Podívejte se na obsah
PEUGEOT e-Rifter

PEUGEOT e-RIFTER: AŽ 7 MÍSTNÉ PROVEDENÍ S ELEKTRICKÝM MOTOREM

PEUGEOT e-RIFTER na první pohled upoutá svým robustním a osobitým vzhledem. Jeho moderní, technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem nevšedních zážitků.
DESIGN
CHARAKTERISTICKÝ STYL PEUGEOT
Nekompromisní design. Elegantní, robustní a přitom hbitý a výkonný – všestranný rodinný vůz PEUGEOT e-RIFTER je symbolem neomezených možností. Hrdě přebírá některé znaky SUV v podobě krátké a vysoké kapoty a vyšší světlé výšky. 
DESIGN BEZ KOMPROMISŮ
Přední světlomety s LED denním svícenímLED denní svícení: elektroluminiscenční diody – podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě nebo je nelze objednat.  ve spojení s vertikální maskou dávají vyniknout vyváženým liniím a kompaktní dynamické siluetě vozu PEUGEOT e-RIFTER.
VÝRAZNÝ VZHLED

Elegantní silueta vozu PEUGEOT e-RIFTER s propracovanými liniemi zajistí, že tento rodinný vůz neprojede bez povšimnutí.

Některé atributy přispívají k posílení jeho osobnosti a umocňují jeho pozoruhodný styl:

 

 •   hliníkové dekory předního a zadního nárazníku
 •   17″ hliníková kola s výbrusem
 •   střešní lišty
 •   černé lemy blatníků
 •   boční ochranné lišty

 

VE ZNAMENÍ LVA
 • PEUGEOT e-RIFTER se s trojrozměrnými zadními světly s kresbou 3 drápů stává ikonou značky. Široké boční posuvné dveře na pravé i levé straně s elektricky ovládanými  a zatmavenými zadními okny umožňujícími snadný přístup jsou vstupní bránou do interiéru.
 • PEUGEOT e-RIFTER je na první pohled jasně identifikovatelný díky specifickým znakům.
 • Nabíjecí zásuvka je umístěna v levém zadním blatníku.

 

 

DŮMYLSNOST PRO VĚTŠÍ POHODLÍ

PEUGEOT e-RIFTER je dostupný i v 7místné konfiguraci a ve 2 délkách karoserie (e-RIFTER a e-RIFTER LONG). Nabízí příkladnou variabilitu: přední sedadlo spolujezdce, zadní lavice dělená v poměru 2/3‑1/3, 3 samostatná zadní sedadla s funkcí Magic Flat umožňující sklopení do podlahy a 2 samostatná a vyjímatelná sedadla třetí řady. Volba uspořádání interiéru závisí pouze na vás a vašich aktuálních potřebách. Objem zavazadlového prostoru je skutečně velkorysý: od 775 l (pod kryt) do 3 500 l (po střechu se sklopenými sedadly) a u 5místné verze Long dokonce až 4 000 l. Praktické otevíratelné zadní okno , nízký práh a rovná ložná plochaUmožní naložit předmět dlouhý až 2,70 m (verze RIFTER) a až 3,05 m (verze RIFTER Long).  zjednodušují manipulaci se zavazadly.

 

MÍSTO ŘIDIČE
PEUGEOT i-COCKPIT® PROŠEL e-VOLUCÍ

Poznejte nový rozměr cestování v inovované kabině PEUGEOT i-Cockpit® s kompaktním volantem, vyvýšenou přístrojovou deskou a velkým dotykovým 8″ displejem.

 

PEUGEOT i-Cockpit® se vyvíjí po technologické stránce. Přístrojový panel, který je dostupný ve dvou provedeních, zobrazuje veškeré informace potřebné pro správný provoz 100% elektrického vozu.

Standardně dodávaný analogový panel je přizpůsoben elektrickému pohonu a obsahuje:

• Powermetr (měřič výkonu)Pro zobrazení využití energie (ECO značí optimalizovanou spotřebu energie, POWER představuje maximální výkon a CHARGE informuje o rekuperaci energie).

• Ukazatel spotřeby elektrických zařízení (vytápění, klimatizace)

• Ukazatel stavu nabití baterie

• Barevnou technologickou animaciZobrazení toku energie, stavu nabíjení (průběžné nebo odložené), informací z palubního počítače a aktuálního dojezdu.

 

 

 

100% DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL
 • V rámci příplatkové výbavy je možné objednat 100% digitální přístrojový panel s 10″ displejem s vysokým rozlišením.

 

 • Konfigurovatelné zobrazení informací odpovídá nejnovějším trendům ve vývoji grafického designu značky PEUGEOT.

 

 • Přístrojový panel má několik režimů zobrazení, které se nastavují ovladačem na volantu. PEUGEOT i-Cockpit® díky tomu můžete přizpůsobit svým potřebám. Na displeji je možné například zobrazovat navigaci, informace o spotřebě energie nebo asistenční systémy řízení.

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Velký 10″ dotykový displejK dispozici v rámci příplatkové výbavy.  s paketem online navigace s hlasovým ovládáním a aktuálním dopravním zpravodajstvím od společnosti TomTom zahrnující službu Nebezpečné zónySlužby online navigace jsou přístupné buď vložením SIM karty nebo přímo z chytrého telefonu. Předplatné ke všem těmto službám je zahrnuto v ceně vozu po dobu 3 let a následně obnovitelné za poplatek. Služby TomTom poskytují zobrazení všech důležitých událostí při jízdě v reálném čase: doprava v reálném čase, čerpací stanice, parkování, počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny (v závislosti na legislativě dané země). Předplatné všech těchto služeb je zahrnuto na dobu 3 let a poté je možné je prodloužit nebo obnovit online (za poplatek).  umožňuje pomocí speciálního tlačítka přístup do sekce určené pro elektromobily:

 

• ENERGIE pro zobrazení technologické animace toku energie v daný moment.

• STATISTIKY pro zobrazení aktuální spotřeby.

• NABÍJENÍ umožňující naplánovat odložené dobíjení baterie.

 

Díky funkci Mirror Screen je možné zobrazovat přímo na centrálním dotykovém displeji všechny kompatibilní aplikace chytrého telefonuAplikace Android Auto a Apple CarPlayTM fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým funkcím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušené placené aplikace s certifikátem Android Auto či Apple CarPlayTM. Funkce Mirror Screen funguje na bázi Android Auto (pro telefony s OS Android) nebo přes Apple CarPlayTM (pro telefony s iOS). Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací získáte na https://ct-ndp.peugeot.com/fr/marque-et-technologie/services-connectes/mirror-screen.html .

 

NOVÝ VOLIČ

Nový ovladač automatické převodovky „e-Toggle“ umožňuje volit mezi režimy Parkování / Zpětný chod / Neutrál / Jízda vpřed. Na středové konzole je možné aktivovat funkci BRAKE, která po uvolnění akcelerátoru zvyšuje samovolné zpomalování a díky rekuperaci energie přispívá ke zvýšení dojezdu vozu.

 

Na voliči je možné nastavit jeden ze 3 režimů: Eco, Normal nebo Power*. PEUGEOT e-RIFTER je vybaven elektrickou parkovací brzdou, což zvyšuje jeho praktičnost i bezpečnost.

 

Důmyslný odkládací prostor pro chytrý telefon je kompatibilní s indukčním nabíjenímBezdrátové dobíjení chytrých telefonů a přístrojů kompatibilních s normou Qi. .

 

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Usedněte za volant vozu PEUGEOT e-RIFTER a vychutnejte si pohodlí nastavitelných ergonomických sedadel. Dokonalý akustický komfort přispívá k tomu, že se kabina vozu změní v místo plné pohody a potěšení z jízdy.

 

STŘECHA ZÉNITH®

Panoramatická multifunkční střecha Zénith® s elektricky ovládanou sluneční clonou a podsvícením LEDLED: elektroluminescenční diody  je více než pouhý zdroj světla. Nabízí velkorysé úložné prostory v průhledném středovém stropním panelu, nad zavazadlovým prostorem i nad sedadly řidiče a spolujezdce.

 

ÚLOŽNÉ PROSTORY
Úložné prostory v panelech předních a zadních dveří, velká středová konzola, kryté úložné prostory v podlaze před sedadly ve druhé řadě… PEUGEOT e-RIFTER má ve své kategorii rekordní objem úložných místAž 186 l, z čehož 92 l připadá na multifunkční střechu Zénith®. . Početné, dostatečně velké a snadno přístupné odkládací plochy byly promyšleny tak, aby v nich bez problémů našly místo veškeré předměty každodenní potřeby.
TECHNOLOGIE

POMOC PŘI PARKOVÁNÍ

Díky množství asistenčních systémů si řízení vozu PEUGEOT e-RIFTER opravdu užijete:

 • Zadní parkovací kamera Visiopark 1
 • Park Assist poslední generace(i) Aktivní asistence při řízení  
 • Systém sledování mrtvého úhlu

 

Buďte vybaveni na vše.

 

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Vydejte se na cesty bez obav.

 

GRIP CONTROL


S funkcí Advanced Grip Control®(i) Specifická nabídka kompletní 16″ kola z lehkých slitin (s pneumatikami) a ochranný kryt motoru.    a jejím protiprokluzovým systémem se jízdní vlastnosti vozu PEUGEOT e-RIFTER přizpůsobí jakékoli situaci. Na otočném ovladači umístěném na středové konzole vyberte jeden z 5 režimů jízdy: standard, sníh, terén, písek či ESP Off a jezděte bezpečněji i ve zhoršených podmínkách. Pohybujete-li se v náročnějším terénu zvolte verzi 4x4Verze 4x4 realizovaná ve spolupráci se společností DANGEL. .

 

HILL ASSIST DESCENT CONTROL

Nechte svůj PEUGEOT e-RIFTER pracovat za vás a věnujte se pouze řízení. Systém Advanced Grip Control®, inspirovaný vozy 4x4, je spojen s novou funkcí Hill Assist Descent Control (kontrola jízdy ze svahu), která automaticky reguluje rychlost a zaručuje dokonalou kontrolu nad vozem ve strmých svazích.
REŽIMY JÍZDY

PEUGEOT e-RIFTER nabízí 3 režimy jízdy:

 

 • Eco (60 kW, 180 Nm): optimalizace dojezdu při současné regulaci vybraných parametrů
 • Normal (80 kW, 210 Nm): optimální komfort pro každodenní použití
 • Power (100 kW, 260 Nm): optimalizace výkonu při převážení těžkého nákladu

 

FUNKCE BRAKE

Aktivace funkce Brake (zpětná rekuperace energie při brzdění motorem) dobíjí baterii a zvyšuje reálný dojezd vozu – k dispozici jsou 2 režimyNormální nebo zesílená rekuperace. :

 

 • Standardní (výchozí režim) – pocit z řízení je podobný jako u vozů se spalovacím motorem
 • Zesílený (dostupný po zmáčknutí tlačítka B na voliči jízdních režimů, což aktivuje funkci BRAKE) – větší rekuperace okamžitě po uvolnění akcelerátoru přispívá k optimalizaci dojezdu
TECHNICKÁ DATA
100% ELEKTRICKÝ MOTOR

Při cestování po městě se PEUGEOT e-RIFTER snadno ovládá, zatímco na delších trasách oceníte jeho robustnost a bezpečnost. Je vybaven elektrickým motorem o výkonu 100 kW (136 k), který zajistí živé zrychlení díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm.

 

 
DOJEZD & DOBÍJENÍ

Pro dobíjení svého vozu PEUGEOT e-RIFTER můžete volit různé způsoby, které vám zaručí maximální využití dojezdu 280 km WLTP(i) Pro dobíjení svého nového vozu PEUGEOT e-RIFTER můžete volit různé způsoby, které vám zaručí maximální využití dojezdu 280 km WLTP*. K dispozici je v základní výbavě jednofázová nabíječka o výkonu 11 kW.  . V rámci základní výbavy je k dispozici palubní jednofázová nabíječka o výkonu 11 kW.

 

 

 

 
SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE


Objevte služby pro snadnější cestování a jednodušší obsluhu vašeho elektromobilu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeoAplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vašeho vozu.

 

 

 
KONEKTIVNÍ SLUŽBY
ROZMĚRY
ROZMĚRY VOZU PEUGEOT E-RIFTER
 
VNITŘNÍ ROZMĚRY

L1

Přední sedadla (řada 1)

 

 • Šířka v oblasti loktů: 1 473 mm
 • 14° výška: 983/1008

 

Druhá řada sedadel

 

 • Šířka v oblasti loktů: 1 465 mm
 • Místo pro nohy: 240 mm

 

Třetí řada sedadel

 • Šířka v oblasti loktů: 1 200 mm
 • 14° výška: 856 mm

 

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU

Zavazadlový prostor nabízí úctyhodný objem od 775 l do 3 500 l a až 4 000 l u verze L2 v pětimístné konfiguraci.

 

CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
• Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace PEUGEOT e-RIFTER
• Zobrazit katalog příslušenství e-RIFTER