Podívejte se na obsah
Nová 308 SW

PEUGEOT 308 SW & 308 SW HYBRID: KOMBI SE SPALOVACÍM MOTOREM NEBO PLUG-IN HYBRID

Zbavte se stereotypů a vychutnejte si každý okamžik za volantem nového vozu PEUGEOT 308 SW.

Nechte se inspirovat jeho expresivním nekonformním stylem a technologiemi nejnovější generace, které si kladou za cíl zintenzivnit radost z jízdy.

Power of Choice*Představuje nabídku spalovacích motorů nebo elektrifikovaného pohonu a možnost využívat specializované doplňkové služby.   je motem společnosti PEUGEOT: zvolte pohon svého nového vozu PEUGEOT 308 SW a rozhodněte se pro benzinový či dieselový motor nebo plug-in hybridní pohon.

DESIGN

IMPOZANTNÍ KOMBI S VLASTNÍM STYLEM

Nový PEUGEOT 308 SW s novým logem uprostřed inovované vertikální masky chladiče zaujme robustním vzhledem, který je umocněn prodlouženou kapotou a dozadu posunutým čelním sklem.

Odvážné proporce, expresivní styl a důrazný, smyslný design odhalují jeho asertivní a jedinečnou osobnost popírající stereotypy při zachování výjimečné praktičnosti i variability.

Elegantní kompaktní silueta dává tušit prostorný interiér, vykresluje sportovní a dravé linie vhodně doplněné chromovanými prvky, propracovaným světelným podpisem a novým logem značky PEUGEOT.

 

 

ELEGANTNÍ SVĚTLA

Nové kompaktní kombi 308 SW je vybaveno inovovaným světelným podpisem značky. Přední světlomety jsou složeny z různých segmentů s full LEDFull LED světlomety s technologií Matrix LED jsou součástí základní výbavy u verzí GT a GT PACK, u ostatních verzí jsou použity klasické LED světlomety.  technologií včetně PEUGEOT Matrix LEDJednotlivé segmenty světelného kuželu se automaticky přizpůsobují, což umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly. , která výrazně zpříjemňuje jízdu v noci.

Přidružená světla denního svíceníSvětla, která se automaticky rozsvítí po nastartování vozu.  ve tvaru tesáků dodávají novému vozu PEUGEOT 308 SW dravější vzhled.

 

 

VZHLED A OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Elegantní a sportovní profil nového kompaktního kombi PEUGEOT 308 SW upoutá svými aerodynamickými liniemi a robustní zádí, která na první pohled poukazuje na velký zavazadlový prostorObjem zavazadlového prostoru: podle zvolené verze od 608 l po 1 653 l se sklopenými zadními sedadly. Funkce Magic Flat umožňuje vytvořit dokonale rovnou podlahu sklopením zadních sedadel pomocí ovládacího mechanizmu v zavazadelníku. . Hands-free ovládáníPodle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  pátých dveří umožňuje otevřít i zavřít zavazadelník jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

Stylové lesklé černé střešní lišty základní výbavě u verzí GT a GT Pack.  vhodně doplňují plynulé linie prodloužené karoserie.

 

OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Aby se každá cesta stala nezapomenutelným zážitkem, je nový PEUGEOT 308 SW vybaven otevíratelným střešním oknemV základní výbavě u verzí GT a GT Pack. , které maximálně prosvětlí kabinu a umožní naplno obdivovat místa, kterými projíždíte.

 

NOVÉ LOGO PEUGEOT

Nové černo-stříbrné logo PEUGEOT s ikonickou hlavou lva dodává charismatické siluetě vozu velmi moderní vzhled. Najdeme ho na masce chladiče, předních blatnícíchV základní výbavě u verzí GT a GT Pack.  i víku zavazadelníku. Vyjadřuje nadčasovost i důraz na kvalitu. Zároveň je připomínkou 210leté historie a vynalézavosti značky, která je zde pro zákazníky vyhledávající co nejkomfortnější cestování.

ZÁĎ VOZU

Zadní 3D Full LED světla s klasickou kresbou lvích drápů*V základní výbavě u verzí GT a GT Pack.  jsou dokladem technologického a moderního stylu nového kombi PEUGEOT 308 SW. Jsou dokonale integrovaná a zvýrazňují mohutnou záď, jejíž aerodynamika byla optimalizována snížením střešní linie a klenutým profilem.

Sportovní vzhled nového kombi PEUGEOT 308 SW umocňuje široká nabídka kol z lehkých slitin s pneumatikami třídy A a A+Pneumatiky třídy A a A+ zvyšují efektivitu jízdy a snižují spotřebu paliva. V závislosti na zemi určení. , které se vyznačují vyšší efektivností a dobrou přilnavostí.

 

MÍSTO ŘIDIČE

SVĚT TECHNOLOGIÍ, PRO INTUITIVNÍ A NÁVYKOVÉ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Usedněte za volant nového vozu PEUGEOT 308 SW. Uživatelsky přívětivé a intuitivní místo řidiče bylo radikálně zmodernizováno pro ještě vyšší bezpečnost a kvalitu cestování. Nyní nabízí ještě propracovanější ergonomii, nový design a je vybavené nejnovějšími podpůrnými prvky řízení i technologiemi konektivity.

Cestování v novém kombi PEUGEOT 308 SW nabízí naprosto unikátní zážitky z jízdy. Nový kompaktní vyhřívaný volantFunkce vyhřívání: Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , digitální přístrojový panel i centrální dotykový displej s modernějším infotainmentovým systémem PEUGEOT i-Connect, vše je možné přizpůsobit požadavkům posádky.

 

 

INOVATIVNÍ PALUBNÍ KONEKTIVITA

Skutečnou novinkou v oblasti palubní konektivity je inovovaný 10" HD kapacitní dotykový displej vybavený novým systémem infotainmentu PEUGEOT i-Connect, který zajistí ještě lepší zážitky z řízení:

 

 

Cestujte v naprostém pohodlí díky online navigaciV kombinaci s PEUGEOT i-Connect Advanced, který je k dispozici v základní výbavě od verze Allure nebo v rámci příplatkové výbavy u verze Active Pack. Online navigace s hlasovým ovládáním v mateřském jazyce.  s hlasovým ovládáním a automatickými aktualizacemi mapových podkladů od společnosti TomTom®. Navigace poskytuje rovněž aktuální informace o dopravě a upozornění na rychlostní radary/nebezpečné zóny na trase od společnosti TomTom®Dostupné v závislosti na zemi určení. Služby TomTom® poskytují veškeré důležité informace v reálném čase: aktuální dopravní informace, čerpací stanice, parkoviště, počasí, body zájmu a rychlostní radary/nebezpečné zóny (v souladu s národní legislativou). Tyto služby jsou poskytovány zdarma po dobu tří let od nákupu vozu, za poplatek je lze následně online prodloužit či obnovit. .

 

PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Na 10" digitálním přístrojovém panelu se v zorném poli řidiče zobrazují informace důležité pro jízdu. Nový, lehce ovladatelný kompaktní volant je vybaven ovladačiOvladače usnadňující přístup k nastavení digitálního přístrojového panelu a centrálního displeje i k hlavním funkcím vozu (navigace, rádio, telefon, asistenční systémy řízení apod.).   pro nastavení obsahu a režimu zobrazení přístrojového panelu i centrálního displeje.

U verze GT se nejdůležitější informace z 3D digitálního přístrojového panelu pro lepší rozpoznatelnost zobrazují trojrozměrně ve formě hologramu.

 

NOVÁ STŘEDOVÁ KONZOLA

Nová středová konzola je velmi elegantní a ergonomická. Nalezneme zde volič jízdních režimů osmistupňové automatické převodovky EAT8V závislosti na zvoleném motoru. Nový PEUGEOT 308 SW může být vybaven rovněž šestistupňovou manuální převodovkou BMV6.   i nového, výkonnějšího a kompaktnějšího systému klimatizace.

Všechny dynamické ovládací prvky vozu jsou umístěny v dosahu řidiče.

Konzola bez klasické řadicí pákyS motory vybavenými automatickou převodovkou EAT8.  nabízí více odkládacích plochDva držáky nápojů a až 14 l úložných ploch.  a rovněž prostor určený pro bezdrátové dobíjeníBezdrátové dobíjení pro zařízení kompatibilní se standardem Qi. Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  chytrých telefonů.

 

KOMFORT SEZENÍ

Nový PEUGEOT 308 SW je delší a nižší než jeho předchůdce. Byl důmyslně zmodernizován tak, aby nabídl nejlepší podmínky s ohledem na praktičnosti i prostor v kabině.

Pohodlně se usaďte do vyhřívanýchPodle zvolené verze k dispozici v základní výbavě nebo v rámci příplatkové výbavy.  masážníchMasážní sedadla mají osm pneumatických kapes a nabízejí pět masážních programů. Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  předních sedadel s certifikací AGRAktion Gesunder Rücken (Německý svaz pro zdraví zad): Německé ocenění udělované za ergonomii a rozsah nastavení sedadel. Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat  a vnímejte kvalitu povrchových úprav i eleganci materiálů použitých na čalounění interiéru a sedadelPodle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. Podrobnější informace o koženém čalounění získáte u svého prodejce nebo na internetových stránkách peugeot.cz. , například nově vyvinutou nopkovanou látku, technickou tkaninu, Alcantaru®, tlačenou kůži či barvenou kůži Nappa.

 

NAD RÁMEC BLAHOBYTU

Vnímejte nesrovnatelný komfort cestování

Objevte kvalitnější a výkonnější filtraci vzduchu v kabině se systémem Clean CabinSystém filtrace vzduchu z vnějšího prostředí i v kabině vozu. K dispozici v základní výbavě u verzí GT a GT Pack dle země určení. .

Přizpůsobte atmosféru ve voze svému momentálnímu rozpoložení a vybírejte z osmi možností nastavení ambientního osvětleníK dispozici v základní výbavě od verzí ALLURE. .

A nakonec si vychutnejte kvalitu špičkového ozvučení prémiového systému Hi-Fi Focal®Focal® je francouzský výrobce vysoce kvalitního ozvučení, jedná se o světového leadera v daném odvětví. Podle zvolené verze k dispozici v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , který pomocí 10 reproduktorů a nového 12kanálového zesilovače s digitálním zpracováním zvuku ARKAMYS šíří čisté a přesné tóny vaší oblíbené hudby.

 

TECHNOLOGIE

POTĚŠENÍ Z JÍZDY, VÍCE NEŽ KDY JINDY

Vychutnejte si výborné jízdní vlastnosti, snadné ovládání a potěšení z jízdy za volantem nového kompaktního kombi PEUGEOT 308 SW.

Vyzkoušejte poloautonomní řízení kombinující adaptivní tempomatPodle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  s funkcí Stop & GoVe spojení s automatickou převodovkou EAT8.  a aktivní systém udržování vozu ve zvoleném jízdním pruhuPodle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. .

 

Pro ještě vyšší bezpečnost a maximální pohodlí je k dispozici velké množství podpůrných prvků řízení nejnovější generace a nových technologií, jako je např:

 

OPTIMALIZUJTE DOJEZD VOZU

Chcete-li optimalizovat dojezd vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID a přizpůsobit jízdu svým potřebám, zvolte ze tří dostupných režimů jízdy ten, který nejlépe vyhovuje zvolené trase a vašim požadavkům:

 

 • Hybridní: kombinuje jízdu pomocí elektromotoru a spalovacího motoru pro optimalizaci spotřeby
 • Sport: využívá maximální potenciál benzinového/dieselového motoru a elektromotoru pro maximální dynamiku

 

REKUPERACE

Systém rekuperace nového vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID obnovuje energii při zpomalování a brzdění*Tato dodatečně získaná energie, která se u verzí se spalovacím motorem běžně ztrácí, dobíjí baterii vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID.  .

Tím se částečně dobíjí vysokonapěťová baterie a zvyšuje dojezd vozu v plně elektrickém režimu.

Funkce Brake se aktivuje ovladačem na středové konzole. Umožňuje zpomalovat bez nutnosti sešlápnout brzdový pedál. Vůz brzdí motorem a zároveň tak dobíjí baterii.

 

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE (240-400 V)

Dojezd baterie v plně elektrickém režimu dosahuje až 60 km WLTPÚdaje jsou pouze informativní a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP. Dojezd v plně elektrickém režimu dosahuje až 60 km v závislosti na doplňkové výbavě vozu. Dojezd se může lišit podle reálných podmínek používání (počasí, styl jízdy apod.). .

 

 • Kapacita baterie je 12,4 kWh.
 • Vysokonapěťová baterie je zabudovaná pod zadními sedadly a neomezuje tak přepravní kapacitu zavazadlového prostoru.
 • Funkce e-SAVE umožňuje uchování dostatečné rezervy elektrické energie, která bude potřeba v průběhu jízdy. Tato funkce je užitečná zejména pokud se řidič plánuje pohybovat v nízkoemisních zónách.

 

Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % její kapacity.

 

SVOBODA VOLBY

DOKONALE ADAPTOVANÝ

Nechte se svést novým vozem PEUGEOT 308 SW a dopřejte si svobodu volby. Zvolte motor, který bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům:

 

 • S plug-in hybridním pohonem si můžete naplno užívat mobilitu bez omezení. Dojedete kamkoli potřebujete, překážkou nebudou ani nízkoemisní zóny.
 • U spalovacích verzí můžete volit mezi výkonnými a úspornými pohonnými jednotkami. Benzinové i dieselové motory splňují normu Euro 6 a všechny jsou vybaveny funkcí Stop & Start.

 

SLUŽBY URČENÉ PRO MOBILITU NOVÉ GENERACE

Zjednodušte si cestování a obsluhu svého plug-in hybridního vozu díky množství služeb speciálně navržených pro usnadnění přechodu na novou energii: PEUGEOT Easy-ChargePEUGEOT Easy-Charge umožňuje snadný přístup k různým možnostem nabíjení z pohodlí domova či kanceláře. Tato služba je poskytována spolu se službou od společnosti Free2Move zajišťující snadný přístup k síti více než 220 000 veřejných dobíjecích stanic v Evropě.  a PEUGEOT Easy-CarePEUGEOT Easy-Care poskytuje přehled o servisních a asistenční smlouvách. Prostřednictvím této služby vám bude vystaven certifikát o kapacitě baterie, který oceníte zejména při následném prodeji vozu. .

Cestujte s naprostým klidem díky bezplatné aplikaci MyPeugeot, která vám umožní na dálku ovládat nabíjení nebo naprogramovat předehřev/klimatizaci kabiny vašeho nového vozu PEUGEOT 308 SW.

 

PLUG-IN HYBRID


HYBRID 225 e-EAT8 kombinuje:

 

HYBRID 180 e-EAT8 kombinuje:

 

Vysokonapěťová baterie o kapacitě 12,4 kWh umožní dojezd až 60 km v plně elektrickém režimu dle metody WLTPOdhadované údaje jsou pouze orientační a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP. Dojezd v plně elektrickém režimu až 60 km v závislosti na volitelné výbavě. Reálný dojezd se může lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání (klimatické podmínky, styl jízdy atd.) .

 

 
DOJEZD & NABÍJENÍ

Lithium-iontová baterie nového vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID umožňuje dojezd v plně elektrickém režimu až 60 km podle metody WLTPMetoda WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) poskytuje uživatelům přesnější a realističtější hodnoty dojezdu odpovídající skutečnému provozu.  .

 

 

Odhadovaná doba potřebná pro plné nabití vašeho vozu PEUGEOT 308 SW HYBRID:

 

 

 
BENZIN & DIESEL

3 benzinovéV procesu homologace dle metody WLTP.  tříválcové motory 1.2 l:

 

2 dieselové* čtyřválcové motory 1.5 l:

 

Benzinové a dieselové motory poslední generace splňují předpisy EURO 6* a jsou vybavené technologií Stop & Start. Jsou výkonné, úsporné a nabízejí ještě vyšší potěšení z jízdy.

 

 
ROZMĚRY

VNĚJŠÍ ROZMĚRY NOVÉHO VOZU PEUGEOT 308 SW

 

 

VNITŘNÍ ROZMĚRY NOVÉHO VOZU PEUGEOT 308 SW

Přední sedadla (řada 1)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 443 mm
 • 14° výška: 891 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 414 mm
 • Místo pro nohy: 129 mm

 

ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU NOVÉHO VOZU PEUGEOT 308 SW

 

 

CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

Objevte cenÍk nového PEUGEOT 308 SW.