Podívejte se na obsah
Pravidelná prohlídka

PRAVIDELNÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA

PRAVIDELNÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA

Abyste zajistili správně fungování Vašeho vozidla Peugeot, je nezbytné dodržovat program pravidelných servisních prohlídek. Pravidelným servisem udržujete svůj vůz ve skvělé kondici.

Obsah a frekvence pravidelných prohlídek závisí na typu vozidla, jeho motorizaci, stáří, počtu ujetých kilometrů a na vašem stylu jízdy. Informace o intervalech servisních prohlídek naleznete v servisní knížce Vašeho vozu.

V našich autorizovaných servisech se o Váš vůz postarají zkušení servisní technici, kteří Vám nabídnou profesionální služby, náhradní díly speciálně vytvořené pro Váš Peugeot a díky vyspělým technologiím mohou snadno a rychle odhalit případné závady na Vašem vozidle.

 

Nepravidelné výměny oleje nebo používání špatného typu zkracuje životnost Vašeho motoru a zároveň se zvyšují náklady na údržbu a provoz. V našich servisech používáme vždy certifikované oleje pro váš motor, které vyhovují výkonnostním normám výrobce Peugeot. Výběr motorového oleje pouze podle evropské normy ACEA nemusí odpovídat všem technickým parametrům stanoveným výkonnostní normou výrobce.

 

Orientovat se ve volbě správného oleje Vám pomohou výkonnostní normy výrobce.

 • Norma Euro 6 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2310 dle typu motoru
 • Norma Euro 5 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2290 dle typu motoru

 

Pravidelná servisní prohlídka PEUGEOT vždy obsahuje:

 • Výměnu motorového oleje a olejového filtru
 • Doplnění provozních kapalin (kromě paliva a kapaliny AD Blue, pokud není doplnění AD Blue předepsáno v plánu údržby)
 • Komplexní kontrolu vozidla
 • Diagnostiku řídících jednotek
 • Zkušební jízdu

KDY JE NUTNÉ PROVÉST PROHLÍDKU VOZU?

Obsah a frekvence prohlídek závisí na:

 • Počtu ujetých kilometrů
 • Stáří vozu
 • Typu motoru
 • Stylu vašeho řízení (viz příručka, kde jsou definovány ztížené podmínky používání).

 

Chcete-li vědět, jaké další zásahy na vozidle bude nutné příště provést, nahlédněte do servisní knížky vozu (pro vozy Peugeot prodávané od 1. ledna 2011).

 

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body(i) Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.   a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

 

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

 

CENA OBSAHUJE VŠE

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot. Využijte konkurenceschopných paušálních cen nabízených ve všech participujících značkových servisech Peugeot.

Připomínáme, že pro zachování dobrého stavu a fungování vozidla je naprosto nezbytné dodržovat plán údržby, který je pro něj připraven.

 

* Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.

* Platí u participujících autorizovaných dealerů Peugeot.