Podívejte se na obsah
Elektrické nabíjení

DOBÍJENÍ VAŠEHO ELEKTROMOBILU PEUGEOT

Dobíjení elektromobilů PEUGEOT je velmi snadné!

 

Kombinací domácího a veřejného dobíjení zjednodušíte každodenní provoz: ať už svůj vůz dobíjíte pomocí standardní zásuvky, wallboxu nebo veřejné rychlodobíjecí stanice, můžete využít rozsáhlou síť více než 250 000 evropských dobíjecích stanic.

 

Je až nepředstavitelné, že za pouhých 30 minut dobíjení je možné získat dojezd až 250 km u veřejné rychlodobíjecí stanice o výkonu 100 kW.

Objevte budoucnost mobility s vozy PEUGEOT.

Při dobíjení elektromobilu hraje zásadní roli 5 prvků:

  1. elektrická síť
  2. dobíjecí stanice
  3. dobíjecí kabel
  4. integrovaná palubní nabíječka
  5. baterie

DOMÁCÍ DOBÍJENÍ

Dobíjejte svůj elektromobil doma i na pracovišti prostřednictvím wallboxu, případně pomocí různých druhů zásuvek. Nehraje roli, jestli dobíjíte v rodinném nebo bytovém domě – ve všech případech pro vás připravíme řešení na míru odpovídající vašim požadavkům. Doba dobíjení vašeho elektrického vozu se odvíjí od zvoleného způsobu dobíjení.

Různé typy zásuvek

 

 

PARTNERSKÉ SPOLEČNOSTI

Dobíjení vozů je zajišťováno partnerskou společností TEMO, která spravuje instalaci Wallboxů.

Pro bezpečné, efektivní a bezproblémové dobíjení je nutné posoudit klientovy možnosti Elektroinstalace. K tomu je nutné vyplnit internetový formulář.

Po vyplnění dotazníku a zpracování informací kontaktuje klienta technik a domluví se s ním na případném termínu prohlídky v místě realizace. Cílem návštěvy je:

 

  • Přehled variant možností realizace
  • Rozsah stavebních prací a elektroinstalačních prací
  • Celková finanční nabídka

 

VEŘEJNÉ DOBÍJENÍ

Různé způsoby veřejného dobíjení

VZDÁLENÁ SPRÁVA VOZU

Zkontrolujte si dojezd svého plug-in hybridního vozu v reálném čase a zjistěte stav dobíjení přímo ve svém telefonu prostřednictvím funkce e-REMOTE CONTROL v aplikaci MyPEUGEOT.

Kdykoli potřebujete, aktivujte dobíjení na dálku či odložte začátek dobíjení.  Mějte přehled o rychlosti dobíjení či stavu nabití baterie a nechte se upozornit na přerušení dobíjení. Naprogramovat si můžete i vyhřívání a vytápění či vychlazení kabiny před cestou.

 

Tuto službu poskytuje společnost PEUGEOT zdarma a bez časového omezení.

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ DOBÍJECÍ STANICI

Seznam dobíjecích stanic kompatibilních s daným vozem poskytuje PLUGSURFING. Přístup k terminálům může podléhat podmínkám, které je třeba předem ověřit (placený přístup prostřednictvím předplatného, bezplatný přístup atd.).