Podívejte se na obsah
ELEKTROMOBILY PEUGEOT

Elektrický pohon

Vychutnejte si bezemisní jízdu v elektromobilu PEUGEOT.

Elektromobily PEUGEOT beze zbytku naplní veškerá vaše očekávání: ultrakompaktní městský vůz, rodinný velkoprostorový vůz, funkční lehký užitkový vůz…

Ve vozech PEUGEOT se 100% elektrickým pohonem se snoubí inovativní design s vynikajícími ekologickými parametry a špičkovými technologiemi.

PŘEDNOSTI ELEKTROMOBILU PEUGEOT

Nekomplikovaná mobilita

Zjednodušte si každodenní cestování:

 

 • Různé možnosti dobíjení
 • Přehled o uskutečněných jízdách a správa vozu na dálku
 • Flexibilita při pronájmu vozu
 • Záruka 8 let: přizpůsobená nabídka servisních služeb

 

 
Úspora

Elektromobil PEUGEOT přináší tyto úspory:

 

 • Údržba až o 30 % levnější než u benzinových nebo naftových vozidel
 • Státní podpora až xxx Kč na nákup elektromobilu
 • Kumulace příspěvku na přechod k elektromobilitě s ekologickým bonusem při likvidaci starého vozu v souvislosti s nákupem elektrifikovaného vozu

 

 

OBJEVTE NAŠE ELEKTROMOBILY

NOVÝ PEUGEOT e-208
Objevte nový městský elektromobil z nabídky plně elektrických vozů PEUGEOT. Tento městský vůz bude díky svým výrazným a moderním liniím ozdobou všech vašich cest. Objevte zcela nový 3D i-Cockpit®, který vám nabídne jedinečné zážitky z řízení vozu. 
Zjistit více
NOVÝ PEUGEOT e-2008
Objevte nové kompaktní SUV z nabídky plně elektrických vozů PEUGEOT. Díky svému stylu zvýrazňujícímu robustnost a sportovní linie, jakož i nové kabině i-Cockpit® 3D objevte nové pojetí e-mobility. Díky dojezdu 310 km dle metody WLTPEkvivalent 400 km podle NEDC. Odhadované údaje, které mají informativní charakter a podléhají schválení WLTP. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání (povětrnostní podmínky, styl jízdy...).  se stane SUV e-2008 vaším nepostradatelným partnerem pro dlouhé cesty. 
Zjistit více
PEUGEOT e-TRAVELLER
Objevte velkoprostorový rodinný vůz z nabídky plně elektrických vozů PEUGEOT. Díky své pozoruhodné prostornosti, variabilitě a pohodlí PEUGEOT e-Traveler přímo vyzývá k cestování na dovolenou. Kabina je důmyslně zařízená a zavazadlový prostor dosahuje objemu až 1500 l v 8místné konfiguraci nebo až 3000 l s 5 cestujícími na palubě. 
Zjistit více

SPRÁVA ELEKTROMOBILU

Jak mohu dobíjet svůj elektromobil? (SOUKROMÉ DOBÍJENÍ)

SOUKROMÉ DOBÍJENÍ

Soukromým dobíjením se rozumí dobíjení vašeho elektromobilu u vás doma či na pracovišti. Tento typ dobíjení je praktický a ekonomicky výhodný:

 

 • Svůj elektromobil můžete dobíjet pomocí standardní zásuvky (nabíječka 1,8 kW, 8 A)
 • Nebo můžete zvolit zesílenou zásuvku (nabíječka 3,2 kW, 14 A), která zajistí rychlejší dobíjení než standardní zásuvka

 

 

Společnost PEUGEOT zvolila TEMO jako partnerskou společnost, která vás podpoří při instalaci dobíjecí stanice, a to pro její odborné znalosti.

 

Dobíjení vozů je zajišťováno partnerskou společností TEMO, která spravuje instalaci Wallboxů.

Pro bezpečné, efektivní a bezproblémové dobíjení je nutné posoudit klientovy možnosti Elektroinstalace. K tomu je nutné vyplnit internetový formulář.

Po vyplnění dotazníku a zpracování informací kontaktuje klienta technik a domluví se s ním na případném termínu prohlídky v místě realizace. Cílem návštěvy je:

 

 • Přehled variant možností realizace
 • Rozsah stavebních prací a elektroinstalačních prací
 • Celková finanční nabídka

Jak mohu dobíjet svůj elektromobil? (VEŘEJNÉ DOBÍJENÍ)

VEŘEJNÉ DOBÍJECÍ STANICE

Stejně jako u systému čerpacích stanic pro vozy vybavené spalovacím motorem existuje i pro elektromobily veřejný systém dobíjení.

Tato velmi důležitá síť se velmi rychle a stabilně rozrůstá.

 

Pro zrychlené dobíjení si můžete zvolit rychlodobíjecí stanice, se kterými jsou elektromobily PEUGEOT kompatibilní.

 

Rychlodobíjecí stanice umožňují dobít baterii vozu na 80 % za pouhých 30 minut.

Jak mohu zvýšit dojezd vozu?

Pod pojmem dojezd elektromobilu se rozumí počet kilometrů, které lze ujet do úplného vybití baterie. Uživatelé při nákupu chtějí, aby hodnoty dojezdu uváděné výrobci co nejvíce odpovídaly jejich skutečnému používání.

 

Protokol WLTPWorldwide Harmonized Vehicle Test Procedure v překladu Celosvětově sladěný zkušební postup pro vozidla.  realističtěji informuje o dojezdu elektrifikovaného vozu a jeho spotřebě.

 

Jak mohu optimalizovat dojezd svého vozu?

Používejte:

 

 • indikátor spotřeby – kontrolujte spotřebu energie v reálném čase na přístrojovém panelu
 • svůj chytrý telefon – v aplikaci MyPeugeot můžete kdykoli spustit dobíjení svého vozu na dálku nebo naprogramovat temperování kabiny, dokud je váš vůz připojen ke zdroji elektrické energie
 • režimy jízdy – režim Eco nebo funkce Brake výrazně zvýší reálný dojezd

 

 

Několik tipů pro ekologickou jízdu:

 

 • Aktivujte funkci Brake: při brzdění a zpomalování dávejte přednost brzdění motorem před používáním brzdového pedálu, abyste zvýšili dojezd.
 • Zvolte režim Eco: režim Eco šetří energii optimálním snížením výkonu motoru. Tento režim je velmi vhodný zejména při jízdě ve městě!
 • Temperování vozu: když se elektromobil PEUGEOT dobíjí, využijte toho a ve svém chytrém telefonu spusťte temperování kabiny pomocí aplikace MyPeugeot.
 • Sledujte stav pneumatik: vždy je třeba sledovat opotřebení a správné nahuštění pneumatik. U elektromobilů to platí dvojnásob, protože podhuštěné pneumatiky výrazně snižují dojezd.

 

Proč si pořídit elektromobil? (FINANCE)

FINANČNÍ VÝHODY

Elektromobily mají vyšší pořizovací cenu než jejich klasické ekvivalenty vybavené spalovacím motorem. Celkové náklady spojené s provozem vozu však netvoří pouze pořizovací cena. Je třeba kupovat palivo, platit pojištění i pravidelnou údržbu. Vezmeme-li v úvahu všechny tyto faktory, pak jsou elektromobily levnější než vozy se spalovacím motorem.

 

Elektromobily v průměru ušetří 40 % nákladů na palivo a 30 % nákladů na údržbu ve srovnání s klasickými vozy vybavenými spalovacími motory.

 

Proč si pořídit elektromobil? (KAŽDODENNÍ PROVOZ)

KAŽDODENNÍ VÝHODY

Známka Crit’Air

Využívejte výhod známky pro neomezenou jízdu v nízkoemisních zónách.

 

Výhodná parkovací karta

Elektromobil vám poskytuje částečné nebo úplné osvobození od poplatku za modré zóny v závislosti na místě vašeho bydliště.

 

Bezplatné parkování

Některé obce ve Francii zvýhodňují nízkoemisní vozy a parkování je pro ně výhodnější či zcela zdarma.

 

Karta NÍZKOEMISNÍ VŮZ

Město Paříž nabízí kartu NÍZKOEMISNÍ VŮZ, která vám umožní parkovat zdarma po dobu 6 hodin.

 

Vjezd do městských center

Bezproblémový přístup do městských oblastí s omezeným vjezdem pro vozy se spalovacím motorem.

 

Zažijte maximální potěšení z jízdy

Užívejte si jízdu v naprostém tichu a úžasnou akceleraci díky okamžitě dostupnému točivému momentu elektromobilu.

Elektromobil pro všechny typy cest?

Elektromobily PEUGEOT, jako je nový PEUGEOT e-208 či nový PEUGEOT e-2008, těží z optimalizace jízdních vlastností, ovladatelnosti, akustického a tepelného komfortu a odlehčení. To vše přispívá k omezování emisí CO2 a umožní vám prožít intenzivnější zážitky z jízdy!

 

Představa, že elektromobil je méně efektivní než vůz se spalovacím motorem, je mylná. I když jsou elektromobily tiché, jsou dostatečně výkonné. Dosahují stejných rychlostí jako jejich spalovací protějšky, přičemž nabízejí vyšší cestovní komfort díky tichému motoru a absenci vibrací. Zrychlení a zpomalení je u elektromobilů stejně rychlé jako u vozů se spalovacím motorem.

 

 

Aplikace MyPEUGEOT a Free2Move přináší řadu výhod:

 

 

Připravte se na cestu elektromobilem ve městě i mimo něj díky službě ChargeMyCar. Díky síti partnerských dobíjecích stanic Free2Move se pohodlně dostanete do cíle.

Potřebujete delší dojezd? S MobilityPass si můžete pronajmout vůz se spalovacím motorem za výhodnější cenu.

Jak mohu financovat svůj elektrický PEUGEOT?

PEUGEOT vám nabízí různé způsoby financování vašeho elektromobilu. Zvolte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

 

Leasing

 

Leasing vám umožňuje využívat elektromobil za měsíční nájemné. Platíte pouze jeho provoz. Hlavní výhodou tohoto financování je, že zahrnuje řadu služeb, jako je údržba, oprava v případě poruchy a asistenční služby.

 

Na rozdíl od operativního leasingu není v rámci leasingu možný odkup vozu po skončení smlouvy.

 

Více o leasingu

 

 

Operativní leasing

 

Pronájem s možností odkupu, známý také jako operativní leasing, umožňuje disponovat elektromobilem za úhradu měsíčního nájemného. Kromě těchto měsíčních plateb platíte pouze jeho provoz.

 

Na konci smlouvy máte možnost jej získat do vlastnictví, a to zaplacením zbytkové ceny.

 

Více o operačním leasingu

 

 

Úvěr

 

Pořiďte si elektromobil pomocí úvěru od společnosti PEUGEOT a využijte jednoduchého a flexibilního řešení financování. Můžete si zvolit dobu splácení a měsíční splátky přizpůsobené vašim finančním možnostem. Můžete si také určit den, kdy budete platbu odesílat. A nakonec je třeba dodat, že váš vůz lze financovat až do výše 100 % jeho pořizovací ceny.

 

Více o úvěru

 

NAJÍT DOBÍJECÍ STANICE V NEJBLIŽŠÍM OKOLÍ

Aplikace MyPEUGEOT

S bezplatnou aplikací MyPeugeot* získáte personalizované služby online synchronizované s vaším účtem:

 

 • Mějte přehled o pozici a stavu svého vozu
 • Přivolejte rychle a snadno asistenci
 • Mějte přehled o údržbě a službách dostupných pro váš vůz

PRO PODNIKATELE

Živnostníci, podnikatelé, manažeři firem, správci vozových parků nebo provozovatelé služebních vozů, neváhejte se seznámit s elektromobily PEUGEOT, souvisejícími službami a nabídkami vyhrazenými pro firemní zákazníky.