Podívejte se na obsah
Klimatizace

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE NEBO DEZINFEKCE KABINY

Klimatizace v kabině zajišťuje stálou komfortní teplotu a příjemnou atmosféru, což přispívá k vyššímu pohodlí řízení. Klimatizace rovněž napomáhá bezpečnosti tím, že zajistí rychlé odmlžení či odmrazení skel a tím zlepšuje výhled.

 

Pro správné fungování klimatizace je potřeba provádět její pravidelnou údržbu, abyste zamezili zanesení kabinového filtru a množení bakterií a mikrobů. 

Pylový filtr zadržuje nečistoty a odstraňuje většinu škodlivin, jednou ročně ho proto nechte vyměnit.

 

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku

 

Dezinfekcí kabiny se rozumí dezinfekce prostoru pro cestující za pomoci speciálního spreje, který na dlouhou dobu předchází vzniku zápachu a udržuje optimální výkon klimatizace. Odstraňuje bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy.

*Platí u participujících autorizovaných dealerů Peugeot.
CENA ZAHRNUJÍCÍ VŠE

 

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot. Využijte konkurenceschopných paušálních cen nabízených ve všech participujících značkových servisech Peugeot.

Připomínáme, že pro zachování dobrého stavu a fungování vozidla je naprosto nezbytné dodržovat plán údržby, který je pro něj připraven.

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

 

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.
KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

 

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

 

* Liší se podle výbavy vozidla. Tato kontrola nenahrazuje povinnou technickou prohlídku a nemůže upozornit na vady, které nejsou v den kontroly zjistitelné. Seznam míst, které se kontrolují, získáte ve vašem autorizovaném servisu Peugeot.
Akce platí u participujících autorizovaných koncesionářů Peugeot.