Podívejte se na obsah
208

PEUGEOT 208: malý městský vůz s elektrickým nebo spalovacím motorem

PEUGEOT 208 potvrzuje svým sportovním stylem jedinečný mladistvý charakter. V interiéru tohoto malého městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Objevte význam sloganu společnosti PEUGEOT Power of choice.*Představuje nabídku spalovacích motorů a elektromotoru i možnost využívat specializované doplňkové služby.   : 208 dává svobodu volby mezi benzinovým, dieselovým nebo elektrickým motorem.

DESIGN 208

PEUGEOT 208,  NEODOLATELNÝ STYL 

PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter s čistými liniemi a sportovně laděným stylem. Plně elektrický PEUGEOT e-208 ztělesňuje revoluci v mobilitě.

MAGICKÁ PŘITAŽLIVOST

Nízká karoserie, smyslné křivky a dlouhá kapota… Silná osobnost vozu PEUGEOT 208 je patrná na první pohled. Jeho asertivní charakter vyjádřený jasnými barvami umocňuje střecha Black Diamond, lesklé černé lemování blatníků i oken a kola z lehkých slitin s aerodynamickými prvky.

 

ODVÁŽNÝ A SEBEVĚDOMÝ 

PEUGEOT 208 má agresivní příď s velkou chromovanou maskou a ostrým pohledem Full LED světlometů s kresbou lvích drápů. Vyšší bezpečnost zajistí trvale zapnutá LED světla denního svícení.

SVĚTELNÝ PODPIS

Jedinečný vzhled zádi zvýrazňují kromě lesklého černého pásu rovněž trvale rozsvícená zadní Full LED světla se stejnou kresbou lvích drápů, jakou nacházíme na předních světlometech.

PROPRACOVANÁ EXPRESIVNÍ ZÁĎ

Dynamická robustní záď vozu PEUGEOT 208 je osazena 2 spojlery, z nichž jeden pomáhá ke snižování spotřeby, zatímco druhý zlepšuje jízdní vlastnosti vozu. Chromovaná koncovka výfuku dodává celku sportovnější vzhled .

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér vozu PEUGEOT 208. Spolucestující si mohou užívat výhled na oblohu, zatímco vy nepochybně oceníte dostatek světla. 

ČALOUNĚNÍ

U vozu PEUGEOT 208 je komfortní posez absolutní prioritou. Proto jsou u sportovně laděných předních sedadel tohoto městského vozu použity vysoce kvalitní materiály. Textilní čalounění s prošíváním dodává interiéru osobitost a styl.

JEDINEČNÝ STYL

PEUGEOT e-208 zdobí výrazné stylové prvky, které umocňují jeho osobitost a odlišují ho od konkurence. Podle monogramu „e“ a dichroického loga je na první pohled jasně patrná jeho příslušnost k elektrifikovaným vozům značky. Ladné křivky zvýrazňují 17″ hliníková kola s výbrusem a aerodynamickými prvky,  zatímco maska chladiče s dekory v barvě karoserie dodává vozu na eleganci.

Nakonfigurujte si svůj vysněný vůz

Můžete začít výběrem své oblíbené barvy.

MÍSTO ŘIDIČE

TECHNOLOGIE 

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

 

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3D nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantem , konfigurovatelným digitálním 3D přístrojovým panelem , velkým 10″ HD dotykovým displejem  a 7 ovladači Toggles switches. S Pack LED Ambiance můžete přizpůsobit barevné prostředí ve voze svému momentálnímu rozpoložení – na výběr máte z 8 různých doprovodných barev Pulzní ovladače, které jsou běžné například v letadlech. .

DIGITÁLNÍ 3D PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Futuristický vyvýšený digitální 3D přístrojový panel zobrazuje informace ve formě hologramu do zorného pole řidiče. Informace užitečné pro řízení jsou promítány ve 2 úrovních a vy si můžete nastavit, které z nich chcete zobrazovat trvale, např. aktuální dopravní zpravodajství nebo čerpací stanice.

3D PŘÍSTROJOVÝ PANEL e-208

Informace důležité pro řízení se zobrazují na digitální 3D přístrojovém panelu nebo se ve formě hologramů objevují v zorném poli řidiče:

 • 3 režimy jízdy: Eco / Normal / Sport
 • Aktuální dojezd a nastavení odloženého dobíjení
 • Technologická animace ilustrující činnost elektrického pohonu.

PRAKTICKÁ KONEKTIVITA

Městský automobil láká svou praktičností a funkcemi konektivity. V důmyslném úložném prostoru v palubní desce bezdrátově dobijete Indukční bezdrátové dobíjení přístrojů kompatibilních s normou Qi 1.1. V závislosti na kompatibilitě chytrého telefonu.  svůj chytrý telefon. Pro mobilní zařízení spolucestujících jsou v kabině k dispozici až 4 USB zásuvky. 

 

TECHNOLOGIE 208

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assist  je dalším krokem na cestě k autonomnímu řízení:

kontrola jízdní dráhy vozu a jeho udržování ve zvoleném jízdním pruhu,

systém rozpoznávání dopravního značení,

automatické udržování rychlosti a bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla.

ACTIVE SAFETY BRAKE

V případě rizika bezprostřední srážky s vozidlem jedoucím vpředu nebo s chodcem, který se nachází v jízdní dráze vozu, systém aktivuje automatické brzdění, aby zabránil kolizi nebo zmírnil její následky. Systém funguje až do rychlosti 85 km/h.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu je aktivní v rychlosti 65 až 140 km/h a rozsvícením kontrolky v příslušném zpětném zrcátku varuje řidiče před přítomností vozidla v zóně mrtvého úhlu.

OPTIMALIZACE DOJEZDU

Ve voze PEUGEOT e-208 můžete přizpůsobit jízdu aktuálním potřebám díky 3 režimům: 

 • Eco: optimalizace dojezdu
 • Normal: optimální komfort v každodenním provozu
 • Sport: upřednostnění výkonu a zážitků z jízdy pro vyšší dynamiku s okamžitě dostupným točivým momentem (z 0 na 100 km/h za 8,1 s).

2 STUPNĚ REKUPERACE

Rekuperace (dobíjení energie při brzdění motorem) dobíjí baterii vozu PEUGEOT e-208 a zvyšuje jeho reálný dojezd – k dispozici jsou 2 stupně:

 • Standardní (původní nastavení), kdy je pocit z řízení podobný jako u vozů se spalovacím motorem.
 • Zesílený (funkce Brake), který umožňuje větší rekuperaci okamžitě po uvolnění akcelerátoru.
ELEKTROMOBIL
Elektromobil zajistí zcela nové zážitky z řízení. V tiché a komfortní kabině Dbejte však na to, abyste svůj vůz měli neustále pod kontrolou, a berte ohled na své okolí, které nemusí být na nehlučné elektromobily zvyklé.  si užívejte výkon motoru 100 kW (136 k) a okamžitě dostupný točivý moment 260 Nm. 
ELEKTROTECHNOLOGIE
DOJEZD & DOBÍJENÍ
S plně dobitou baterií ujede PEUGEOT e-208 více než 360 km (dle metody WLTP (i)  S plně dobitou baterií ujede PEUGEOT e-208 více než 360 km (dle metody WLTP* – Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Je však nutné připomenout, že rozsah se liší v závislosti na způsobu jízdy, celkovém zatížení a používání topení/klimatizace.    – Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Je však nutné připomenout, že rozsah se liší v závislosti na způsobu jízdy, celkovém zatížení a používání topení/klimatizace.  
SPALOVACÍ MOTORY

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 055 mm
 • Výška: 1 430 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 382 mm
 • 14° výška: 886 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 350 mm
 • Místo pro nohy: 239 mm

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU

 • 309 dm3 VDA 210-2 / 366 l (Benzin)
 • 299 dm3 VDA  210-2 / 352 l (Diesel) 

 

 • 350 dm3 VDA  214-2 / 416 l (Benzin)
 • 340 dm3 VDA 214-2 / 402 l (Diesel) 
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
 • Prohlédněte si katalog PEUGEOT 208
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace
AKČNÍ NABÍDKA

Objevte Peugeot 208

Získejte svůj nový PEUGEOT 208 již za 369 000 Kč s DPH! Vybírejte v široké nabídce skladových vozů ihned k dispozici.