Podívejte se na obsah
208

PEUGEOT 208: malý městský vůz s elektrickým nebo spalovacím motorem

PEUGEOT 208 potvrzuje svým sportovním stylem jedinečný mladistvý charakter. V interiéru tohoto malého městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Objevte význam sloganu společnosti PEUGEOT Power of choice.*Představuje nabídku spalovacích motorů a elektromotoru i možnost využívat specializované doplňkové služby.   : 208 dává svobodu volby mezi benzinovým, dieselovým nebo elektrickým motorem.

DESIGN 208

PEUGEOT 208,  NEODOLATELNÝ STYL 

PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter s čistými liniemi a sportovně laděným stylem. Plně elektrický PEUGEOT e-208 ztělesňuje revoluci v mobilitě.

MAGICKÁ PŘITAŽLIVOST

Nízká karoserie, smyslné křivky a dlouhá kapota… Silná osobnost vozu PEUGEOT 208 je patrná na první pohled. Jeho asertivní charakter vyjádřený jasnými barvami umocňuje střecha Black Diamond.*Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  , lesklé černé lemování blatníků i oken Podle zvolené verze v základní výbavě.  a kola z lehkých slitin s aerodynamickými prvky Podle zvolené verze v základní výbavě.  .

 

ODVÁŽNÝ A SEBEVĚDOMÝ 

PEUGEOT 208 má agresivní příď s velkou chromovanou maskou Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  a ostrým pohledem Full LED Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  světlometů s kresbou lvích drápů. Vyšší bezpečnost zajistí trvale zapnutá LED světla denního svícení Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.

 

SVĚTELNÝ PODPIS

Jedinečný vzhled zádi zvýrazňují kromě lesklého černého pásu rovněž trvale rozsvícená zadní Full LED Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  světla se stejnou kresbou lvích drápů, jakou nacházíme na předních světlometech.

PROPRACOVANÁ EXPRESIVNÍ ZÁĎ

Dynamická robustní záď vozu PEUGEOT 208 je osazena 2 spojlery Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  , z nichž jeden pomáhá ke snižování spotřeby, zatímco druhý zlepšuje jízdní vlastnosti vozu. Chromovaná koncovka výfuku dodává celku sportovnější vzhled  základní výbavě pro verzi GT.  .

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér vozu PEUGEOT 208. Spolucestující si mohou užívat výhled na oblohu, zatímco vy nepochybně oceníte dostatek světla. 

ČALOUNĚNÍ

U vozu PEUGEOT 208 je komfortní posez absolutní prioritou. Proto jsou u sportovně laděných předních sedadel tohoto městského vozu použity vysoce kvalitní materiály. Textilní čalounění s prošíváním dodává interiéru osobitost a styl.

JEDINEČNÝ STYL

PEUGEOT e-208 zdobí výrazné stylové prvky, které umocňují jeho osobitost a odlišují ho od konkurence. Podle monogramu „e“ a dichroického loga je na první pohled jasně patrná jeho příslušnost k elektrifikovaným vozům značky. Ladné křivky zvýrazňují 17″ hliníková kola s výbrusem a aerodynamickými prvky *Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat. , zatímco maska chladiče s dekory v barvě karoserie dodává vozu na eleganci.

Vyberte si design

Vyberte si odstín, který vám vyhovuje z vybraných špičkových barev.

MÍSTO ŘIDIČE

TECHNOLOGIE 

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

 

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3D Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantemPodle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat. , konfigurovatelným digitálním 3D přístrojovým panelemPodle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat. , velkým 10″ HD dotykovým displejem Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  a 7 ovladači Toggles switches. S Pack LED Ambiance můžete přizpůsobit barevné prostředí ve voze svému momentálnímu rozpoložení – na výběr máte z 8 různých doprovodných barev Pulzní ovladače, které jsou běžné například v letadlech. .

DIGITÁLNÍ 3D PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Futuristický vyvýšený digitální 3D přístrojový panel Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat.  zobrazuje informace ve formě hologramu do zorného pole řidiče. Informace užitečné pro řízení jsou promítány ve 2 úrovních a vy si můžete nastavit, které z nich chcete zobrazovat trvale, např. aktuální dopravní zpravodajství nebo čerpací stanice.

3D PŘÍSTROJOVÝ PANEL e-208

Informace důležité pro řízení se zobrazují na digitální 3D přístrojovém panelu nebo se ve formě hologramů objevují v zorném poli řidiče:

 • 3 režimy jízdy: Eco / Normal / Sport
 • Aktuální dojezd a nastavení odloženého dobíjení
 • Technologická animace ilustrující činnost elektrického pohonu.

PRAKTICKÁ KONEKTIVITA

Městský automobil láká svou praktičností a funkcemi konektivity. V důmyslném úložném prostoru v palubní desce bezdrátově dobijete Indukční bezdrátové dobíjení přístrojů kompatibilních s normou Qi 1.1. V závislosti na kompatibilitě chytrého telefonu.  svůj chytrý telefon. Pro mobilní zařízení spolucestujících jsou v kabině k dispozici až 4 USB zásuvky. 

 

TECHNOLOGIE 208

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assist Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  je dalším krokem na cestě k autonomnímu řízení:

kontrola jízdní dráhy vozu a jeho udržování ve zvoleném jízdním pruhu,

systém rozpoznávání dopravního značení,

automatické udržování rychlosti a bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla.

ACTIVE SAFETY BRAKE

V případě rizika bezprostřední srážky s vozidlem jedoucím vpředu nebo s chodcem, který se nachází v jízdní dráze vozu, systém *Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. aktivuje automatické brzdění, aby zabránil kolizi nebo zmírnil její následky. Systém funguje až do rychlosti 85 km/h.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu *K dispozici v rámci příplatkové výbavy.  je aktivní v rychlosti 65 až 140 km/h a rozsvícením kontrolky v příslušném zpětném zrcátku varuje řidiče před přítomností vozidla v zóně mrtvého úhlu.

OPTIMALIZACE DOJEZDU

Ve voze PEUGEOT e-208 můžete přizpůsobit jízdu aktuálním potřebám díky 3 režimům: 

 • Eco: optimalizace dojezdu
 • Normal: optimální komfort v každodenním provozu
 • Sport: upřednostnění výkonu a zážitků z jízdy pro vyšší dynamiku s okamžitě dostupným točivým momentem (z 0 na 100 km/h za 8,1 s).

2 STUPNĚ REKUPERACE

Rekuperace (dobíjení energie při brzdění motorem) dobíjí baterii vozu PEUGEOT e-208 a zvyšuje jeho reálný dojezd – k dispozici jsou 2 stupně:

 • Standardní (původní nastavení), kdy je pocit z řízení podobný jako u vozů se spalovacím motorem.
 • Zesílený (funkce Brake), který umožňuje větší rekuperaci okamžitě po uvolnění akcelerátoru.
ELEKTROMOBIL
Elektromobil zajistí zcela nové zážitky z řízení. V tiché a komfortní kabině Dbejte však na to, abyste svůj vůz měli neustále pod kontrolou, a berte ohled na své okolí, které nemusí být na nehlučné elektromobily zvyklé.  si užívejte výkon motoru 100 kW (136 k) a okamžitě dostupný točivý moment 260 Nm. 
ELEKTROTECHNOLOGIE
DOJEZD & DOBÍJENÍ
S plně dobitou baterií ujede PEUGEOT e-208 až 362 km (dle metody WLTP S plně dobitou baterií ujede PEUGEOT e-208 až 362 km (dle metody WLTP* – Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Je však nutné připomenout, že rozsah se liší v závislosti na způsobu jízdy, celkovém zatížení a používání topení/klimatizace.   – Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Je však nutné připomenout, že rozsah se liší v závislosti na způsobu jízdy, celkovém zatížení a používání topení/klimatizace.  
SPALOVACÍ MOTORY

ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 055 mm
 • Výška: 1 430 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 382 mm
 • 14° výška: 886 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 350 mm
 • Místo pro nohy: 239 mm

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU

 • 309 dm3 VDA 210-2 / 366 l (Benzin)
 • 299 dm3 VDA  210-2 / 352 l (Diesel) 

 

 • 350 dm3 VDA  214-2 / 416 l (Benzin)
 • 340 dm3 VDA 214-2 / 402 l (Diesel) 
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
 • Prohlédněte si katalog PEUGEOT 208
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace
AKČNÍ NABÍDKA

Objevte Peugeot 208

Nyní v široké nabídce skladových vozů ihned k dispozici a s měsíční splátkou 5980 Kč včetně povinného a havarijního pojištění.

Příklad financování úvěru na 4 roky s přímou platbou 207 500 Kč: pořizovací cena vozu při využití financování v produktu POP 415 000 Kč; poplatek za uzavření smlouvy 4 150 Kč; měsíční splátka 4 769 Kč bez pojištění; měsíční splátka 5 980 Kč s pojištěním. Pojištění obsahuje zákonné pojištění, havarijní pojištění Koopsalon s 5% spoluúčastí. Počet měsíčních splátek 48. Roční úroková sazba 4,9 % a RPSN 19,63 %. Výše spotřebitelského úvěru je 207 500 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 291 190 Kč. Doplňující údaje reprezentativního příkladu: Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.