KONCEPČNÍ VOZY

KONCEPČNÍ VOZY

concept cars

Koncepční vozy jsou zosobněním novátorských myšlenek značky PEUGEOT a odhalují stylové trendy budoucích modelů se znakem lva na přídi. Objevte víc.

Hypercar

KONCEPT PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – ZROZEN PRO ZÁVODY

Po měsících intenzivní spolupráce odhalili vývojáři pod vedením Oliviera Jansonnieho, technického ředitele divize PEUGEOT Sport, a designéři v čele s Matthiasem Hossannem, ředitelem studia PEUGEOT Design, základní architekturu a koncepci aerodynamiky vozu PEUGEOT 9X8.

KONCEPČNÍ VŮZ 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

KONCEPČNÍ VŮZ 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Koncepční vůz 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED je prvním představitelem nové modelové řady vysoce výkonných sériových vozů s elektrickým a hybridním pohonem.

KONCEPT PEUGEOT e-LEGEND

VE JMÉNU AUTONOMIE

Koncepční vůz PEUGEOT e‑LEGEND vám přináší vrcholné zážitky se 100% autonomním vozem s elektrickým pohonem a vyspělou konektivitou.

PEUGEOT RIFTER 4x4 Concept

PEUGEOT RIFTER 4x4 CONCEPT:  Lovec hvězd

Nový PEUGEOT RIFTER se na ženevském autosalonu představí ve třpytivém hvězdném hávu!

/image/75/4/peugeot-instinct-concept-car.456754.jpg

Instinct Concept

Kdo z vás nikdy nesnil o autě, které řidiči i posádce poskytne absolutní svobodu a dokonalé pohodlí, a přitom zohlední, co se děje v okolí? O autě, které vás chápe a zná vás do té míry, že může předvídat každé vaše přání? O autě, které je naladěno na stejnou vlnu jako vy? O autě, které si poradí se všemi překážkami a postará se o snadnou a příjemnou jízdu? Autoři nového koncepčního vozu PEUGEOT se řídili jediným heslem, a tím byla svoboda. Svoboda volby – vybrat si režim řízení, ovlivnit vlastní pocity, prožitky… to vše ve jménu absolutní svobody pohybu. Výsledné automobilové dílo dostalo název PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

/image/52/3/l500rhybrid-concept-car.212523.jpg

PEUGEOT L500 R HYbrid & L750 R HYbrid Vision Gran Turismo

30. května 1916 vyhrál PEUGEOT L45, který řídil Dario Resta, legendární závod 500 mil Indianapolis. Jeho průměrná rychlost dosahovala 135 km/hod. O 100 let později vzdává Peugeot hold obdivuhodnému týmu „Charlatans“, který značce PEUGEOT v letech 1913‑1919 přinesl na americkém okruhu Indy 500 tři krásná vítězství, a představuje futuristickou verzi závodního vozu: PEUGEOT L500 R HYbrid.

concept cars

Quartz

Své vedoucí postavení v kategorii vozů crossover si značka PEUGEOT buduje již od roku 2009. S koncepčním vozem QUARTZ přináší do tohoto segmentu zcela novou vizi. Tento působivý koncepční vůz originálním způsobem spojuje novou generaci SUV se světem nejvýkonnějších vozů značky.

concept cars

308 R HYbrid

Multifunkční platforma EMP2 zajišťuje vozu PEUGEOT 308 ve všech ohledech špičkovou výkonnost, a to bez ohledu na verzi karoserie či motor. Divize PEUGEOT Sport použila tento podvozek i pro vývoj nového hybridního benzinového pohonu plug‑in. Výkon 500 k a pohon všech čtyř kol posouvají hranice sportovních možností a umožňují dosáhnout v této kategorii naprosto výjimečných výkonů.

concept cars

Exalt

S koncepčním vozem EXALT PEUGEOT představuje svou sofistikovanou vizi verze sedan, kterou navazuje na směr, jenž v roce 2012 vytyčil koncept Onyx. EXALT je cele zasvěcen potěšení smyslů. Již na první pohled upoutá pozornost výraznými stylovými prvky a výběrem materiálů.

/image/78/9/foodtruck_header.79789.jpg

Foodtruck

Foodtruck Peugeot pojmenovaný Le Bistrot du Lion (Bistro U Lva) vymyslelo a navrhlo designérské studio Peugeot Design Lab. Jedná se o projekt přinášející nové gurmánské zážitky, které vznikají díky inovativní pojízdné restauraci a její kvalitní kuchyni.