SUV
SUV

Zkratkou SUV (Sport Utility Vehicle) se dnes označují praktické a všestranně využitelné vozy, které vynikají svým atraktivním designem, osvědčenou variabilitou a zajištěním jízdního komfortu v každé situaci.
Objevte tyto výjimečné vozy, které vám při řízení zprostředkují dosud nepoznané a velmi intenzivní zážitky!

VÝKON A EFEKTIVITA

Vozy SUV Peugeot jsou poháněny maximálně účinné benzinové motory PureTech nebo dieselové motory HDi. Ve všech případech se jedná o motory vybavené špičkovými moderními technologiemi, které se mimo jiné vyznačují i nízkými emisemi CO2. Modely 3008 a 5008 vystavěné na odlehčené modulární platformě EMP2 jsou příkladnou ukázkou spojení výkonu a nízké spotřeby paliva. Potěšení a optimální účinnost řízení zajišťuje i manuální 5/6stupňová převodovka doplněná nabídkou automatické převodky EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6).

JEDINEČNÉ ZÁŽITKY PŘI ŘÍZENÍ

SUV vozy značky Peugeot jsou známé svými dynamickými vlastnostmi a v jejich výbavě najdete celou řadou sofistikovaných technologií, které dbají o komfort cestujících. Místo řidiče Peugeot i‑Cockpit® s kompaktním volantem, zvýšenou přístrojovou deskou a dotykovým displejem řidiči nabídne nové jízdní zážitky a vynikající manévrovací schopnost. Zvýšená pozice řidiče poskytuje lepší výhled z vozu a zvyšuje komfort řízení. Vozy jsou  navíc vybavené moderními asistenčními systémy, které umocňují zážitek z jízdy a zvyšují bezpečnost cestujících.

KOMFORT A VARIABILITA

SUV vozy značky Peugeot se vyznačují prostorným a velmi pohodlným interiérem s mnoha odkládacími prostory pro řidiče i ostatní cestující ve voze. Vozy jsou v nabídce v 5 nebo 7místné verzi a bez omezení vyhoví potřebám každé rodiny. Prostornou kabinu doplňuje velký zavazadlový prostor, zadní sedadla jsou sklopná a uspořádání vozu se tak pružně přizpůsobí všem vašim požadavkům a aktivitám.  

UŠLECHTILÝ DESIGN A SPORTOVNÍ VZHLED

SUV vozy Peugeot jsou věrné hodnotám značky a jejich robustní vzhled má současně jemné elegantní rysy. Originální design těchto vozů se vyznačuje zvýšenou světlou výškou, horizontální kapotou, svislou přední maskou a výraznými podběhy kol.

SUV 2008

Peugeot 2008

Chtěli se dostat do míst, kde se příroda zdá být nedotčena člověkem a kde architektura dokonale splyne s okolní divočinou. A jejich SUV 2008 jim otevřelo cestu.

Cesta na toto magické místo je dovedla z hladkého asfaltu na hrubý štěrk, od země k vodě. Naštěstí se mohli spoléhat na nenahraditelného pomocníka, pokročilou technologii Grip Control.

Ještě nikdy nedojeli tak daleko, doslova na konec cesty, kde zvěčnili své umění.

SUV 3008

Peugeot 5008

Moderní technologie rozšiřují možnosti objevitelských průzkumů. Tři piloti se v SUV 3008 vydali prozkoumat se svými drony budovu, která upadla v zapomnění.  

Na této retrofuturistické cestě do odlehlých končin Balkánu se jejich SUV s mnoha možnostmi konektivity ukázalo být ideálním společníkem, který je bezpečně dovezl až na místo určení.

A vrcholný bod? Závod dronů s trasou stejně bizardní jako historie i architektura onoho místa, které měli možnost zdokumentovat ...  možná naposledy.

NOVÉ SUV 5008

Peugeot 5008

Geologická záhada na pobřeží Skotska, která dala jméno slavnému mistrovskému dílu velkého skladatele Felixa Mendelssohna. To stačilo, aby se trojice hudebníků pustila do své životní akustické expedice.

Vybaveni svým MPC a zvukovým systémem Focal® Hi-Fi v novém SUV 5008 zachytili každou kapku deště, každý závan větru, každý ohyb silnice.

Vytvářeli tak postupně svou vlastní interpretaci původního díla, opakovaně přehrávanou v závětří zavazadlového prostoru jejich SUV. Na konci své cesty ji nahráli v místě samotném, které vznik samotné skladby původně inspirovalo. 

OBJEVTE NAŠE SUV MODELY

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu: Peugeot 2008: 3,7–5,2 l/100 km, 97–121 g/km; Peugeot 3008: 4,0–7,3 l/100 km, 104–165 g/km; Peugeot 5008: 4,2–7,3 l/100 km, 108–165 g/km.
* Pětiletá značková záruka se skládá z běžné dvouleté záruky a následně ze servisní smlouvy Optiway Garance na další 3 roky / pro 2008 do najetí 60 000 km, pro vozy 3008 a 5008 do najetí 100 000 km.
Foto je pouze ilustrativní.