Podívejte se na obsah
Akční nabídka - užitkové vozy
AKČNÍ NABÍDKY UŽITKOVÝCH VOZŮ

AKČNÍ NABÍDKY UŽITKOVÝCH VOZŮ

DOTACE NA ELEKTROMOBILITU
Nový dotačního programu podporuje podnikatele při pořízení bezemisních vozidel. Využijte této příležitosti a inovujte svůj vozový park díky elektromobilům značky PEUGEOT.
PARTNER FURGON

Pořiďte si Peugeot Partner Furgon s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.

 

EXPERT FURGON

Pořiďte si Peugeot Expert Furgon s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.

 

EXPERT POLOCOMBI

Pořiďte si Peugeot Expert Polocombi s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.

 

BOXER FURGON
Pořiďte si Peugeot Boxer Furgon s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.
BOXER VALNÍK
Pořiďte si Peugeot Boxer Valník s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.
BOXER ŠASI
Pořiďte si Peugeot Boxer Šasi s kompletním servisem s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.