • bezpečnost a jízdní komfort s širokou nabídkou asistenčních systémů řízení
 • množství odkládacích ploch

NÁROČNÝ TERÉN

Často jezdíte v náročném terénu? Potom se vám budou hodit:

 

 • přední lapače nečistot u verze šasi, přední a zadní u verze furgon
 • celoroční pneumatiky
 • plech pod motorem
 • Grip Control 
  optimalizovaná kontrola trakce s 5 režimy
    s funkcí Hill Assist [pomoc při rozjezdu ve svahu] pro lepší jízdní vlastnosti
 • zesílené dvoulamelové odpružení
 • výstražný zvuk pro chodce u verze furgon
 • paket komfortní sedadla
  Paket komfortních sedadel obsahuje dvoumístnou přední lavici spolujezdce s loketní opěrkou a sedadlo řidiče s loketní a bederní opěrkou a úložným prostorem pod sedadlem.

NÁKLAD

Převážíte často velké či těžké předměty? Máme pro vás řešení:

 

 • 8 verzí s nákladovým prostorem od 8 do 17 m³
 • optimalizovaná šířka nákladového prostoru mezi podběhy kol 1,422 m
 • maximální šířka 1,870 m
 • velký rozsah užitečného zatížení ve dvou různých provedeních: standardní (4 verze od 2,8 do 3,5 t) a nákladní (2 verze 3,5 a 4 t).

DESIGN

OSOBNOST

 • Designový přední nárazník zajišťuje maximální ochranu
 • Přední světlomety se žárovkovými nebo na přání s LED světly pro denní svícení
 • Moderní design doplňují také velká zadní světla
DESIGN EXTERIÉRU
Nový PEUGEOT e-Boxer se vnějším vzhledem nijak neliší od klasických spalovacích verzí a zachovává si svou praktičnost i robustnost. Zvenčí je však jednoznačně identifikovatelný díky znaku „e“, který poukazuje na příslušnost k elektrifikované řadě užitkových vozů PEUGEOT.  
SPECIFICKÉ IDENTIFIKÁTORY
Písmeno „e“ vycházející z názvu e-Boxer se vyskytuje na obou předních blatnících a poukazuje na elektrický pohon nového vozu PEUGEOT e-Boxer.  
NEZMĚNĚNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR
Nový PEUGEOT e-Boxer nabízí 5 provedení karoserie a objem zavazadlového prostoru od 8 do 17 m3, přičemž baterie jsou do karoserie zabudovány tak, aby neovlivňovaly nákladový prostor. Užitečné zatížení může dosahovat v závislosti na verzi až 1 890 kg. 

KOMFORTNÍ JÍZDA

V interiéru nového elektromobilu PEUGEOT e-Boxer nalezneme elegantní a velmi praktickou palubní desku, která obsahuje velké množství odkládacích ploch.

 

S novou navigací a 9" dotykovým displejem můžete:

 

 • zrcadlit obrazovku chytrého telefonu přímo na centrálním dotykovém displeji vozu PEUGEOT Boxer díky kompatibilitě s Android Auto a Apple CarPlayTM 
  Funkce Mirror Screen umožňuje zrcadlit aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na centrálním dotykovém displeji vozu. Aplikace Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí kabelu USB k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem. Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto). Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/
 • současně připojit až 2 telefony pomocí Bluetooth®
 • zadat do navigace rozměry vozu a vyhnout se tak jakýmkoli omezením na trase, což je ideální pro velké nákladní či obytné vozy.

 

REŽIMY JÍZDY

Bez ohledu na kapacitu baterie je nový PEUGEOT e-Boxer vybaven elektromotorem o výkonu 90 kW

ekvivalent 120 kW

 s okamžitě dostupným točivým momentem 260 Nm v kombinaci s automatickou převodovkou.

 

 

Namísto klasického ovládání převodovky slouží k volbě režimu jízdy tři tlačítka:

 

 • D – pro jízdu vpřed
 • N – pro neutrál
 • R – pro jízdu zpět

SPECIFICKÉ VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO

Na displeji speciálního vnitřního zpětného zrcátka ve voze PEUGEOT e-Boxer se zobrazují informace důležité pro jízdu:

 

 • úroveň nabití akumulátoru v procentech
 • dojezd v kilometrech
 • napětí ve voltech
 • proud v ampérech
 • režim jízdy (D, N nebo R)

DOTYKOVÝ DISPLEJ

S novou navigací a 9" dotykovým displejem můžete:

 

 • zrcadlit obrazovku chytrého telefonu přímo na centrálním dotykovém displeji vozu PEUGEOT Boxer díky kompatibilitě s Android Auto a Apple CarPlayTM
  Funkce Mirror Screen umožňuje zrcadlit aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na centrálním dotykovém displeji vozu. Aplikace Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí kabelu USB k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem. Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto). Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/]
   
 • současně připojit až 2 telefony pomocí Bluetooth®
 • zadat do navigace rozměry vozu a vyhnout se tak jakýmkoli omezením na trase, což je ideální pro velké nákladní či obytné vozy

VĚTŠÍ VARIABILITA PRO VYŠŠÍ PRODUKTIVITU

Užitkové vozy PEUGEOT Boxer a e-Boxer nabízejí širokou škálu možností uspořádání, které vyhoví potřebám všech podnikatelů.

POMŮCKY PRO BEZPEČNOST A ŘÍZENÍ

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu upozorňuje řidiče na přítomnost jiného vozu v mrtvém úhlu výhledu. Jakmile je detekováno vozidlo (osobní či nákladní nebo i motocykl), které představuje potenciální nebezpečí, rozsvítí se oranžová kontrolka v rohu vnějšího zpětného zrcátka na příslušné straně vozu PEUGEOT Boxer.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU S PŘÍVĚSEM

Klasický systém sledování mrtvého úhlu je doplněn o funkci zohledňující přívěsné vozidlo . Tento nový systém zajišťuje sledování mrtvého úhlu s tím, že zohledňuje délku přívěsu (nastavení v rozmezí 3 až 9 metrů). Informace se zobrazuje na přístrojovém panelu.

SLEDOVÁNÍ PROVOZU ZA VOZEM

Systém sledování provozu za vozem je nová funkce systému sledování mrtvého úhlu. Tato novinka umožňuje při zařazení zpětného chodu detekovat vozidla přijíždějící zleva či zprava do vzdálenosti 50 m. Zvukový signál upozorní na případné nebezpečí.

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ OMEZUJÍCÍHO RYCHLOST

Multifunkční kamera rozpozná dopravní značení s omezením rychlosti a informuje o rychlostním limitu na přístrojovém panelu.

VÝSTRAHA PŘED RIZIKEM KOLIZE

Systém výstrahy před rizikem kolize varuje řidiče před nebezpečím srážky s před ním jedoucím vozem.

Vizuální a zvuková výstraha přichází těsně před aktivací nouzového brzdění.

NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

Systém nouzového brzdění (ACTIVE SAFETY BRAKE) začne brzdit, pokud řidič nereaguje dostatečně rychle na výstrahu před rizikem kolize. Přispívá tak bez zásahu řidiče k odvrácení kolize nebo omezení její závažnosti snížením rychlosti vozu. Aktivní systém nouzového brzdění funguje za těchto podmínek:

 • vůz se pohybuje rychlostí v rozmezí od 5 do 140 km/h, když je detekováno nebezpečí kolize v podobě jedoucího vozu
 • rychlost vozu při detekci stojící překážky není vyšší než 80 km/h

POMOC PŘI SJÍŽDĚNÍ Z KOPCE

Systém pomoci při sjíždění z kopce (HDC, Hill Descent Control) umožňuje bezpečně a přesně ovládat vůz a jeho trajektorii na prudkých svazích. Systém dokáže udržovat vůz ve velmi nízké rychlosti (3 km/h), čímž nad ním zajišťuje kontrolu a přispívá k vyšší bezpečnosti.

 

UDRŽOVÁNÍ VOZU VE ZVOLENÉM PRUHU

Systém udržování vozu ve zvoleném jízdním pruhu detekuje neúmyslné vybočení z jízdního pruhu pomocí kamery, která rozlišuje souvislé i přerušované vodorovné silniční značení. Systém analyzuje trajektorii vozu a chování řidiče. Jestliže zjistí sníženou pozornost a rychlost překročí 60 km/h, spustí při vybočení z jízdního pruhu výstrahu.

 

DOJEZD & DOBÍJENÍ

Baterie nového vozu PEUGEOT e-Boxer   o kapacitě 37 kWh nebo 70 kWh umožňují dojezd až 200, resp. 340 km

Odhadované hodnoty jsou pouze orientační a podléhají homologaci dle metody WLTP.

 podle metody WLTP (z angličtiny: Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures).

 

Zkušební metoda WLTP 

Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie jsou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba nabíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu nabíjecí stanice/zásuvky. Pro více informací kontaktujte přímo svého prodejce. Podrobnější informace naleznete na stránkách peugeot.cz.

  poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o hodnotách dojezdu na základě skutečného používání vozu.

 

MYPEUGEOT®

ZŮSTAŇTE SE SVÝM VOZEM VE SPOJENÍ

Díky bezplatné aplikaci MyPEUGEOT* můžete využívat personalizovaných služeb propojených s vaším účtem: 

 

 • Informace o vozidle (historie jízd, lokalizace vozu).
 • Jednoduchý a rychlý přístup k asistenčním službám.
 • Přehled o plánovaných servisních úkonech.
 • Jednoduše naprogramujte nabíjení baterie a předehřev/klimatizaci kabiny.

 

PŘESTAVĚNÉ VOZY

MODELOVÁ ŘADA PEUGEOT, MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

Modelová řada PEUGEOT Boxer nabízí až 8 verzí karoserie, které odpovídají firemním požadavkům:

 

 • Pro přepravu zboží jsou určeny furgony s plechovou, prosklenou nebo částečně prosklenou kabinou a šasi s kabinou či dvojkabinou.
 • Šasi s kabinou nebo valníky s kabinou či dvojkabinou slouží jako základ pro přestavby.

Využít můžete také přestavěné užitkové vozy PEUGEOT, které jsou k dispozici skladem!

SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Objevte nabídku financování a služeb, určených firemním zákazníkům.