Podívejte se na obsah
Akumulátor

KONTROLA STAVU A DOBITÍ AKUMULÁTORU

KONTROLA STAVU A DOBITÍ AKUMULÁTORU

CENA: 490 KČ

  • Kontrola stavu akumulátoru
  • Dobití akumulátoru na doporučenou hodnotu
  • Náklady na práci

 

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Extrémní teploty mají negativní vliv na životnost akumulátoru a snižují vodivost elektrolytu (směs vody a kyseliny). Baterie je slabá a její stav se zhoršuje. Pokud není v dobré kondici, hrozí, že nenastartujete!

 

Nechte si akumulátor vždy před létem i zimou zkontrolovat – v tomto období je nejvíc namáhaný. Autorizovaný servis Peugeot ho prověří pomocí speciálního testeru Midtronics a případně zajistí jeho dobití.

 

Manipulace s baterií může být nebezpečná, kyselina v ní obsažená je velmi škodlivá pro životní prostředí. Váš autorizovaný servis Peugeot se zavazuje váš starý akumulátor převzít a postarat se o jeho ekologickou likvidaci.

 

Více informací o akumulátoru naleznete zde.

CENA ZAHRNUJÍCÍ VŠE

 

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot. Využijte konkurenceschopných paušálních cen nabízených ve všech participujících značkových servisech Peugeot.

Připomínáme, že pro zachování dobrého stavu a fungování vozidla je naprosto nezbytné dodržovat plán údržby, který je pro něj připraven.

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

 

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.
KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

 

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

 

* Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.
Akce platí u participujících autorizovaných koncesionářů Peugeot.