Podívejte se na obsah
Expert

VYBÍREJTE DLE SVÝCH POTŘEB

PEUGEOT Expert je k dispozici ve verzích vytvořených na míru vašim potřebám, aby lépe plnil vaše profesní požadavky.

 

ČAS STRÁVENÝ ZA VOLANTEM

Verze ASPHALT je určena těm, kteří ve svém voze tráví podstatnou část dne, a proto je pro ně důležité zejména pohodlí a bezpečnost.

 

PEUGEOT Expert Asphalt má v základní výbavě:

 

 

MĚSTSKÝ PROVOZ

Kompaktní verze Urban se svou délkou pouhých 4,60 m umožňuje maximálně snadné manévrování:

 

 • Užitečná hmotnost až 1 400 kg
 • Ložná délka až 3,32 m**.

 

PEUGEOT Expert Urban má v základní výbavě:

 

 • Mlhové světlomety a automatické přepínání dálkových světel
 • Visiopark s couvací kamerou 180°
 • Hands-free přístup a startování vozu

 

 

 

AŽ 6 OSOB

Pokud zajišťujete přepravu osob, potřebujete rovněž dostatečně velký zavazadlový prostor. Proto oceníte praktickou základní výbavu této verze:

 

 • Pevná nebo sklopná zadní lavice pro vyšší variabilitu a přepravu až 6 osob
 • Užitečná délka až 2,38 m

 

Doporučená verze: POLOCOMBI

VELKÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

Jestliže často přepravujete objemné předměty, zajisté uvítáte velký nákladový prostor. Ideální volbou pro vás je PEUGEOT Expert L3 s následujícími charakteristikami:

 

 

Doporučená verze: EXPERT L3

NA MÍRU PROFESIONÁLŮM

PEUGEOT Expert má mnoho předností, které usnadní váš každodenní život a splní i ty nejnáročnější požadavky. Seznamte se s jeho výbavou na přání a nakonfigurujte si vůz plně přizpůsobený vašim profesním potřebám.

 

 

ROZMĚRY
VNĚJŠÍ ROZMĚRY
 • Délka: L1 4,6 m, L2 4,95 m a L3 5,30 m
VNITŘNÍ ROZMĚRY
UŽITEČNÝ OBJEM
PŘESTAVĚNÉ VOZY

Pro splnění veškerých vašich požadavků nabízí PEUGEOT různé přestavěné verze vozu Expert ve spolupráci se zavedenými partnerskými společnostmi:

 

 

 •   Valník
 •   Polocombi
 •   Sanitka
 •   Mrazicí vůz
 •   Pojízdná prodejna
 •   Pohon všech kol
 •   Pojízdná prodejna
 •   Přeprava cestujících se sníženou pohyblivostí

 

Základnou pro některé přestavby je valník s kotevními body a vyztužením pro bezpečné upevnění nástavby.

 

 

 

POWER OF CHOICE
POWER OF CHOICE

Zvolte pohon vozu PEUGEOT Expert, který vám bude nejlépe vyhovovat:

 

 • Kombinujte výkon a nízkou spotřebu paliva s motory BlueHDi

 

 

SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE

Objevte služby vyvinuté pro usnadnění dopravy a jednodušší obsluhu vašeho elektromobilu.

Jezděte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu vozu PEUGEOT e-Expert. .

 

MOTORY
100% ELEKTRICKÝ MOTOR
PEUGEOT e-Expert je postaven na multienergetické platformě EMP2 (Efficient Modular Platform) a vybaven elektromotorem o výkonu 100 kW (136 k). Elektromotor nabízí rychlou akceleraci díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm. S vozem se velmi dobře manévruje ve městě a je rovněž robustní a bezpečný na delších cestách mezi městy. A vy zajisté oceníte plynulou, dynamickou a tichou jízduBuďte při řízení obezřetní, mějte na paměti, že ostatní účastníci silničního provozu nemusí být na tichý chod elektromobilu zvyklí. . 
DIESELOVÉ MOTORY BlueHDi
TECHNOLOGIE

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Multifunkční kamera rozpoznává dopravní značení omezující rychlost a informuje řidiče o limitu na přístrojovém panelu a/nebo na head-up displeji. Rychlost doporučenou systémem je možné přijmout a uložit stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.

VISIOPARK 1

Zpětná parkovací kamerase aktivuje automaticky při zařazení zpětného chodu. Poskytuje 180° pohled shora na záď vozu a jeho okolí. Při snímaní prostoru za vozem se zobrazí naváděcí linie, které se otáčejí s volantem. Pokud je za vozem překážka, kamera automaticky zazoomuje a jednoduše se vyvolají další pohledy.  se aktivuje automaticky při zařazení zpětného chodu. Poskytuje 180° pohled shora na záď vozu a jeho okolí. Při snímaní prostoru za vozem se zobrazí naváděcí linie, které se otáčejí s volantem. Pokud je za vozem překážka, kamera automaticky zazoomuje a jednoduše se vyvolají další pohledy.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active safety brake je automatický systém nouzového brzdění, který se aktivuje, pokud hrozí riziko kolize. Kamera ve spojení s radarem detekuje pohyblivé i pevné překážky. V případě, že řidič nebrzdí nebo nedokáže dostatečně rychle zareagovat, systém místo něj aktivuje automatické brzdění. Pokud rychlost nepřekračuje 30 km za hodinu systém nárazu zabrání, při vyšší rychlosti snižuje následky kolize.

 

DVOJITÁ NABÍDKA VÝKONNÝCH BATERIÍ

Užitkový elektromobil PEUGEOT e-Expert může být vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 230 kmBaterie o výkonu 50 kWh je dostupná pro verze Compact, Standard a Long. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie jsou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba nabíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu nabíjecí stanice/zásuvky. Pro více informací kontaktujte přímo svého prodejce. Podrobnější informace naleznete na https://ct-ndp.peugeot.com/cs/brand-and-technology/wltp.html  (dle metody WLTP) nebo baterií 75 kWh s maximálním dojezdem až 330 km WLTPBaterie o výkonu 75 kWh je dostupná pro verze Standard a Long. Uvedené hodnoty dojezdu a spotřeby elektrické energie jsou měřené podle metody WLTP, podle které jsou nové vozy od 1. září 2018 homologovány. Hodnoty naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu a mohou se lišit zejména s ohledem na rychlost, tepelný komfort ve voze, styl jízdy a venkovní teplotu. Doba nabíjení závisí zejména na výkonu palubní nabíječky, použitém kabelu a typu a výkonu nabíjecí stanice/zásuvky. Pro více informací kontaktujte přímo svého prodejce. Podrobnější informace naleznete na https://ct-ndp.peugeot.com/cs/brand-and-technology/wltp.html  důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšilo místo v kabině ani objem nákladového prostoru.

 

Na baterii se vztahuje záruka 8 let/160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

REŽIMY JÍZDY

PEUGEOT e-Expert nabízí 3 režimy jízdy:

 

 • Eco: optimalizace dojezdu při současné regulaci vybraných parametrů
 • Normal: optimální komfort pro každodenní použití
 • Power: optimalizace výkonu při převážení těžkého nákladu

 

STUPNĚ REKUPERACE

Rekuperace (dobíjení energie při brzdění motorem) dobíjí baterii a zvyšuje reálný dojezd vozu – k dispozici je ve 2 stupních:


 

 • Standardní (původní nastavení), kdy je pocit z řízení podobný jako u vozů se spalovacím motorem.
 • Zesílený (funkce Brake), který umožňuje větší rekuperaci okamžitě po uvolnění akcelerátoru.
SÉRIOVÝ VODÍKOVÝ PEUGEOT
Nový PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen se stává nejnovějším symbolem strategie značky „Extended power of choice“, která umožňuje každému zákazníkovi vybrat si z široké nabídky motorů ten, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám.
DESIGN

OSOBITÝ STYL

Osobitý vzhled vozu PEUGEOT Expert snoubí robustnost s elegancí.

Plynulé linie zdůrazňují čistý a moderní styl.

VERTIKÁLNÍ MASKA

Osobitá a na první pohled rozpoznatelná příď vozu je zvýrazněna vysoko umístěnou vertikální maskou chladiče. Paket Look* s charakteristickým LED podpisem dodá vašemu podnikání styl.
JEDNOZNAČNĚ ELEKTRICKÝ
 • Pro pohodlnější dobíjení je zásuvka umístěna v levém předním blatníku
 • Na zádi se nachází specifický nápis „e-Expert“, který poukazuje na příslušnost vozu k elektrifikované řadě PEUGEOT

KOMFORTNÍ INTERIÉR

 

 

MAXIMÁLNÍ KOMFORT JÍZDY

Mimořádný důraz byl u užitkového vozu PEUGEOT Expert kladen na komfort řízení. Stupátko umožňuje snadný přístup do vozu. Zvýšená pozice při řízení poskytuje stejnou míru pohodlí jako osobní vozy a řidiči zajistí vynikající přehled o dění na vozovce. Ergonomicky řešená kabina nabízí dostatek odkládacích prostor.

SPECIFICKÝ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Inovovaný sdružený přístrojový panel vozu PEUGEOT e-Expert zobrazuje na 3,5″ barevném displeji důležité informace, které oceníte při řízení elektromobilu, jako je aktuální dojezd či režim baterieCHARGE: Rekuperace / částečné dobíjení baterie – ECO: Optimalizace spotřeby – POWER: Maximální výkon .

3D DOTYKOVÝ DISPLEJ

Na velkém centrálním dotykovém displeji můžete snadno ovládat veškeré funkce vozu a sledovat technologickou animaci ilustrující činnost elektrického pohonu.

PEUGEOT i-COCKPIT® PROŠEL e-VOLUCÍ

Na středové konzole PEUGEOT e-Expert se nachází:

 

 • Ergonomicky řešený volič automatické převodovky e-Toggle s funkcemi Parkování / Zpětný chod / Neutrál / Jízda vpřed a Brake
 • Volič 3 režimů jízdy
 • Odkládací prostor

 

Elektrická parkovací brzda je k dispozici v základní výbavě. Její ovládání je automatické, a proto se velmi snadno používá.

 

MOBILNÍ KANCELÁŘ

Otočný psací stolek, který je součástí systému ModuworkK dispozici na přání. , promění během okamžiku kabinu vozu v praktickou a ergonomicky řešenou mobilní kancelář.

Držák telefonu s integrovaným dobíjecím kabelem či držák tabletuK dispozici v rámci nabídky originálního příslušenství. Držák je určen pro tablety do velikosti 11″. Nabíjení pomocí USB zásuvky.  umístěný na palubní desce zajistí bezpečné uchycení přístrojů a vy máte vše potřebné na dosah.

KONEKTIVITA

 

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA PRO VYŠŠÍ PRODUKTIVITU

Užitkové vozy PEUGEOT Expert a e-Expert nabízí širokou škálu možností uspořádání, které vyhovují potřebám všech profesionálů: lavice Moduwork, přepážka oddělující nákladový prostor , boční posuvné dveře .
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
 • Prohlédněte si katalog PEUGEOT Expert
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace.
 • Zobrazit katalog příslušenství Expert
 • Koupit příslušenství online