Podívejte se na obsah
Konfigurátor PEUGEOT 308 SW

KONFIGURÁTOR NOVÝ PEUGEOT 308 SW

Máte zájem o nový Peugeot 308 SW? Vyberte si v konfigurátoru verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vašeho budoucího vozu!

VYBERTE SI MOTORIZACI

Peugeot nabízí v rámci své koncepce „Power of Choice“ volbu mezi spalovacím (zážehový PureTech, vznětový BlueHDi) a elektrickým motorem (plug-in hybridní či 100% elektrický). Volbu pohonné jednotky doplňuje i řada dalších systémů zajišťujících jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

DESIGN A TECHNOLOGIE

V závislosti na zvolené verzi máte k dispozici také různé možnosti, a to zejména z hlediska designu, ale také technologií.

Z hlediska designu jsou patrné rozdíly zejména na ráfcích, volantu, Full LED světlometech a povrchových úpravách palubní desky.

Pokud jde o technologie, v závislosti na zvolené verzi budou zahrnuty některé základní technologie, jako je Peugeot i-Cockpit, 3D navigační systém, Peugeot Drive Assist a další.

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie a interiér. Na závěr si můžete vybrat příplatkovou výbavu na přání a prohlédnout kompletní konfiguraci vozidla.