Podívejte se na obsah
TRAVELLER

NOVÝ PEUGEOT 

TRAVELLER

DODEJTE STYL SVÉMU PODNIKÁNÍ

NOVÝ PEUGEOT

TRAVELLER 

 

DODEJTE STYL

SVÉMU PODNIKÁNÍ

 
 
NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER
DODEJTE STYL SVÉMU PODNIKÁNÍ
 


NOVÝ TRAVELLER s osobitým vzhledem, interiérem vybaveným funkcemi konektivity vnese do vašeho podnikání styl i energii. Přichází nejen v elektrické verzi s dojezdem až 350 km WLTP(i) V procesu homologace – dojezd 360 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 230 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT.  , ale také s dieselovým motorem.
 
 
NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER
DODEJTE STYL SVÉMU PODNIKÁNÍ
NOVÝ TRAVELLER s osobitým vzhledem, interiérem vybaveným funkcemi konektivity vnese do vašeho podnikání styl i energii. Přichází nejen v elektrické verzi s dojezdem až 350 km WLTP(i) V procesu homologace – dojezd 360 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 230 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT.   , ale také s dieselovým motorem.
 • Kombinovaná spotřeba: 7,3 l/100 km
 • Kombinované emise CO2: 190 g/km
 • Motorizace: BlueHDi 180 S&S EAT8
 • Dojezd v plně elektrickém režimu: až 350 km WLTP(i) V procesu homologace – dojezd 350 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 224 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT.  
 • Doba dobíjení: 30 až 45 minut pro obnovu 80 % dojezdu(i) U rychlodobíjecí stanice (≥100 kW).  
 • Kombinované emise CO2: 0 g/km
 • Výkon: 100 kW (136 k)

 

Power up your Peace of Mind

 

Now, your eProWallbox charging point is included in your E-Traveller(i) easyWallbox charging point included for a private customer order of a E-traveller until xx/xx/xxxx   

Powerful and flexible, you can charge up to 22kW.

Smart and connected, you can manage your charging session anywhere, anytime.

 

 
ELEGANTNÍ A PROSTORNÝ VŮZ S FUNKCEMI KONEKTIVITY
DODEJTE STYL SVÉMU PODNIKÁNÍ

ELEGANTNÍ A PROSTORNÝ VŮZ S FUNKCEMI KONEKTIVITY
DODEJTE STYL SVÉMU PODNIKÁNÍ
VHODNÝ PRO JAKOUKOLI ČINNOST
Městské taxi či kyvadlová doprava, osobní přeprava nebo převoz osob se zdravotním postižením... Vybírejte z různých konfigurací, s až 9místným uspořádáním a výškou 1,90 m, která je ideální pro parkování, je TRAVELLER tím nejlepším partnerem pro podnikání.
MOBILNÍ KANCELÁŘ
Pohodlně se usaďte! Díky důmyslným úložným plochám, otočnému psacímu stolku, infotainmentu nejnovější generace a 2 USB zásuvkám se nový PEUGEOT TRAVELLER stává naprosto dokonalou mobilní kanceláří.
MAXIMÁLNÍ PRAKTIČNOST

Hands-free ovládání bočních posuvných dveří významně usnadňuje nastupování.

Velmi praktický je rovněž velký nákladový prostor s objemem až 4 554 l a otevíratelné okno zavazadelníku.

DOJEZD ELEKTROMOBILU
Dojezd až 350 km WLTP(i) V procesu homologace – dojezd 350 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 224 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT nebo na peugeot.cz.    přispívá k většímu potěšení ze 100% elektrické jízdy: plynulá a tichá jízda spojená s rychlou akcelerací díky okamžitě dostupnému točivému momentu.
ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY VOZU

 • Délka: 4,981 m(i) Standard   / 5,331 m(i) Long  
 • Šířka: 1,92 m bez vnějších zpětných zrcátek
 • Výška: 1,89 až 1,94 m 

PŘEPRAVNÍ PROSTOR VOZU

Nový TRAVELLER je k dispozici ve dvou délkách a v až 9místném provedení. Přepravní prostor dosahuje objemu až 4 554 l a výška 1,90 m(i) *Platí pro parkovací domy ve městech a na letištích, garáže nákupních center.   je vhodná pro parkování.

AKČNÍ NABÍDKA VOZU PEUGEOT E-TRAVELLER

AKČNÍ NABÍDKA VOZU PEUGEOT E-TRAVELLER
 • 10" digitální přístrojový panel
 • 10" HD centrální dotykový displej
 • 17" ozdobné kryty kol
 • Světlomety Full Eco LED
POZVÁNKA KE SPOLEČNÉMU CESTOVÁNÍ

Objevte paket Rodina(i) V rámci příplatkové výbavy. : dokonalá výbava na cesty s rodinou či přáteli.

Vyšší pohodlí zajistí řada praktických funkcí: vyhřívaná přední sedadla, sluneční clony, stolky na opěradlech předních sedadel a další.

 
EMOCE A DOKONALOST

Místo řidiče, konektivita, dostupnost, asistenční systémy řízení... Objevte nejnovější inovace vozu PEUGEOT TRAVELLER navržené tak, aby vám usnadnily vaši každodenní podnikatelskou činnost.
 
EMOCE A DOKONALOST
Místo řidiče, konektivita, dostupnost, asistenční systémy řízení... Objevte nejnovější inovace vozu PEUGEOT TRAVELLER navržené tak, aby vám usnadnily vaši každodenní podnikatelskou činnost.
MÍSTO ŘIDIČE
KONEKTIVITA
VARIABILITA
DOJEZD V PLNĚ
ELEKTRICKÉM REŽIMU
ASISTENČNÍ SYSTÉMY
ŘÍZENÍ
MÍSTO ŘIDIČE
KONEKTIVITA
VARIABILITA
DOJEZD V PLNĚ
ELEKTRICKÉM REŽIMU
ASISTENČNÍ SYSTÉMY
ŘÍZENÍ

MÍSTO ŘIDIČE

Z vyvýšené pozice má řidič nového vozu TRAVELLER výborný přehled o okolním provozu. Digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 10"(i) K dispozici v rámci příplatkové výbavy.   zobrazuje v reálném čase důležité informace o jízdě, včetně asistenčních systémů řízení a zbývajícího dojezdu. Velký 10"* centrální dotykový displej s HD rozlišením navíc podporuje širokou řadu možností konektivity.

KONEKTIVITA

Nový infotainmentový systém umožňuje přístup k funkcím konektivity pomocí ovladačů na volantu a hlasového ovládání:

 • Funkce bezdrátového zrcadlení(i) K dispozici v rámci příplatkové výbavy – kompatibilní s Apple Car Play a Android Auto.   zobrazuje obrazovku chytrého telefonu přímo na 10" HD dotykovém displeji vozu
 • Online navigace(i) K dispozici v rámci příplatkové výbavy.   TomTom 3D s online aktualizacemi
 • Bezdrátové dobíjení telefonu(i) K dispozici v rámci příplatkové výbavy.  
 • 2 USB zásuvky

VARIABILITA

PEUGEOT TRAVELLER je maximálně pohodlný a variabilní. Je k dispozici ve dvou délkách a několika verzích s až 9místným uspořádáním.

Konfigurace sedadel naproti sobě v kombinaci s výsuvným skládacím stolkem nabízí nadstandardní komfort.

DOJEZD V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

Elektrický motor vozu PEUGEOT E-TRAVELLER nabízí až 350 km(i) V procesu homologace – dojezd 350 km WLTP s baterií o kapacitě 75 kWh, dojezd 224 km WLTP s baterií o kapacitě 50 kWh. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie budou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba dobíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice/zásuvky. Více informací získáte u svého prodejce PEUGEOT nebo na peugeot.cz.   autonomie (WLTP).

3 úrovně rekuperačního brzdění pomocí pádel na volantu vám umožní dobít baterii během zpomalování a optimalizovat tak váš dojezd.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Pro vyšší bezpečnost je nový TRAVELLER vybaven nejmodernějšími asistenčními systémy řízení:

 

 • Udržování ve zvoleném jízdním pruhu
 • Sledování pozornosti řidiče (úroveň 3)
 • Rozpoznávání dopravního značení

 

Výbavu dále doplňují dvě širokoúhlé kamery, dva boční airbagy a nový posilovač řízení.

SLUŽBY URČENÉ PODNIKATELŮM

Zjistěte více o nabídce financování PEUGEOT a pojistných smlouvách, záruce, asistenčních i poprodejních službách určených pro váš firemní vůz.
 
SLUŽBY URČENÉ PODNIKATELŮM
Zjistěte více o nabídce financování PEUGEOT a pojistných smlouvách, záruce, asistenčních i poprodejních službách určených pro váš firemní vůz.
SLUŽBY A ÚDRŽBA
Soustřeďte se pouze na své podnikání! Využijte nabídku komplexních služeb PEUGEOT, které pokrývají záruku i běžný servis. Získáte tak nepřetržitou asistenci a garanci mobility za všech okolností.
OPERATIVNÍ LEASING
Rozšiřujete své podnikání? Nastavte si měsíční splátky dle potřeby. Splácení lze operativně upravovat a po jeho ukončení je možné vůz odkoupit.
ÚVĚR
V rámci úvěru si můžete nastavit délku splácení a přizpůsobit tak výši měsíčních splátek danému rozpočtu. Váš vůz lze financovat až do výše 100 % kupní ceny.

STYL

Nový TRAVELLER s novými výraznými koly a jedinečným modernizovaným vzhledem se světelným podpisem nové generace a novým logem PEUGEOT podpoří image vaší firmy.
Pro větší pohodlí a více stylu doznaly výrazné modernizace rovněž dekorační prvky a čalounění interiéru.
STYL
Nový TRAVELLER s novými výraznými koly a jedinečným modernizovaným vzhledem se světelným podpisem nové generace a novým logem PEUGEOT podpoří image vaší firmy. Pro větší pohodlí a více stylu doznaly výrazné modernizace rovněž dekorační prvky a čalounění interiéru.

 
ELEKTROMOBILITA JE SÁZKOU NA BUDOUCNOST

Elektromobilita ve jménu PEUGEOT se stává samozřejmostí.

 
ELEKTROMOBILITA JE SÁZKOU NA BUDOUCNOST

Elektromobilita ve jménu PEUGEOT se stává samozřejmostí.

 
DOBÍJEJTE SVŮJ
ELEKTROMOBIL PEUGEOT  

Jak dobíjet elektromobil PEUGEOT: soukromá či veřejná dobíjecí stanice.

 
OBJEVTE VÝHODY
ELEKTROMOBILITY

Elektromobil PEUGEOT se pyšní nejrůznějšími výhodami: rychlé dobíjení, optimalizace dojezdu v závislosti na zvolené trase, online technologie a další.