Podívejte se na obsah
JE PRO VÁS ELEKTRIFIKOVANÝ VŮZ VHODNÝ?

JE PRO VÁS ELEKTRIFIKOVANÝ VŮZ VHODNÝ?

Při zvažování nákupu elektrifikovaného vozu je třeba vzít v úvahu několik kritérií, včetně denního nájezdu kilometrů, četnosti dlouhých cest a přístupu k dobíjecím stanicím.

1. Denní kilometrový nájezd: věděli jste, že více než dvě třetiny motoristů ujedou v průměru méně než 50 km denně? Dojezd elektromobilů PEUGEOT tudíž splňuje potřeby většiny motoristů (až 362 km WLTP u modelu e-208). Pokud denně cestujete na delší vzdálenosti, potom je pro vás vhodnější plug-in hybridní vůz!

 

2. Frekvence dlouhých cest: dojezd elektromobilů PEUGEOT dosahuje až 362 km WLTP. Při dlouhých cestách vám aplikace FREE2MOVE a její funkce Plánovač tras umožní zvolit trasu s přestávkami na dobíjení vozu. Co se plug-in hybridních vozů týče, vydejte se na cesty s důvěrou: kombinace elektromotoru a benzinového motoru vám umožní cestovat na jakékoli vzdálenosti!

 

3. Přístup k dobíjecím stanicím: dobíjení elektromobilu PEUGEOT je velmi snadné. Všechny elektromobily PEUGEOT můžete dobíjet v domácím prostředí v rodinném či bytovém domě, v práci nebo prostřednictvím veřejných dobíjecích stanic. Doba dobíjení se liší v závislosti na použité technologii. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího způsobu dobíjení, který bude vyhovovat vašim potřebám.