Podívejte se na obsah
PEUGEOT 308 SW

PEUGEOT 308 SW & 308 SW HYBRID: KOMBI SE SPALOVACÍM MOTOREM NEBO PLUG-IN HYBRID

Zbavte se stereotypů a vychutnejte si každý okamžik za volantem vozu PEUGEOT 308 SW.

Nechte se inspirovat jeho expresivním nekonformním stylem a technologiemi nejnovější generace, které si kladou za cíl zintenzivnit radost z jízdy.

Power of Choice*Představuje nabídku spalovacích motorů nebo elektrifikovaného pohonu a možnost využívat specializované doplňkové služby.   je motem společnosti PEUGEOT: zvolte pohon svého vozu PEUGEOT 308 SW a rozhodněte se pro benzinový či dieselový motor nebo plug-in hybridní pohon.

DESIGN

IMPOZANTNÍ KOMBI S VLASTNÍM STYLEM

PEUGEOT 308 SW s novým logem uprostřed inovované vertikální masky chladiče zaujme robustním vzhledem, který je umocněn prodlouženou kapotou a dozadu posunutým čelním sklem.

Odvážné proporce, expresivní styl a důrazný, smyslný design odhalují jeho asertivní a jedinečnou osobnost popírající stereotypy při zachování výjimečné praktičnosti i variability.

Elegantní kompaktní silueta dává tušit prostorný interiér, vykresluje sportovní a dravé linie vhodně doplněné chromovanými prvky, propracovaným světelným podpisem a novým logem značky PEUGEOT.

 

 

ELEGANTNÍ SVĚTLA

Kompaktní kombi 308 SW je vybaveno inovovaným světelným podpisem značky. Přední světlomety jsou složeny z různých segmentů s full LED technologií včetně PEUGEOT Matrix LEDJednotlivé segmenty světelného kuželu se automaticky přizpůsobují, což umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly. , která výrazně zpříjemňuje jízdu v noci.

Přidružená světla denního svíceníSvětla, která se automaticky rozsvítí po nastartování vozu.  ve tvaru tesáků dodávají vozu PEUGEOT 308 SW dravější vzhled.

 

 

VZHLED A OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Elegantní a sportovní profil kompaktního kombi PEUGEOT 308 SW upoutá svými aerodynamickými liniemi a robustní zádí, která na první pohled poukazuje na velký zavazadlový prostorObjem zavazadlového prostoru: podle zvolené verze od 608 l po 1 653 l se sklopenými zadními sedadly. Funkce Magic Flat umožňuje vytvořit dokonale rovnou podlahu sklopením zadních sedadel pomocí ovládacího mechanizmu v zavazadelníku. . Hands-free ovládání pátých dveří umožňuje otevřít i zavřít zavazadelník jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

Stylové lesklé černé střešní lišty vhodně doplňují plynulé linie prodloužené karoserie.

 

OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Aby se každá cesta stala nezapomenutelným zážitkem, PEUGEOT 308 SW vybaven otevíratelným střešním oknem, které maximálně prosvětlí kabinu a umožní naplno obdivovat místa, kterými projíždíte.

 

NOVÉ LOGO PEUGEOT

Nové černo-stříbrné logo PEUGEOT s ikonickou hlavou lva dodává charismatické siluetě vozu velmi moderní vzhled. Najdeme ho na masce chladiče, předních blatnících i víku zavazadelníku. Vyjadřuje nadčasovost i důraz na kvalitu. Zároveň je připomínkou 210leté historie a vynalézavosti značky, která je zde pro zákazníky vyhledávající co nejkomfortnější cestování.

ZÁĎ VOZU

Zadní 3D Full LED světla s klasickou kresbou lvích drápů jsou dokladem technologického a moderního stylu kombi PEUGEOT 308 SW. Jsou dokonale integrovaná a zvýrazňují mohutnou záď, jejíž aerodynamika byla optimalizována snížením střešní linie a klenutým profilem.

Sportovní vzhled kombi PEUGEOT 308 SW umocňuje široká nabídka kol z lehkých slitin s pneumatikami třídy A a A+Pneumatiky třídy A a A+ zvyšují efektivitu jízdy a snižují spotřebu paliva. V závislosti na zemi určení. , které se vyznačují vyšší efektivností a dobrou přilnavostí.

 

MÍSTO ŘIDIČE

SVĚT TECHNOLOGIÍ, PRO INTUITIVNÍ A NÁVYKOVÉ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Usedněte za volant vozu PEUGEOT 308 SW. Uživatelsky přívětivé a intuitivní místo řidiče bylo radikálně zmodernizováno pro ještě vyšší bezpečnost a kvalitu cestování. Nyní nabízí ještě propracovanější ergonomii, nový design a je vybavené nejnovějšími podpůrnými prvky řízení i technologiemi konektivity.

Cestování v kombi PEUGEOT 308 SW nabízí naprosto unikátní zážitky z jízdy. Nový kompaktní vyhřívaný volantFunkce vyhřívání: Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , digitální přístrojový panel i centrální dotykový displej s modernějším infotainmentovým systémem PEUGEOT i-Connect, vše je možné přizpůsobit požadavkům posádky.

 

 

INOVATIVNÍ PALUBNÍ KONEKTIVITA

Skutečnou novinkou v oblasti palubní konektivity je inovovaný 10" HD kapacitní dotykový displej vybavený novým systémem infotainmentu PEUGEOT i-Connect, který zajistí ještě lepší zážitky z řízení:

 

 • nové programovatelné ovladače PEUGEOT i-Toggles(i) Každé tlačítko i-Toggle je možné plně nakonfigurovat a představuje přímý přístup k funkcím na centrálním dotykovém displeji (navigace, nastavení klimatizace, oblíbené telefonní kontakty, rozhlasové stanice, spuštění aplikace apod.)  

 

Cestujte v naprostém pohodlí díky online navigaci(i) V kombinaci s PEUGEOT i-Connect Advanced. Online navigace s hlasovým ovládáním v mateřském jazyce   s hlasovým ovládáním a automatickými aktualizacemi mapových podkladů od společnosti TomTom®. Navigace poskytuje rovněž aktuální informace o dopravě a upozornění na rychlostní radary/nebezpečné zóny na trase od společnosti TomTom®Dostupné v závislosti na zemi určení. Služby TomTom® poskytují veškeré důležité informace v reálném čase: aktuální dopravní informace, čerpací stanice, parkoviště, počasí, body zájmu a rychlostní radary/nebezpečné zóny (v souladu s národní legislativou). Tyto služby jsou poskytovány zdarma po dobu tří let od nákupu vozu, za poplatek je lze následně online prodloužit či obnovit. .

 

PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Na 10" digitálním přístrojovém panelu se v zorném poli řidiče zobrazují informace důležité pro jízdu. Nový, lehce ovladatelný kompaktní volant je vybaven ovladačiOvladače usnadňující přístup k nastavení digitálního přístrojového panelu a centrálního displeje i k hlavním funkcím vozu (navigace, rádio, telefon, asistenční systémy řízení apod.).   pro nastavení obsahu a režimu zobrazení přístrojového panelu i centrálního displeje.

U verze GT se nejdůležitější informace z 3D digitálního přístrojového panelu pro lepší rozpoznatelnost zobrazují trojrozměrně ve formě hologramu.

 

NOVÁ STŘEDOVÁ KONZOLA

Nová středová konzola je velmi elegantní a ergonomická. Nalezneme zde volič jízdních režimů osmistupňové automatické převodovky EAT8V závislosti na zvoleném motoru. Nový PEUGEOT 308 SW může být vybaven rovněž šestistupňovou manuální převodovkou BMV6.   i nového, výkonnějšího a kompaktnějšího systému klimatizace.

Všechny dynamické ovládací prvky vozu jsou umístěny v dosahu řidiče.

Konzola bez klasické řadicí pákyS motory vybavenými automatickou převodovkou EAT8.  nabízí více odkládacích plochDva držáky nápojů a až 14 l úložných ploch.  a rovněž prostor určený pro bezdrátové dobíjení(i) Bezdrátové dobíjení pro zařízení kompatibilní se standardem Qi.   chytrých telefonů.

 

KOMFORT SEZENÍ

PEUGEOT 308 SW je delší a nižší než jeho předchůdce. Byl důmyslně zmodernizován tak, aby nabídl nejlepší podmínky s ohledem na praktičnosti i prostor v kabině.

Pohodlně se usaďte do vyhřívaných masážních(i) Masážní sedadla mají osm pneumatických kapes a nabízejí pět masážních programů.    předních sedadel s certifikací AGR(i) Aktion Gesunder Rücken (Německý svaz pro zdraví zad): Německé ocenění udělované za ergonomii a rozsah nastavení sedadel.   a vnímejte kvalitu povrchových úprav i eleganci materiálů použitých na čalounění interiéru a sedadel(i) Podrobnější informace o koženém čalounění získáte u svého prodejce nebo na internetových stránkách peugeot.cz  , například nově vyvinutou nopkovanou látku, technickou tkaninu, Alcantaru®, tlačenou kůži či barvenou kůži Nappa.

 

NAD RÁMEC BLAHOBYTU

Vnímejte nesrovnatelný komfort cestování

Objevte kvalitnější a výkonnější filtraci vzduchu v kabině se systémem Clean Cabin(i) Systém filtrace vzduchu z vnějšího prostředí i v kabině vozu  .

Přizpůsobte atmosféru ve voze svému momentálnímu rozpoložení a vybírejte z osmi možností nastavení ambientního osvětlení.

A nakonec si vychutnejte kvalitu špičkového ozvučení prémiového systému Hi-Fi Focal®Focal® je francouzský výrobce vysoce kvalitního ozvučení, jedná se o světového leadera v daném odvětví. Podle zvolené verze k dispozici v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , který pomocí 10 reproduktorů a nového 12kanálového zesilovače s digitálním zpracováním zvuku ARKAMYS šíří čisté a přesné tóny vaší oblíbené hudby.

 

TECHNOLOGIE

POTĚŠENÍ Z JÍZDY, VÍCE NEŽ KDY JINDY

Vychutnejte si výborné jízdní vlastnosti, snadné ovládání a potěšení z jízdy za volantem kompaktního kombi PEUGEOT 308 SW.

Vyzkoušejte poloautonomní řízení kombinující adaptivní tempomat s funkcí Stop & GoVe spojení s automatickou převodovkou EAT8.  a aktivní systém udržování vozu ve zvoleném jízdním pruhu.

 

Pro ještě vyšší bezpečnost a maximální pohodlí je k dispozici velké množství podpůrných prvků řízení nejnovější generace a nových technologií, jako je např:

 • nová zpětná parkovací kamera HD 180°
 • 360° parkovací asistent se čtyřmi kamerami
 • hlídání mrtvého úhlu s delším dosahem

 

OPTIMALIZUJTE DOJEZD VOZU

Chcete-li optimalizovat dojezd vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID a přizpůsobit jízdu svým potřebám, zvolte ze tří dostupných režimů jízdy ten, který nejlépe vyhovuje zvolené trase a vašim požadavkům:

 

 • Hybridní: kombinuje jízdu pomocí elektromotoru a spalovacího motoru pro optimalizaci spotřeby
 • Sport: využívá maximální potenciál benzinového/dieselového motoru a elektromotoru pro maximální dynamiku

 

REKUPERACE

Systém rekuperace vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID obnovuje energii při zpomalování a brzdění(i) Tato dodatečně získaná energie, která se u verzí se spalovacím motorem běžně ztrácí, dobíjí baterii vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID.   .

Tím se částečně dobíjí vysokonapěťová baterie a zvyšuje dojezd vozu v plně elektrickém režimu.

Funkce Brake se aktivuje ovladačem na středové konzole. Umožňuje zpomalovat bez nutnosti sešlápnout brzdový pedál. Vůz brzdí motorem a zároveň tak dobíjí baterii.

 

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE (240-400 V)

Dojezd baterie dosahuje až 60 km ve 100% elektrickém režimu  WLTPÚdaje jsou pouze informativní a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP. Dojezd v plně elektrickém režimu dosahuje až 60 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu. Dojezd se může lišit podle reálných podmínek používání (počasí, styl jízdy apod.). .

 

 

 • Kapacita baterie je 12,4 kWh.
 • Vysokonapěťová baterie je zabudovaná pod zadními sedadly a neomezuje tak přepravní kapacitu zavazadlového prostoru.
 • Funkce e-SAVE umožňuje uchování dostatečné rezervy elektrické energie, která bude potřeba v průběhu jízdy. Tato funkce je užitečná zejména pokud se řidič plánuje pohybovat v nízkoemisních zónách.

 

Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % její kapacity.

 

SVOBODA VOLBY

DOKONALE ADAPTOVANÝ

Nechte se svést vozem PEUGEOT 308 SW a dopřejte si svobodu volby. Zvolte motor, který bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům:

 

 • S plug-in hybridním pohonem si můžete naplno užívat mobilitu bez omezení. Dojedete kamkoli potřebujete, překážkou nebudou ani nízkoemisní zóny.
 • U spalovacích verzí můžete volit mezi výkonnými a úspornými pohonnými jednotkami. Benzinové i dieselové motory splňují normu Euro 6 a všechny jsou vybaveny funkcí Stop & Start.

SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE

Zjednodušte si cestování a obsluhu svého plug-in hybridního vozu díky množství služeb speciálně navržených pro usnadnění přechodu na novou energii: PEUGEOT Easy-Charge(i) PEUGEOT Easy-Charge umožňuje snadný přístup k různým možnostem nabíjení z pohodlí domova či kanceláře. Tato služba je poskytována spolu se službou od společnosti Free2Move zajišťující snadný přístup k síti více než 220 000 veřejných dobíjecích stanic v Evropě.   a PEUGEOT Easy-Care(i) PEUGEOT Easy-Care poskytuje přehled o servisních a asistenční smlouvách. Prostřednictvím této služby vám bude vystaven certifikát o kapacitě baterie, který oceníte zejména při následném prodeji vozu. 

Cestujte s naprostým klidem díky bezplatné aplikaci MyPeugeot, která vám umožní na dálku ovládat nabíjení nebo naprogramovat předehřev/klimatizaci kabiny vašeho vozu PEUGEOT 308 SW.

PLUG-IN HYBRID


HYBRID 225 e-EAT8 kombinuje:

 

HYBRID 180 e-EAT8 kombinuje:

 

Vysokonapěťová baterie o kapacitě 12,4 kWh umožní dojezd až 60 km ve 100% elektrickém režimu dle metody WLTPOdhadované údaje jsou pouze orientační a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP. Dojezd v plně elektrickém režimu až 60 km v závislosti na volitelné výbavě. Reálný dojezd se může lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání (klimatické podmínky, styl jízdy atd.) .

 

 
DOJEZD & NABÍJENÍ

Lithium-iontová baterie vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID umožňuje dojezd až 60 km ve 100% elektrickém režimu podle metody WLTPMetoda WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) poskytuje uživatelům přesnější a realističtější hodnoty dojezdu odpovídající skutečnému provozu.  .

 

 

Odhadovaná doba potřebná pro plné nabití vašeho vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID:

 

 

 
BENZIN & DIESEL

3 benzinovéV procesu homologace dle metody WLTP.  tříválcové motory 1.2 l:

 

2 dieselové čtyřválcové motory 1.5 l:

 

Benzinové a dieselové motory poslední generace splňují předpisy EURO 6* a jsou vybavené technologií Stop & Start. Jsou výkonné, úsporné a nabízejí ještě vyšší potěšení z jízdy.

 

 
ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY VOZU PEUGEOT 308 SW

 

 

VNITŘNÍ ROZMĚRY VOZU PEUGEOT 308 SW

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 443 mm
 • 14° výška: 891 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 414 mm
 • Místo pro nohy: 129 mm

 

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU VOZU PEUGEOT 308 SW

 

 

CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

Objevte cenÍk PEUGEOT 308 SW.