Podívejte se na obsah
Spotřebitelský úvěr

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

DALŠÍ INFORMACE

ÚČTOVÁNÍ NÁKLADŮ

Předmět je odepisován majitelem vozu (klientem) dle platných předpisů.

REŽIM DPH

Klient si uplatňuje odpočet DPH okamžitě, při pořízení vozu. Splátka úvěru je osvobozena od DPH, financovanou hodnotou je vždy cena vozu včetně DPH.

VÝHODY

  • Nízké měsíční splátky ve srovnání se standardním úvěrem
  • Akontace již od 0 %
  • Jednoduchá obnova vozu a zákazník vždy řídí nové auto
  • Délka smlouvy od 12 měsíců
  • Okamžitý odpočet DPH

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.